Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Post Ngritje rekorde e Shqipris n ranglistn e FIFA-s

  Fitorja e madhe e kombtares s Shqipris n Portugali, n kuadr t kualifikimeve t Euro 2016 q do t mbahet n Franc, ka br q kuqezinjt t fitojn 25 vende n renditjen e re t
  FIFA-s.Shtpia m e madhe e futbollit botror, pak minuta m par, ka publikuar renditjen m t re t kombtareve n ranglistn e saj, ndrsa Shqipria tani renditet n pozitn e 45-t.Nj muaj m par, Shqipria rendite e 70-ta, ndrsa fitorja n Portugali 0 - 1, ka br q kombtarja q drejtohet nga Di Biassi ti fitoj plot 25 vende.Rnditja vijon t kryesohet nga Gjermania, e ndjekur nga Argjentina dhe Kolumbia, ndrsa Spanja q pr nj koh t gjat ishte e para tani rnditet n vendin e 8./Indeksonline/
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •