Close
Faqja 59 prej 60 FillimFillim ... 94957585960 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,161 deri 1,180 prej 1181
 1. #1161
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,771

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Tetovare te pershnes ty dhe t'panjohuren!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #1162
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Tetovare te pershnes ty dhe t'panjohuren!!!

  Eehhh flm.shume...
  edhe une u pershendes dyve...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 3. #1163
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Mirmbrema t'gjithve!!

  Pershnes tenta Veren (se i met hatri ksaj... )
  Keno po he mo djale c'u bete ju? Une thirre e shiko ju hic!Te pershendes e respekt per ty!

 4. #1164
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  pershendetje per te gjithe...
  a ka.njeri ketu more.hejjj
  O zemer e tetes ,une hyj shpesh po nuk shoh njeri!Te pershendes e perqafoj fort!

 5. #1165
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per juve siper dhe ju qe vini pas, ju deshiroj nje pasdite te kendshme❤️
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  pranvera bica (27-01-2020)

 7. #1166
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Xhenet te pershendes zemer e tetes ,ku ini?

 8. #1167
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  pranvera bica (27-01-2020)

 10. #1168
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje...


  perse smund te hap temat e mia ose postimet e mia te profili im
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 11. #1169
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,920
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Pershendetje...


  perse smund te hap temat e mia ose postimet e mia te profili im
  Cilat tema e keni fjalen, jane te mbyllura apo nuk ekzietojne?

 12. #1170
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660

  Pėr: Pershendetje te rastit

  askund smundsha te hy
  ..as tek temat e mia as nepee tema tjera..
  me del "kerkimi eshte ndaluar perkohesishte"
  e keni parasysh te profili qe jan


  gjej.postimet e antarit
  gjej temat e hapura nga antari
  .kapish...

  qyqja mpasken blloku.ne forum
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tetovarja87 : 09-10-2019 mė 18:33
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #1171
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,920
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Me thene te drejten eshte lene pas dore sepse edhe mua na jep po te njejten problem.

  Uroj te gjithe kohen, Albo te meret me te..

 14. #1172
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2019
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  13

  Pėr: Pershendetje te rastit

  shnet juve

 15. #1173
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2019
  Postime
  3

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pėrshėndetje pėr tė gjithė, dhe gezuar Bajramin e Paqes, paqja qoftė te Zoti me ju

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Leonard15 pėr postimin:

  pranvera bica (27-01-2020)

 17. #1174
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershe detje per te gjithe.
  Po ku jeni o antar, me ka mar malli per shumicen nga ju, ata te shume viteve me pare.
  Epanjohura
  Teta
  Xheneta
  Gloreta
  Helena
  Lisa
  Baci agim
  Lexuesi
  Busy girl
  Zemerngrir
  Golden boy
  Etj etj
  Uroj te jeni mire kudoqofshi.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 18. 2 antarėt mė poshtė falenderuan tetovarja87 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Neteorm (24-06-2021),pranvera bica (27-01-2020)

 19. #1175
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje zemer e tetes!Une futem nganjehere ketu nuk e di ku jane forumistet ...sa lezet kishte ky forum!Te puth me mall teta!

 20. #1176
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Pershendetje...


  perse smund te hap temat e mia ose postimet e mia te profili im
  Edhe mua nuk me hapet asgje ,nuk e di cfare paska ndodhur ketu!

 21. #1177
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,920
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje dhe miremengjes te gjitheve, ne vecanti vizitoreve qe jane te shumte ne numer

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  Eloh ! (13-03-2021)

 23. #1178
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Pershendetje te rastit

  U be kohe pa hyr aq sa mendova se do kisha harru dhe password Por jo .

  Uroj te jeni mire . Ju pershendes me mall .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  Eloh ! (13-03-2021)

 25. #1179
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2021
  Postime
  29

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mgjesi & hi .

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Eloh ! pėr postimin:

  Lulke (13-03-2021)

 27. #1180
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,920
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Lulke, miresevjen perseri.

 28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  Lulke (13-03-2021)

Faqja 59 prej 60 FillimFillim ... 94957585960 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •