Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Post SUperlajm!!!!! Dorzohet Serbia: Le t vijn tifozt shqiptar!

  Beogradi do t mirpres tifozt shqiptart q duan t shohin ndeshjen Serbi-Shqipri. Lajmi sht publikuar n faqen zyrtare t Federats serbe t futbollit, e cila mesa duket ka vendosur q t pranohen shqiptart.

  Ky vendim vjen pas refuzimit t FSHF-s pr t luajtur ndeshjen pa tifoz shqiptar.

  "Pas refuzimit t krkess ton pr ta luajtur ndeshjen pa tifoz shqiptar, po ju njoftojm se n ndeshjen mes Serbis dhe Shqipris do t ket tifoz. Ne sigurojm mbarvajtjen e ndeshjes dhe sigurin e tifozve. N bashkpunim me Federatn shqiptare t futbollit do t punojm pr frymn pozitive q pron futbolli. U bjm thirrje t gjith tifozve serb q t mirpresin shqiptart dhe t mbshtesin ekipin e tyre, shkruhet mes t tjerash n deklaratn e Federats serbe.

  Ndeshja mes Serbis dhe Shqipris do t luhet m 14 tetor.
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime n 126 postime

  Pr: SUperlajm!!!!! Dorzohet Serbia: Le t vijn tifozt shqiptar!

  une do shkoja me dyfek....vetem kete gjuhe njoh me serbet una...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •