Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Krkoj Rexhepin nga Prizreni

  Nuk i mbaj mnd mbiemrin, por ka pasur para lufts linj autobussh me europn + ka dhe nj hotel t vogl n Zvicr !! Nse dikush e din mbiemrin e Rexhepit t ma kujtoj. Ose ndonj nr cel se adresn e di, por prtoj t vete deri n PZ

  Faleminderit paraprakisht
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  26
  Postime
  497

  Pr: Krkoj Rexhepin nga Prizreni

  Rexhepin nga Prizreni?

  Jo, ne fakt nuk e njohkam....me vjen keq....

 3. Anetart m posht kan falenderuar Aferim pr postimin:

  Kunadhe Kelcyre (28-03-2015)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •