Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Faleminderit
  18
  254 falenderime n 229 postime

  Zyrtare, FSHF konfirmon miqsoren historike kundr Italis

  Zyrtare, FSHF konfirmon miqsoren historike kundr Italis

  Nga Redaktor on 29/09/2014

  128248-italy-players-celebrate

  Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar sot se sht arritur akordi me paln italiane, pr t zhvilluar nj ndeshje miqsore midis dy Kombtareve t vendeve respektive.

  Ndeshja miqsore Itali-Shqipri do t luhen m 18 nntor t ktij viti n qytetin e Parms. Si njofton edhe FSHF, ndeshja do t zhvillohet n stadiumin Tardini t ktij qyteti n orn 18:00.

  Kjo sht hera e par n histori q Shqipria dhe Italia do t prballen me njra tjern. Kjo gj ka ndodhur m par me grupmoshat U-17, U-19 dhe U-21, por jo midis dy Kombtareve A.

  Akordi midis dy federatave ka ardhur pas biseds s zhvilluar midis dy tranjerve italian Gianni de Biassi dhe Antonio Conte pr kt shtje.

  http://mapo.al/2014/09/29/zyrtare-fs...under-italise/
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. Anetart m posht kan falenderuar Xhuxhumaku pr postimin:

  user010 (30-09-2014)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •