Close
Faqja 35 prej 35 FillimFillim ... 25333435
Duke shfaqur rezultatin 681 deri 687 prej 687
 1. #681
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-07-2014
  Postime
  54

  Pėr: Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: KUQEZINJTE mbrojne FLAMURIN!

  Valon Ahmedi supertalenti nga Kercova, Shqiptar i Maqedonise pavaresisht kercenimeve dhe presionit te vazhdueshem te shtetit Maqedon ka vendosur te zgjedhe Kombetaren Shqiptare . Nderkohe qe pak me lart dikush na tha se Askush me nuk do te zgjedhje Kombetaren Shqiptare. Nje nga nje talentet Shqiptare po i afrohen kombetares tone.
  Forza Juventus deri ne fund

 2. #682
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-07-2014
  Postime
  54

  Pėr: Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: KUQEZINJTE mbrojne FLAMURIN!

  Lorent Sadiku supertalenti Shqitar refuzon Suedine per te zgjedhur Kombetaren Shqiptare. Vazhdojne te thojn qe pas ndeshjes Beogradit nuk do na zgjedhin kombtaren tone. nderkohe qe cdo dite po ndodh e kunderta.
  Forza Juventus deri ne fund

 3. #683
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: KUQEZINJTE mbrojne FLAMURIN!

  Yhuuu Kombetarja po forcohet edhe na do te shkojme ne France ,,,

  jane lenduar disa ju ka dhimbsur serbia me duket..
  Gjaku lahet me Gjak

 4. #684
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pėr: Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: KUQEZINJTE mbrojne FLAMURIN!

  Data 10 korrik po afron, ne pritje ne antkh per vendimin qe do te jape FIFA. Ishalla nuk po e shtyjne prap dhenien e vendimit.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. #685
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,314

  Pėr: Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: CAS i jep fitoren 3-0 Shqiperise

  CAS (Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ne Lozane), institucioni qe mer vendimin perfundimtar per konfliktet sportive, i ka dhene fitoren 3-0 ne tavoline ekipit kombetar te Shqiperise, pas trazirave te ndodhura gjate ndeshjes Serbi - Shqiperi, me 4 Tetor 2014. Vendimi akoma nuk eshte zbardhur, por duket se personi kyē qe ka ndikuar ne marrjen e ketij vendimi, ka qene vete arbitri Britanik i pyetur ne CAS. Ja nje pjese e pergjigjeve te tij:

  Marre nga lapsi.al

  Arbitri i takimit tė ndėrprerė Serbi-Shqipėri, britaniku Martin Atkisonin ishte shkaku pėr humbjen e Shqipėrisė nė dy shkallėt e gjyqėsorit tė UEFA-s. Por nė CAS ai u gozhdua nga pyetjet e anėtarėve tė panelit qė u bindėn se kombėtarja jonė nuk e kishte refuzuar kthimin nė fushė. Ėshtė zbardhur njė pjesė e pyetėsorit tė Martin Atkinsonit nga ana e gjyqtarėve tė CAS.

  U komunikuat futbollistėve tė Shqipėrisė sė ndeshja mund tė vazhdohej nė kushte tė pranueshme sigurie dhe se ata duhet tė riktheheshin nė fushė?

  I pyeta nėse ata mund tė vazhdonin lojėn dhe mė komunikuan se nuk ishin nė gjendje pėr ta bėrė njė gjė tė tillė.

  I ratė bilbilit nė tunel, pėr tė njoftuar rifillimin?

  Jo!

  Pritėt nėse njė prej ekipeve do tė shkonte me ju nė mesin e fushės?

  Shkuam nė fushė sė bashku me futbollistėt e kombėtares sė Serbisė.

  Pritėt 45 minutat qė ekipi kundėrshtar tė futej?

  Jo!

  Mendoni se keni zbatuar procedurėn me saktėsi dhe urdhri pėr tė rifilluar lojėn ka qenė i qartė?

  (Nuk pėrgjigjet)
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 6. #686
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Anėtarėsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,565

  Pėr: Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: CAS i jep fitoren 3-0 Shqiperise

  Madaber heret qeke kujtu me e sjell kete lajm

 7. #687
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pėr: Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: CAS i jep fitoren 3-0 Shqiperise

  Ej, dhe pak fillo Europiani. Ne jemi tu bo rezervimet per ne France
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 35 prej 35 FillimFillim ... 25333435

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •