Close
Faqja 3 prej 59 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 1177
 1. #41
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Ju them nje miremengjes te gjitheve jeni shume te mire .
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. #42
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Busy Girl,pershendetje gjithve,ju deshiroj nje mbremje te kendshme
  PS.tetorvarja 87 u bere nuse ?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 3. #43
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirmbrema Forumi,c'kemi


  prshnd. Xhenet,\edhe ate cfar nuse se :P
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tetovarja87 : 15-11-2014 mė 13:03
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (15-11-2014)

 5. #44
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Mirmbrema Forumi,c'kemi


  prshnd. Xhenet,\edhe ate cfar nuse se :P

  Gezohem per ty xhane ,urime qofsh cdo here e lumtur
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. #45
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Gezohem per ty xhane ,urime qofsh cdo here e lumtur
  falemnderit zemra,mrofshim te tej
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 7. #46
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje Xheni, tetovare dhe te gjithe

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar broken_smile pėr postimin:

  tetovarja87 (18-11-2014)

 9. #47

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendes Darwinin, moderatori me i mire i forumit (pa hatermbetje )
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 10. #48
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  e peshendes Shigjeten , supermoderatoren ma te mirė qe mundet me egzistue ne ndonje forum , gjithashtu e pershendes edhe shokun tim Serafim Dilo , shokun ma te mirė ne te gjitha forumet .

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  shigjeta (17-11-2014)

 12. #49
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Zagor Lexo Postimin
  e peshendes Shigjeten , supermoderatoren ma te mirė qe mundet me egzistue ne ndonje forum , gjithashtu e pershendes edhe shokun tim Serafim Dilo , shokun ma te mirė ne te gjitha forumet .
  Pershendetje Zagor,por jam shok vetem me Busaven.

 13. #50

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje edhe nga une Zagor.
  Serafimin hic nuk po e persh'ndesim se na ka morr inot
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar shigjeta pėr postimin:


 15. #51
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga shigjeta Lexo Postimin
  Pershendetje edhe nga une Zagor.
  Serafimin hic nuk po e persh'ndesim se na ka morr inot
  inot nuk na ka mar ndoshta , por me duket se i ka humb udha n'obor

 16. #52

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Zagor Lexo Postimin
  inot nuk na ka mar ndoshta , por me duket se i ka humb udha n'obor
  T'na japi kordinatat ta ndihmojme, te gjej udhen
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 17. #53
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Zagor Lexo Postimin
  inot nuk na ka mar ndoshta , por me duket se i ka humb udha n'obor
  E kom oborin e modh,e kom mjell me vreshta rrushi.

  Shiqeta ka te drejt,nuk duhet me te pershendet.

 18. #54
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  E kom oborin e modh,e kom mjell me vreshta rrushi.

  Shiqeta ka te drejt,nuk duhet me te pershendet.

  veq sa me ta kujtue rininė ...


 19. #55

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Shife si bo, pse kaq dorshtrengu ti tck tck ....me gjithe kte vreshtari, nji vere per mu e nji raki per Zagorin ...e ta falim qe nuk na pershnet
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 20. #56
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  E bukur, nga e gjete...  Rinin tate,se ne degjojm kong bashkohore ,nga 25 vjeē e posht.

 21. #57
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga shigjeta Lexo Postimin
  Shife si bo, pse kaq dorshtrengu ti tck tck ....me gjithe kte vreshtari, nji vere per mu e nji raki per Zagorin ...e ta falim qe nuk na pershnet
  t'lumt goja Ty Shigjeta por , Serafimi asht Tironc me prejardhje Gjirokastre apo Gjakove nuk e di ..

 22. #58

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Ja une po ju pershendes te dyve qe mos i mbetet hatri asnjonit

  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 23. #59

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Si prej Gjakove i bi t'jet, se ene gjirokastritet duken me dorlshum se ky
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 24. #60
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga shigjeta Lexo Postimin
  Shife si bo, pse kaq dorshtrengu ti tck tck ....me gjithe kte vreshtari, nji vere per mu e nji raki per Zagorin ...e ta falim qe nuk na pershnet
  Rakia dhe vera po dom,nuk ma keshillo doktori me e dhon.Po deshet uje burimi te fresket natyral

Faqja 3 prej 59 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •