Close

Rezultati i Sondazhit: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

Votues
13. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Jo

  13 100.00%
 • Po

  0 0%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 18 prej 18
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  A mund t ndodh ndonj sulm i mundshm kundrejt Paps ?

  M erdhi nj dyshim: "Prve ekstremistve Islamik", mund t'i organizojn ndonj sulm edhe fqinj tan pr t'i thn bots.. ja Shqiptart Mysliman q ju i desht n gjirin tuaj. Por edhe pr t trmbur 'do investitor apo turist q ka synim Shqiprin !!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Wordless : 12-09-2014 m 14:19
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Nuk do i ndodhi asgje.
  Edhe sikur te kete ndonje trim, besoj se shiku i ka mare masat
  Do vi, do iki, ne do shikojme punen tone.
  Cdo gje eshte relative...

 3. #3
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime n 138 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Jo sepse shqiptaret jane mikeprites.
  Destroyer of falsehood :)

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime n 126 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  kujt ja mban????
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 5. #5
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Citim Postuar m par nga Elian70 Lexo Postimin
  kujt ja mban????
  Shefqetave .. Grekve .. Serbve
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  me sondazh pa lidhje skam pa
  pse re kush po vjen n eshqiperi qe te rrezikohet papa
  po vjen ndonji harixhi pabuks
  papen e ruan e gjithe bota
  ncncncncncnc
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e palushi
  Antarsuar
  06-03-2004
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 7 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Kojshive ja kam pak friken me thane te drejten, tash kan dale edhe paralajmerime ne shtyp (psh ambasadori irakian ne Vatikan etj)

  kshtuqi ata kishin pas shume deshire me lujt me ket karten e ISIS

  Se sa per ISIS me e ba nje gja te tille s'met mjeker ne Shqipni pa u zhgul. Kjofte edhe ajo e Maks Velos.

  Shqiptari me i pre mikun asht ma i keq se me i vra njerin thote Kanuni i Leke Dukagjinit.

  Mos te na dalin Maksi e thote per inat te Kanunit te prapambetun ta vrasim papen

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  edhe une ja kam friken shume .lutem zotit mos te njollosemi perfundimisht ate dite
  ska nevoje isi aspak te kercenoje kemi shefqetat tane qe mund te bejne cudira
  JO SEKS PARA MARTESE

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  ishalla nuk bojn naj bidat se dhe ajo na duhet
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 10. #10
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-09-2014
  Postime
  165
  Faleminderit
  50
  25 falenderime n 21 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Kush do e beje ? nah... jemi rrace Bujare ne dhe Sy-petrit/shqiponje....kane frike gjarperinjte te futen tek ne- bash ne zemer

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Citim Postuar m par nga -Zana- Lexo Postimin
  Kush do e beje ? nah... jemi rrace Bujare ne dhe Sy-petrit/shqiponje
  ka budallej sa te dush qe edhe paguhen prej fqinjve per ti bo shqiptaret qe te duken sa ma keq
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 12. #12
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-09-2014
  Postime
  165
  Faleminderit
  50
  25 falenderime n 21 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Jo mo , ato zakonisht i bejne ne vende ku jane te perzier, ose fshihen/largohen kollaj ... Pse mendon ti, qe sigurine e ka ne dore policia jone.. Kane policine e tyre ato, kushedi c'fare kontrolli ne mase behet/ruhet para ca diteve ... dhe sa do jene verdalle civile .

  Shpresoj qe jo gjithsesi, por them qe kane frike te futen tek ne ... per sulme te tilla. Ne Kosove pshm e kane me kollaj, fakti qe jane afer dhe te perzier.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Citim Postuar m par nga -Zana- Lexo Postimin
  Jo mo , ato zakonisht i bejne ne vende ku jane te perzier, ose fshihen/largohen kollaj ... Pse mendon ti, qe sigurine e ka ne dore policia jone.. Kane policine e tyre ato, kushedi c'fare kontrolli ne mase behet/ruhet para ca diteve ... dhe sa do jene verdalle civile .

  Shpresoj qe jo gjithsesi, por them qe kane frike te futen tek ne ... per sulme te tilla. Ne Kosove pshm e kane me kollaj, fakti qe jane afer dhe te perzier.
  po ato nuk vin vet lol ato pagujn ose shtyjn naj ni si puna e cenit ose si puna e atyne qe po luftojn ne siri
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 14. #14
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-09-2014
  Postime
  165
  Faleminderit
  50
  25 falenderime n 21 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Kush Cen, ore

  Duhet te jene te rrethuar nga 1 shumice e mire ne nr te tipave te tille, qe te ndihen te sigurte edhe k'to ... perndryshe e njohin friken

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  siguria duhet te jete shum e lart se ni gabim i till do na kushtoj shum
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 16. Anetart m posht kan falenderuar derjansi pr postimin:

  -Zana- (16-09-2014)

 17. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  748
  Faleminderit
  4
  8 falenderime n 8 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Citim Postuar m par nga -Zana- Lexo Postimin
  Jo mo , ato zakonisht i bejne ne vende ku jane te perzier, ose fshihen/largohen kollaj ... Pse mendon ti, qe sigurine e ka ne dore policia jone.. Kane policine e tyre ato, kushedi c'fare kontrolli ne mase behet/ruhet para ca diteve ... dhe sa do jene verdalle civile .

  Shpresoj qe jo gjithsesi, por them qe kane frike te futen tek ne ... per sulme te tilla. Ne Kosove pshm e kane me kollaj, fakti qe jane afer dhe te perzier.
  Si nuk paska te "perzier" ne Shqiperi dhe Tirane? PirroDhima nuk ishte prej Tirane?
  Kryeqyteti i Kosoves eshte Beogradi Fatos Nano

 18. #17
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Shpetoi cuna.
  Papa erdhi me nje ushtri rojesh dhe sherbime sekrete.
  Barkderrat tane thjesht mbajten popullin se mos kalonte gardhin.
  Thone qe nje nga keta barkderrat tane shkrepi dhe nje snajper (pa dashje) nga eksitimi i tepert kolektiv.
  Cdo gje eshte relative...

 19. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  976
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: A rrezikohet Papa nga ndonj sulm ekstremist gjat vizits s tij n Shqipri ?

  Papa, sidoqofte, nuk duhet te shkele ne toke te mallkuar nese pretendon se ndjek Zotin, birin e fundit te drites.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •