Close
Faqja 2 prej 35 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 687
 1. #21

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Sapo me derguan nje foto qe ka si diciture: E Pabesueshme por e vertete, ne mes te Beogradit  Nuk e di sa e vertete eshte po nese po atehere duket goxha bukur

 2. #22
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Nuk eshte e vertete foto. Nuk eshte ne Beograd! Foto qe qarkullon poshte e larte neper FB.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 3. #23
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Biznesmeni kosovar: 1 milion euro per Kombetaren shqiptare kunder Serbis


  http://www.gazetaexpress.com/lajme-a...-kunder-49969/
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Sapo me derguan nje foto qe ka si diciture: E Pabesueshme por e vertete, ne mes te Beogradit  Nuk e di sa e vertete eshte po nese po atehere duket goxha bukur

  kjo asht ne lubjane kundra sllovenis po portralet e gazetat shqiptare ja fusin pordhes si per her
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga derjansi : 14-10-2014 mė 09:20
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 5. #25
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Te lumte Derjo, e gjete
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 6. #26
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Kostumi i kombtares (stervitor) made in adidas

  Shtoj edhe 1 milion eurot e biznesmenit Kosovar dhe futbollistat tone bahen rraketa

  Emri: 5315ccb048dc11393937584-3.jpeg

Shikime: 1060

Madhėsia: 33.1 KB
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  360

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Kam degjuar qe serbet kane te bjejtat zakone si ne shqiptaret,pra miku eshte i shenjte ,pritet dhe nuk rrihet dhe nuk hahet ne bese!

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Mos qofsha ne lekuren e djemve! Kane gjithe ate barre mbi supe. Mbase do t'ua bejne sj grekerve njehere.Sidoqe te jete kane perkrahjen time. Po te kisha ate milionin du tua jipja pamarre parasysh rezultatin.
  AUTOCHTHONOUS

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar anita340 pėr postimin:

  MaDaBeR (14-10-2014)

 10. #29
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,524
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Hajde popuj idiote hajde...

  Edhe futbollin do ta ktheni ne lufte?

  Arti e sportet jane ura mirekuptimi mes popujve, pasi te gjithe popujt e botes e pelqejne te bukuren, te miren, te drejten. Dhe kur vjen fjala tek arti e sporti, bukuria e tyre qendron qe popujt qe mund te kene patur nje histori dhune me njeri-tjetrin, kane probleme politike me njeri-tjetrin, te pakten kur vjen puna tek arti e sporti e gjejne gjuhen e perbashket. Kush nuk e pelqen nje kenge te bukur, nje veper artistike te bukur, nje ndeshje apo gol te bukur, pavaresisht se kush e ben?

  Vetem idiotet shqiptare e serbe edhe futbollin e stadiumin e kthejne ne arene lufte. Ne vend qe te thone, sa mire qe sporti po mundeson komunikimin qe politika nuk e ka arritur dot, ne vend qe ti lene futbollistet e tyre te bejne ate qe dijne te bejne me mire, te luajne futboll, na e kane kthyer ndeshjen ne nje beteje luftarake.

  Shijoheni o kokeboshe ndeshjen e futbollin per ate qe eshte, sport i bukur. Dhe le te fitoje ai ekip qe luan me mire e me bukur. Tek e fundit, eshte nje ndeshje futbolli, nuk eshte fundi i botes! Dhe duhet te gezoni qe sa mire qe po luajme futboll e nuk po vritemi e therremi me njeri-tjetrin, sic kemi bere per 100 vjetet e fundit!

  Albo

 11. #30
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Po m'pelqekan ato tutat me lart. Kush po m'i con nje pale?!
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 12. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Hajde popuj idiote hajde...
  Edhe futbollin do ta ktheni ne lufte?
  Vetem idiotet shqiptare e serbe edhe futbollin e stadiumin e kthejne ne arene lufte. Ne vend qe te thone, sa mire qe sporti po mundeson komunikimin qe

  Albo
  Lufta per ekzistence na shtyn te vishemi me petkun e pershtatshmerise. Behet fjale per ndeshje me serbet Albo.
  AUTOCHTHONOUS

 13. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Citim Postuar mė parė nga KORCARI 2 Lexo Postimin
  Kam degjuar qe serbet kane te bjejtat zakone si ne shqiptaret,pra miku eshte i shenjte ,pritet dhe nuk rrihet dhe nuk hahet ne bese!
  Ku e degjove?! Te kane genjyer.
  Perveē kesaj serbet nuk I kane konsideruar kurre ne histori shqiptaret per miq. Gjithēka mund te pritet prej tyre.
  AUTOCHTHONOUS

 14. #33
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Albo, a sport po t'duket a ? Masi a sport, perca s'po don serbi me i pranu tifozat ne stadium ? O ca me i ba fifas se ata e meritojne me u perjashtu nga europiani per ket gjest qe kan bo
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 15. #34
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #35
  mall Maska e bili99
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  57
  Postime
  1,804

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Eshte vetem nje loje sporti ,fushbeteja eshte fusha e futbollit... Sa per politizimin primitiv dhe kahjen e luftes jane serbet ata qe i japin kete drejtim ,jane ata qe kane me te theksuar gjenin barbar nga te gjithe popujt e Ballkanit,jane ata keqbersit e Ballkanit,jane ata qe duhet te skuqen per cdo gje qe kane bere te paret e tyre bile edhe bashkekohaniket e tyre,jane ata qe duhet te distancohen nga e kaluara e tyre e piste....Jane ata nikoqire te mbremjes sportive,ata duhet te jene mikprites te nje loje sporti dhe jo te nje lufte ...Por,ata nuk bejne asnjeren nga keto qe permenda une dhe nga ato qe s'i kam permendur,ata bejne te kunderten pra, kerrcenojne duke thene se do ti varrosin bukfalisht kjo -ne fushen e futbollit te gjithe shqiptaret ne nje varr masiv, jane ata qe oficialisht kerrcenojne se do te burgosin cdo shqiptar qe do te kete ne duar flamur shqiptare ne ndeshje apo kudoqoft tek kryeqyteti i tyre...Eshte nje turp per kombin e tyre ,per sportin dhe per qytetrimin....Megjithe qe ata jane te mire dhe te njohur gati ne cdo sport ,shpresoj qe kjo cmenduri e tyre si kolektivitet,kjo gjakprishje tua humbi arsyen dhe koncentrimin ,shpresoj qe djelmoshat tane ta shfrytzojne kete si ndihme ,dhe me loje te organizuar dhe me nje gjakeftohtesi te korrin nje fitore ne mes te Beogradit...Nje fitore qe do te gezonte te gjithe shqipet e globit!
  SUKSESE KOMBETARES TONE...PERPARA...PER FITORE...FORCA SHQIPERIA !!!
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar bili99 pėr postimin:

  anita340 (14-10-2014)

 18. #36
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Qysh e ka nis, ka me m'lon zemra deri sa t'filloj neshja, e me bo me hup kuku moj nan ca ka me m'hik truni. O ZOT OOOO ZOT NIMONA QE T'FITOJME
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 19. #37
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  KTU LUHET NDESHJA SOT, TE STADIUMI I PARTIZANIT, QE O SI STEMAL QAFA JONE,...LOL

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 20. #38
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Let's gooo Ollbenia, kuq e zi. Sot jam vesh me t kuqe ole ole. Koicidence ne fakt se isha pergjumesh ne mengjez. Lol. Suksese me fitore. 1 me 0 po t fitojme jena Happy! Po t duan le te bejne dhe 2!
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 21. #39
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  edhe ti Pink e ke bo pushim si Systema sot?  p.s

  kujdes nga Demat, mos terbohen sot...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 22. #40
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Jo Xhuxhu e bera dje pushim. I ruaj my sick/personal days per ceshtje me t'rendesishme! Pastaj skam digitalb. Ja na trego ti kur te bejne gol.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 2 prej 35 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •