Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Informacion ne lidhje me iphone icloud.

  Informacion ne lidhje me iphone icloud.

  Para 2 vitesh i bera upgrade icloud storage ne 15 gb. Abonimi ishte vetem per nje vit dhe me pas automatikisht u downgrade ne 5 gb. Mbaj mend qe aty kam pasur plot foto dhe video qe me kalimin ne 5 gb mu fshine automatikisht.

  A ka ndonje menyre qe ato foto dhe video ti rikthej nese i bej upgrade ne 15 gb perseri? Shpresoj qe dikush te kete informacion te sakte rreth kesaj ceshtjeje dhe jo thjesht hamendje.

  Ju faleminderit!
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 2. #2
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  39
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Informacion ne lidhje me iphone icloud.

  Jo nese kane kaluar 30 dite nga data e anullimit te icloud. Nese jo ka shance ti kesh perseri pas upgrade. Nese 30 ditet kane kaluar:

  E vetmja menyre qe mund ti kthesh eshte vetem nese ato foto, video i ke pasur si shared albums edhe ke patur unique link ose nese i ke akoma ne iphone
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Ardi_Pg_ID : 27-08-2014 mė 01:09
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-03-2010
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Informacion ne lidhje me iphone icloud.

  kush di te merret me errora te iphonave me ka dal ne 3G error 1015

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •