Close
Faqja 58 prej 58 FillimFillim ... 848565758
Duke shfaqur rezultatin 1,141 deri 1,148 prej 1148
 1. #1141
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje miq si ju kam
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Busy Girl pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (14-02-2019),EDUARDI (29-01-2019),Lulke (03-02-2019)

 3. #1142
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,141
  Faleminderit
  148
  104 falenderime nė 92 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirė kukull, si ke qenė ti?
  Silence is golden.

 4. #1143
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  41
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje miq virtual dhe qe jeni shume te mire.
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 5. 2 antarėt mė poshtė falenderuan EDUARDI pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (14-02-2019),projekti21_dk (31-01-2019)

 6. #1144
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Edhe nga une. Uroj te jeni sa me mire kudo qofshi.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  Arvima (14-02-2019)

 8. #1145
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,759
  Faleminderit
  190
  271 falenderime nė 206 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje te gjithve!!

  Kam nje ide, te shkruajm nje liber per forumin shqiptar.
  Ne fakt, ketu ka material sa per 10....

  Si mendoni?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #1146
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Anėtarėsuar
  20-06-2007
  Postime
  270
  Faleminderit
  10
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje!
  Nuk jam unė qė ju thėrras ,por jeni ju qė vini tek unė!

 10. #1147
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,540
  Faleminderit
  211
  156 falenderime nė 97 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Oj Xhenet cfare eshte bere me ty? A je martuar apo jo Uroj te kesh qene mire me shendet e dashur
  Te pershendes perzemersisht edhe une, gjithashtu edhe listen tende
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 11. #1148
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,540
  Faleminderit
  211
  156 falenderime nė 97 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Pershendetje te gjithve!!

  Kam nje ide, te shkruajm nje liber per forumin shqiptar.
  Ne fakt, ketu ka material sa per 10....

  Si mendoni?
  Vallai ti po pate nerva te forta beje or ti
  Neve na kane ikur nervat me moshen
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

Faqja 58 prej 58 FillimFillim ... 848565758

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •