Close
Faqja 2 prej 59 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 1177
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Vllazerine greko-shqiptare(andarte), qe ka frike nga shkrimet, dhe i asgjeson.

  si thua ti shegjete?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #22
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirmengjes te gjitheve.

 3. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Ksanthi pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Agim Metbala (10-11-2014),e panjohura (08-11-2014)

 4. #23
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendes Xhenin

 5. #24
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,327

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendes te gjithe forumistet !

 6. #25
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje miqesi e vjeter
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  toni77_toni (13-11-2014)

 8. #26
  "Nė fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Anėtarėsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  4,571

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  pershendetje miqesi e vjeter
  Pershendetje tetovarja87, pershendetje per te gjithe...
  Gjej kohen tė lexosh, ėshtė themel i tė diturit.

 9. #27
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga toni77_toni Lexo Postimin
  Pershendetje tetovarja87, pershendetje per te gjithe...
  pershendetje z.Toni,urroj tkeni qen mire ju dhe gjith te tjeret e forumit
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #28

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendes Deni_Boy mqs kisha kohe pa e pare
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 11. #29
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  mirmrama Shigjeta , pershendetje te gjithve

 12. #30
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirmroma te gjitheve perveē Zagor-itit.

 13. #31
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Mirmroma te gjitheve perveē Zagor-itit.
  pse nuk pershendet Ti si njeri me kulturė , apo ndoshta e ke humb ne bixhoz kulturen ..

 14. #32
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Zagor Lexo Postimin
  pse nuk pershendet Ti si njeri me kulturė , apo ndoshta e ke humb ne bixhoz kulturen ..
  Bixhozin nuk e lujm.Kulturen e kemi lon peng ne pllakaton,tavell,kok a pil,xing,dhe ne skedina ku duhet gjetur rezultati ne "koke" (Jane lojra te dikurshme)

  Mu pre linja se do te kisha pershendet,fjalia vazhdonte;...perveē Zagor-itit qe e pershendes dy here.

 15. #33
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  ...perveē Zagor-itit qe e pershendes dy here.
  e kjo po me pelqen , une te kam pershendet ne MP..

 16. #34
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Zagor Lexo Postimin
  e kjo po me pelqen , une te kam pershendet ne MP..

  Nuk vlen,ne MP te kam pershendet dhe une para disa vjetesh. Duhet te kishe pershendet tek kjo teme. Te rastit o rastesisht.

 17. #35

  Pėr: Pershendetje te rastit

  kot nuk thon' - sa rron, meson njeriu Serafim...

  mirembrema Zagor
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 18. #36
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mir e kan thene,se kur nuk rron asgje edhe nuk meson.

  Zagori nga sheperi nga humbi ?

 19. #37
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Mir e kan thene,se kur nuk rron asgje edhe nuk meson.

  Zagori nga sheperi nga humbi ?
  nuk kam humb , isha duke ndegju muzikė ...

  pershendetje Shigjeta

  p.s. Serafim , a na tego s qka po pin

 20. #38
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Zagor Lexo Postimin
  nuk kam humb , isha duke ndegju muzikė ...

  pershendetje Shigjeta

  p.s. Serafim , a na tego s qka po pin
  Leng rrushi i zier dy here.

  Kisha etje.

 21. #39
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Naten e mire Serafim edhe te gjithve

 22. #40
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Zagor Lexo Postimin
  Naten e mire Serafim edhe te gjithve
  Naten e mire shoku im.

Faqja 2 prej 59 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •