Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si ne>>

  Miss Gjermania 2014 sht shpallur nj vajz shqiptare. 17-vjearja Egzonita Ala me origjin nga Kosova ka marr kurorn e bukuris n qytetin e Dortmundit t shtunn n mbrmje.

  Vendin e dyt n kt konkurs bukurie e ka fituar nj tjetr shqiptare, Fjollza Avdiu.

  Shpallja Miss Gjermania 2014 do t lejoj Egzonitn t prfaqsoj Gjermanin n edicionin e sivjetm t spektaklit Miss Bota, q do t mbahet n 14 dhjetor.

  / Top Channel
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Yll e kemi racen :D

  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 3. 2 antart m posht falenderuan shigjeta pr mendimin e shprehur n kt postim:

  2043 (24-09-2014),alnosa (24-09-2014)

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  kosovaret kane goxha prezenc...kto bukuroshet e shqiperise me duken si te pazhvilluara mua, dac nga mendja e dac nga sjella edhe shpeshhere, edhe nga shpatullat.
  "M e mira sht armike e s mirs"

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e gLvlor
  Antarsuar
  06-09-2014
  Vendndodhja
  Kln
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Citim Postuar m par nga Prudence Lexo Postimin
  kosovaret kane goxha prezenc...kto bukuroshet e shqiperise me duken si te pazhvilluara mua, dac nga mendja e dac nga sjella edhe shpeshhere, edhe nga shpatullat.
  une nuk e di se ku e ke pare mos zhvillimin mendor dhe trupor tek femrat shqiptare. ne cdo qytet femrat kan tipare te ndryshme dhe ne cdo qytet femra ka bukuri te vecante. nuk besoj se shpatulla te zhvilluara e bejn nje femer terheqese, perkundrazi e bejn mashkull e jo femer. shpatullat jane tipare qe vihen re tek mashkulli dhe jo tek femrat.
  Emri: Aurela-Hoxha-1.jpg

Shikime: 793

Madhsia: 25.2 KB

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Syri i keq mos i pafte,
  me te dyjat do kisha pi, nga njo dy tri kafe. :D
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Citim Postuar m par nga gLvlor Lexo Postimin
  une nuk e di se ku e ke pare mos zhvillimin mendor dhe trupor tek femrat shqiptare. ne cdo qytet femrat kan tipare te ndryshme dhe ne cdo qytet femra ka bukuri te vecante. nuk besoj se shpatulla te zhvilluara e bejn nje femer terheqese, perkundrazi e bejn mashkull e jo femer. shpatullat jane tipare qe vihen re tek mashkulli dhe jo tek femrat.
  Emri: Aurela-Hoxha-1.jpg

Shikime: 793

Madhsia: 25.2 KB
  pikerisht kjo qe ke treguar ne foto....nuk me pelqen.

  psh. vajzat shqiptare qe per hir te bukurise i kane angazhuar edhe ne emisione televizive...jane kokra e llakave. mezi u dalin fjalet nga goja dhe nuk mbarojne as mendimin as fjaline. dhe nga pamja fizike nuk kane kurre prezencen e nje bukurosheje kosovare apo italiane(meqe oku shoh tv. ita)

  per kosovaret skam kete mendim. me pelqenjne kur flasin. arrijne te shprehin bukur dhe pa kompleks ate cka duan te thone. dhe duken te pjekura ne pamje. dhe padashur bukruia qe kane kompletohet me prezantimin e mire.

  nuk e di nese arrin te kuptosh kendveshtrimin tim. por edhe sikur JO, nuk kam per ta ndryshuar. :)  p.s nuk thash te ken shpatlla si meshkujt, por busti i bukur eshte sh i rendesishem ne nje trup femre.
  shqiptaret nuk para e kane. munges e aktivitetit fizik, ndoshta.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Prudence : 24-09-2014 m 09:46
  "M e mira sht armike e s mirs"

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Vajzat nga Kosova kane goxha prezence vetem te foluren e kane cik "burrerore".
  Feelings change - memories don't.

 9. #8
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Ngaqe gjermanet nuk shquhen per bukuri, prandaj.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 10. #9
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime n 208 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Vajzat nga Kosova me t'vertete qe jane shume te hijshme.
  Urime me t'mira per te dyja!!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e mateo
  Antarsuar
  24-06-2002
  Vendndodhja
  united kingdom
  Mosha
  41
  Postime
  287
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Ngaqe gjermanet nuk shquhen per bukuri, prandaj.
  Lol ,,,,,,,,,
  mateo

 12. #11
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Citim Postuar m par nga shigjeta Lexo Postimin
  Yll e kemi racen :D  Jo po thuaj po deshe thuaj
  Po cfare tju besh ca e cave qe sa dalin jashte shetit
  thone sjemi shqiptare....... vfc.............
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 13. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2009
  Vendndodhja
  larg
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  7
  23 falenderime n 21 postime

  Pr: Miss Gjermania 2014 sht shqiptare <<BUkuria e femrave shqiptare lum si

  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Vajzat nga Kosova kane goxha prezence vetem te foluren e kane cik "burrerore".

  Mia,ke te drejt,po te ishte ai i shkreti kufi hapur kur kisha kohen e marteses do te kisha kerkuar nuse ne Shqiperi,shkrihem kur degjoj si flasin :)
  Ndryshuar pr her t fundit nga MARGUS : 24-09-2014 m 19:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •