Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Alban Meha: Serbi, unė po vi

  Alban Meha do tė jetė "arma" e re e Kombėtares Shqiptare pėr ndeshjet e radhės kualifikuese pėr Evropian. Mesfushori kosovar ka thėnė se do tė jetė nė fushė nė ndeshjen ndaj Serbisė."Kam kaluar njė lėndim qė mė ka lėnė jashtė fushave kohėve tė fundit. Tani po stėrvis me Paderborn dhe shumė shpejtė do tė rikthehem nė fushė. Sigurisht qė dėshira mė e madhe ėshtė qė tė jem nė fushė nė ndeshjen kundėr Serbisė. Unė jam i bindur se do tė kem rastin tė luaj atje dhe nuk do tė dorėzohemi lehtė" ka thėnė
  Meha.Shqipėria mė 11 tetor luanė ndaj Danimarkės nė Elbasan, kurse tri ditė mė vonė sfidon Serbinė nė Beograd./Indeksonline/
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Alban Meha: Serbi, unė po vi

  Cne ne Elbasan ndeshja? Eshte duke u rikonstruktuar Qemal Stafa?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  33
  152 falenderime nė 129 postime

  Pėr: Alban Meha: Serbi, unė po vi

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Cne ne Elbasan ndeshja? Eshte duke u rikonstruktuar Qemal Stafa?
  Ne te vertet stadiumi i Elbasanit eshte duke u rikonstruktuar,aty do te luhen ndeshjet e kombetares se Shqiperise.Ai i Tiranes duhet shembur,nuk vlen me per asgje.

  Rri qetė dhe fol Shqip !

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Alban Meha: Serbi, unė po vi

  leni meha komentet se fjalet e shumta jan fukarallek
  perqendronu ne fush se ka me na prit nje Stadium qe ka me dasht me na thith komplet
  JO SEKS PARA MARTESE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •