Close
Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859
Duke shfaqur rezultatin 1,161 deri 1,164 prej 1164
 1. #1161
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Tetovare te pershnes ty dhe t'panjohuren!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #1162
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,684
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Tetovare te pershnes ty dhe t'panjohuren!!!

  Eehhh flm.shume...
  edhe une u pershendes dyve...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 3. #1163
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,857
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Mirmbrema t'gjithve!!

  Pershnes tenta Veren (se i met hatri ksaj... )
  Keno po he mo djale c'u bete ju? Une thirre e shiko ju hic!Te pershendes e respekt per ty!

 4. #1164
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,857
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  pershendetje per te gjithe...
  a ka.njeri ketu more.hejjj
  O zemer e tetes ,une hyj shpesh po nuk shoh njeri!Te pershendes e perqafoj fort!

Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •