Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Post Alarm te Milani

  Alarm te Milani para ndeshjes me Juventusin, shumė futbollistė tė lėnduar
  Derbi i madh evropian dhe ndeshja mė e madhe nė Serie A, Milan –Juventus, qė nga dita e hėne ka nisur tė diskutohet nė Itali dhe mė gjerė. Pas njė kohe shumė tė gjatė skuadrat mė tė mėdha nė kėtė shtet do tė pėrballen kaq herėt nė edicion tė ri tė garave, dhe me pikė maksimale pas dy ndeshjeve tė
  kaluara.Milano me Pipo Inzaghin po tregohet me karakter tė fortė, edhe atėherė kur mbetet me njė futbollistė mė pak se nė rastin me Parma, kur shėnoi fitore me rezultat tė (vaterpollos) 4:5. Kjo ndeshje ishte pėr histori, por pas pėrfundimit tė saj nisin problemet nė klub, e problemet kryesore janė lėndimet.Fernando Torres dhe Stephan El Shaarawy nuk luajtėn pėr shkaqe objektive sepse mė herėt janė konstatuar se vuajnė nga lėndimi, dhe kur i shtohet lėndimet e portierit Diego Lopez, mbrojtėsit Alex dhe kartonit tė kuq tė Boneras, drita e kuqe e alarmit te skuadra rosonere ėshtė ndezur qė tani.
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Alarm te Milani

  Si pa ata qe mungojne si me ata ...njesoj eshte. Juventusi do ta shqepi milanin.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •