Close

Rezultati i Sondazhit: CILET EKIPE DO TE KUALIFIKOHEN?

Votues
2. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Chelsea

  2 100.00%
 • Schalke 04

  2 100.00%
 • Sporting Lisbon

  0 0%
 • Maribor

  0 0%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  CH.L, Grupi G: Chelsea, Schalke 04, Sporting Lisbon, Maribor

  Grupi G  Kush do te jene dy ekipet qe do te kualifikohen sipas mendimit tuaj?
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  33
  152 falenderime nė 129 postime

  Pėr: CH.L, Grupi G: Chelsea, Schalke 04, Sporting Lisbon, Maribor

  Grup i lehte per Mourinjon.

  1.Chelsea
  2.Schalke
  Rri qetė dhe fol Shqip !

 3. #3
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: CH.L, Grupi G: Chelsea, Schalke 04, Sporting Lisbon, Maribor

  Te Merkuren ne mbremje u luajten ndeshjet e para te grupit G. Rezultatet ishin keto:  Renditja pas ndeshjeve te para:

  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •