Close
Faqja 57 prej 60 FillimFillim ... 7475556575859 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,121 deri 1,140 prej 1181
 1. #1121
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe...

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 3. #1122
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  452

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje edhe nga une!

 4. #1123
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,912

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje te perzemerta per te gjithe antare e forumit, veqanerisht miqt e mi. ��
  Ē'befasi e kėndshme!
  Pėrshėndetje dhe shumė respkt, Xhenet!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar projekti21_dk pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (28-08-2018)

 6. #1124
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje forumist/e, ju deshiroj nje dite te kendshem veqanerishte projekti21
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  projekti21_dk (29-08-2018)

 8. #1125
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,263

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje forumiste te vjeter dhe te rinj!
  Ju uroj gjithe te mirat!

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Besoja pėr postimin:

  pranvera bica (05-10-2018)

 10. #1126
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,862
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Beso!

 11. #1127
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje dhe une . Uroj te jeni mire .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 12. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lulke pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  dielli1 (29-11-2018),tetovarja87 (07-10-2018)

 13. #1128
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Pershendetje te rastit

  U pershendes....
  Tutti rutti.frutti
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 14. #1129
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Tetovare,Pershendetje per ata qe pershendes in
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #1130
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,263

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Xhenet.M.S.
  Kalofsh bukur!

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Besoja pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 17. #1131
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: Pershendetje te rastit

  ju pershendes perzermesisht miqte e mi..
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar EDUARDI pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 19. #1132
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Uroj te gjitheve nje mbremje sa me te mire!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 20. #1133
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-12-2016
  Postime
  3

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Edhe sa Shqiptare do largohen nga Shqiperia ?

 21. #1134
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,618
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Me sa duket eshte e shkruar qe ne gjithmone duhet te emigrojme..

 22. #1135
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,618
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Hajde postimi i pare per 2019 ne forum

 23. #1136
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Urimet me te mira per miqt e mi te fsh!!
  Gezuar!

  2019 plotsoft endrrat tuja!! (vetem nese jane te hajrit... )
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 25. #1137
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Anėtarėsuar
  30-09-2012
  Mosha
  34
  Postime
  27

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje per te gjith ju uroj gjitha te mirat
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...[/FONT]

 26. #1138
  i/e regjistruar Maska e LaTiNo_LoVeR[x]
  Anėtarėsuar
  25-08-2002
  Vendndodhja
  Gjakova
  Mosha
  37
  Postime
  105

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe ju, anetare te ketij komuniteti!
  ti thith ajrin e TIJ,dhe nuk i nenshtroshesh ATIJ.

 27. #1139
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Edhe pse jeni milet i poshter, un ju pershnes perzemersisht!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 28. 2 antarėt mė poshtė falenderuan skender76 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (14-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 29. #1140
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe antaret e forumit Shqiptar veqanerisht Projekti 21, TETOVARJA me kalajmajt , Besoja, e panjohura, Agim Metbala, Ximiabedini, teta Vera, Stacioni, Orhideja, Avrima me burrin Eduardi, dhe shume te tjeret qe per momentin nuk me kujtohen me emer
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 30. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (14-02-2019),EDUARDI (29-01-2019),projekti21_dk (31-01-2019)

Faqja 57 prej 60 FillimFillim ... 7475556575859 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •