Close
Faqja 57 prej 57 FillimFillim ... 747555657
Duke shfaqur rezultatin 1,121 deri 1,138 prej 1138
 1. #1121
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,676
  Faleminderit
  166
  168 falenderime nė 122 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe...

 2. #1122
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  447
  Faleminderit
  23
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje edhe nga une!

 3. #1123
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,981
  Faleminderit
  17
  28 falenderime nė 22 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje te perzemerta per te gjithe antare e forumit, veqanerisht miqt e mi. ��
  Ē'befasi e kėndshme!
  Pėrshėndetje dhe shumė respkt, Xhenet!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar projekti21_dk pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (28-08-2018)

 5. #1124
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,912
  Faleminderit
  339
  192 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje forumist/e, ju deshiroj nje dite te kendshem veqanerishte projekti21
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  projekti21_dk (29-08-2018)

 7. #1125
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  61
  39 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje forumiste te vjeter dhe te rinj!
  Ju uroj gjithe te mirat!

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Besoja pėr postimin:

  pranvera bica (05-10-2018)

 9. #1126
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,850
  Faleminderit
  275
  173 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Beso!

 10. #1127
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,658
  Faleminderit
  409
  491 falenderime nė 387 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje dhe une . Uroj te jeni mire .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 11. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lulke pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  dielli1 (29-11-2018),tetovarja87 (07-10-2018)

 12. #1128
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,676
  Faleminderit
  166
  168 falenderime nė 122 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  U pershendes....
  Tutti rutti.frutti
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #1129
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,912
  Faleminderit
  339
  192 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Tetovare,Pershendetje per ata qe pershendes in
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 14. #1130
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  61
  39 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Xhenet.M.S.
  Kalofsh bukur!

 15. #1131
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  41
  Postime
  1,946
  Faleminderit
  60
  58 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  ju pershendes perzermesisht miqte e mi..
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 16. #1132
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,751
  Faleminderit
  190
  261 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Uroj te gjitheve nje mbremje sa me te mire!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 17. #1133
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-12-2016
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Edhe sa Shqiptare do largohen nga Shqiperia ?

 18. #1134
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,136
  Faleminderit
  147
  104 falenderime nė 92 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Me sa duket eshte e shkruar qe ne gjithmone duhet te emigrojme..
  Silence is golden.

 19. #1135
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,136
  Faleminderit
  147
  104 falenderime nė 92 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Hajde postimi i pare per 2019 ne forum
  Silence is golden.

 20. #1136
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,751
  Faleminderit
  190
  261 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Urimet me te mira per miqt e mi te fsh!!
  Gezuar!

  2019 plotsoft endrrat tuja!! (vetem nese jane te hajrit... )
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 21. #1137
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Anėtarėsuar
  30-09-2012
  Mosha
  32
  Postime
  27
  Faleminderit
  18
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje per te gjith ju uroj gjitha te mirat
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...[/FONT]

 22. #1138
  i/e regjistruar Maska e LaTiNo_LoVeR[x]
  Anėtarėsuar
  25-08-2002
  Vendndodhja
  Gjakova
  Mosha
  35
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe ju, anetare te ketij komuniteti!
  ti thith ajrin e TIJ,dhe nuk i nenshtroshesh ATIJ.

Faqja 57 prej 57 FillimFillim ... 747555657

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •