Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638
  Faleminderit
  12
  68 falenderime nė 54 postime

  shikoje moderatorin tend

  pasi i doli genjeshtra sheshit moderatorit tend tek forumi musliman nuk kishte cka te bente tjeter pos ofendimeve dhe fshirjeve te shkrimeve te mia..shkrimi dhe shkrime te tjera me jan fshire tek komuniteti musliman..nese shkrimet e tjere nuk i kisha ruajtur tjeterkund kete te fundit e ruajta se e dija se do ta fshinte perseri..detyra jote eshte ta rikthesh aty ose na thuaj te mos shkruajme me ne forumin tend.

  ja shkrimi
  e paske krasite mire temen..paske lene ato qe ke dashur ti..dhe shkrimet e mia qe u zure ngusht dhe nuk ke si i fshin me..

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Ore ti qenke me te vertete nje kokerr gomari. Nese vjen ne forum per tu tallur shko beje diku tjeter se nuk ka kush nerva te marret me ty. A ishe ti qe shkruajte keto rreshta me poshte apo ndonje idiot tjeter?
  nuk po suprizohem me kete gjuhe..eshte gjuha e moderatoreve te forumit shqiptare..eshte gjuha e mashtruesve dhe genjeshtareve si puna jote..duket te hasi sharra ne gozhde dhe kur e pe qe te doli mashtrimi ne shesh u hodhe ne ofendime te tipit me siper..ska gje pasi kjo eshte edukata jote dhe nuk ke se si ndryshon..zaten eshte vertetuar qe kur dikush arrin dhe genjen nuk e ka problem me te beje gjithcka..nejse ..pune per ty dhe per albon si administrator i forumit ..

  Te sollem dhe lajmin me siper ku vajza eshte vrare se eshte muslimane dhe po ashtu se vishte shami
  ku..ku e solle..nuk pashe gje tjeter vecse artikuj ne anglisht dhe asgje te cituar per ate cka pyeta une..une syte ne balle i kisha dhe i kam..edhe anglishten e di dicka sa per te kuptuar nje artikull apo nje lajm..i mora me rradhe te gjitha artikujt e sjelle nga mexhidi dhe dy artikujt e sjelle nga ti dhe asesi nuk e gjej dot lajmin '' ku vajza eshte vrare se eshte muslimane dhe po ashtu se vishte shami ''..per mua dhe ndoshta edhe per te tjere forumniste ti dhe mexhidi po mashtroni..po genjeni..per te lare veten nga kjo gje mundohu per here te fundit ta sjellesh ate artikull ku thuhet '' vajza eshte vrare pse eshte muslimane dhe po ashtu se vishte shami .. bjere ketu ne forum me copy paste vetem pjesen ku thuhet kjo gje edhe ne anglisht edhe na e perkthe ne shqip qe ta shohim te gjithe se as ti e as mexhidi nuk genjyet..shume e thjeshte me duket..ndryshe jeni genjeshtare dhe mashtrues..dhe stop me genjeshtrave dhe mashtrimeve ne forum pasi nuk eshte forumi i genjeshtrave..mos shkruani me pasi edhe kur te thoni te verteten nuk do ju besoje kush..

  ps..per albon..ja albo cfare moderatoresh ke..e kan kthyer forumin ne ciflig te tyre ku genjejne pa kufi dhe ofendojne pa pasur turp fare..genjeshtare me...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _MALSORI_ : 24-08-2014 mė 15:12
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 2. #2
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,536
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Bahhhhhhhhhhh cfare i keni keto gjera more djema....... se sja vlen
  cdo njeri shprehet ketu sic e ndien
  normalisht Moderatoret sduhet te ndalojne postime te cilat permbajne
  rracizem.seks.Politike. etj etj si keto
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 3. #3
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,221
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Epo, kur ua perplas genjeshtrat turinjve, genjeshtaret kane vetem nje arme ne dispozicion:dhunen!!
  Jarigas

 4. #4
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154
  Faleminderit
  12
  195 falenderime nė 162 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Ja e pa .. e ē'a pastaj ?!

  Nuk ėshtė se ka bėrė ndonjė zbulim duke tė quajtur ty "kokėrr gomari" ... ajo dihet
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,295
  Faleminderit
  88
  829 falenderime nė 677 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Moderatori te ka kthyer pergjigje dhe te ka dhene informacionin e provat e shtypit britank qe flisnin e konfirmonin ngjarjen. Nese ti nuk mendon se kjo ngjarje eshte e rendesishme, nuk ke perse shkruan ne ate teme sa per dengla. Ose nese ke nje mendim, shprehe lirshem ne teme, pa qene nevoja qe te kembengulesh kur vete ne ate teme shrkuan qe jeton ne Londer dhe nuk kish degjuar per kete lajm.

  Nderhyrja e moderatorit ishte me vend, me nje perjashtim te vetem ku te ofendoi.

  Postimet e tua u rikthyen ne ate teme dhe nese nuk je musliman apo nuk te intereson nje lajm, thjeshte injoroje.

  Albo

 6. #6
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638
  Faleminderit
  12
  68 falenderime nė 54 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Moderatori te ka kthyer pergjigje dhe te ka dhene informacionin e provat e shtypit britank qe flisnin e konfirmonin ngjarjen.
  Nese ti nuk mendon se kjo ngjarje eshte e rendesishme, nuk ke perse shkruan ne ate teme sa per dengla. Ose nese ke nje mendim, shprehe lirshem ne teme, pa qene nevoja qe te kembengulesh kur vete ne ate teme shrkuan qe jeton ne Londer dhe nuk kish degjuar per kete lajm.

  Nderhyrja e moderatorit ishte me vend, me nje perjashtim te vetem ku te ofendoi.

  Postimet e tua u rikthyen ne ate teme dhe nese nuk je musliman apo nuk te intereson nje lajm, thjeshte injoroje.

  Albo

  se e ke bere forumin loder te moderatoreve kjo shihet qarte..duket edhe ty nuk te intereson me forumi pasi qe reputacioni i tij ka rene ku nuk mban me..

  sa per dijeni edhe tende nuk kam shkruar dengla ne forum mund tju duken dengla ty dhe moderatoreve te tu por nuk jane dengla..ti je administrator i forumit dhe nuk duhet te lejosh dezinformime n forum apo keqperdorim te tij..nuk e di sa e ke lexuar me kujdes temen por pikerisht per te demantuar nje genjeshter shkrova ne ate forum..une jam musliman dhe nuk me vjen aspak mire kur dezinformohen muslimanet apo forumnistet..dhe per kete i shkrova hapesit te temes e jo moderatorit..mirepo moderatori deshi te dale me i zgjuar se hapesi i temes dhe filloj kundersulmin pasi e pa qarte se i kishte hase sharra ne gozhde.kur e pa qe une e kisha te drejte reagimin mi fshiu postimet..harroj i ngrati qe ka edhe mbi ate..

  tani sa per sqarim..une nuk kerkoja konfirmimin e ngjarjes por konfirmimin e asaj qe ishte shkruar si titull teme..as hapesi i temes e as moderatori jot mendjendritur nuk ishin ne gjendje te vertetonin titullin e temes..duket as ti nuk je ne gjendje per ta vertetuar nje gje te tille..kur nuk e vertetojne me fakte se '' vajza u vra se ishte muslimane '' mua me duket genjeshter dhe dezinformim''..dhe e kthen forumin ne dezinformues dhe mashtrues..ne fakt ka kohe i tille dhe duket nga degradimi i skajshem i tij ..ka mbete thjeshte qerdhe dezinformuesish..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _MALSORI_ : 08-09-2014 mė 14:35
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 7. #7
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Faleminderit
  141
  221 falenderime nė 185 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Eshte kushedi e sata here qe kapesh me hapesit e temave ne nenforumin musliman. Kemi debatuar e sterdebatuar per kete problem kushedi se sa here aq sa je bere vertete bajat. Ta ka thene bukur dhe Albo me siper nese shikon nje teme qe nuk te pelqen do besh mire mos nderhysh e te debatosh. Qendro asnjanes dhe posto vetem aty ku ndihesh rehat. As Mexhidi por as une nuk kemi ndonje arsye per te te mashtruar apo dezinformuar kend ne forum apo jashte tij. Pothuajse te gjithe temat ne nenforumin musliman tregojne origjinen e artikullit ne te kundert ajo teme fshihet plus qe Mexhidi eshte shume i vemendshem ndaj ketij detaji. Une akoma dhe sot e kesaj dite nuk e kam kuptuar shqetesimin tend pasi ne ti sollem e stersollem linket me titujt ashtu sic i kerkove ti dhe prap ti ngulje kembe ne ate qe ne po mundoheshim forcazi te te mashtronim ty.

  Per sa i perket ofendimit per ate te kerkoj ndjese , une njeri sikur ti jam e ne nerva e siper dhe mund te themi dicka me teper se c'duhet. Te qenurit moderator nuk do te thote te jesh supernjeri , i pagabueshem apo engjell.

  Merri me me sportivitet gjerat Malsor , me paqesor e tolerant se skemi nerva te lexojme Maks Velon perseri
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 8. #8
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154
  Faleminderit
  12
  195 falenderime nė 162 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Ta ka thene bukur dhe Albo me siper nese shikon nje teme qe nuk te pelqen do besh mire mos nderhysh e te debatosh. Qendro asnjanes dhe posto vetem aty ku ndihesh rehat.)
  Ore servil, sipas Albo-s dhe sipas teje, duhet t'a kthejmė forumin nė shkrime me monolog ?!! Nuk ka arsye se pėrse antarė tė tjerė tė mos shkruajn e tė mos japin mendimet e tyre rreth temave tė ndryshme "tė cilėsdo kategorie qofshin" dhe sado i gabuar qoftė mendimi i antarėve. Ata qė kanė dije mė shumė rreth temės qė po diskutohet le t'i sqarojnė pjesmarrsit pėr gabimet apo pėr keqkuptimet e temės, por jo t'i ndalohet pjesmarrja kategorikisht. Antarve duhet t'i ndalohet diskutimi nėse qėllimi i tyre ėshtė tallja apo ofendimet me bashkė-biseduesit.

  Albo

  Mos na fol lart e poshtė nė forum pėr fjalėn e lirė kur ti vetė po i shantazhon antarėt dhe i ndalon rreptėsish qė tė marin pjesė nė tema fetare. Feja pėrhapet duke diskutuar dhe bindur njerzinė pėr fjalėn e Zotit dhe jo duke i ndaluar qė tė diskutojnė rreth fesė apo ..... tė metave qė feja po pėrhap lart e poshtė nga njerėz dashakeq e tė pa-denjė pėr t'i shėrbyer njerzimit me fjalėn e Perendisė !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 9. #9
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Faleminderit
  141
  221 falenderime nė 185 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Ore servil, sipas Albo-s dhe sipas teje, duhet t'a kthejmė forumin nė shkrime me monolog ?!! Nuk ka arsye se pėrse antarė tė tjerė tė mos shkruajn e tė mos japin mendimet e tyre rreth temave tė ndryshme "tė cilėsdo kategorie qofshin" dhe sado i gabuar qoftė mendimi i antarėve. Ata qė kanė dije mė shumė rreth temės qė po diskutohet le t'i sqarojnė pjesmarrsit pėr gabimet apo pėr keqkuptimet e temės, por jo t'i ndalohet pjesmarrja kategorikisht. Antarve duhet t'i ndalohet diskutimi nėse qėllimi i tyre ėshtė tallja apo ofendimet me bashkė-biseduesit.
  Nuk po flasim per nenforumin e ''shtypit te dites'' apo ''tolerances fetare''. Rregullat ne nenforumet fetare jane percaktuar nga administratoret e forumit dhe anetare te cilet nuk i perkasin besimeve perkatese nuk i lejohet te marrin pjese ne diskutime pamvaresisht mendimeve qe ata ndajne. Malsori thote se eshte musliman por pjesmarrja e tij ne nenforumin musliman eshte si te jete ''profeti i fundit'' duke bere vetem rolin e kritikut dhe verejtjeve dhe aspak kontribut apo ndarje mendimesh. Megjithate duke ja njohur tipin qe ai eshte profet ne fe, kryeekonomist ne biznes, keshilltar i kryeministrit ne politike etj i kam lene hapesire te shprehe mendimet e tij duke qene i mendimit pozitiv se keq apo mire ka deklaruar se eshte muslimane. Edhe njehere qe ta kuptosh me qarte , nenforumet fetare nuk jane vend per lloqe ku shprehesh cte te vij per mbare por eshte vend ku besimtaret e ndryshem ushqehen shpirterisht.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 10. #10
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154
  Faleminderit
  12
  195 falenderime nė 162 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Nuk po flasim per nenforumin e ''shtypit te dites'' apo ''tolerances fetare''. Rregullat ne nenforumet fetare jane percaktuar nga administratoret e forumit dhe anetare te cilet nuk i perkasin besimeve perkatese nuk i lejohet te marrin pjese ne diskutime pamvaresisht mendimeve qe ata ndajne. Malsori thote se eshte musliman por pjesmarrja e tij ne nenforumin musliman eshte si te jete ''profeti i fundit'' duke bere vetem rolin e kritikut dhe verejtjeve dhe aspak kontribut apo ndarje mendimesh. Megjithate duke ja njohur tipin qe ai eshte profet ne fe, kryeekonomist ne biznes, keshilltar i kryeministrit ne politike etj i kam lene hapesire te shprehe mendimet e tij duke qene i mendimit pozitiv se keq apo mire ka deklaruar se eshte muslimane. Edhe njehere qe ta kuptosh me qarte , nenforumet fetare nuk jane vend per lloqe ku shprehesh cte te vij per mbare por eshte vend ku besimtaret e ndryshem ushqehen shpirterisht.

  Po pra, kėtė tė shkruajta edhe unė nė postimin tjetėr ! Vetėm se mos ēensuroni. Ku i dihet, ndoshta nė diskutime e sipėr antari "i cili nuk duhet tė jetė tip vl" mund tė kuptojė gjėra tė cilat vetė nuk ka mundur t'i kuptojė !!

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Ata qė kanė dije mė shumė rreth temės qė po diskutohet le t'i sqarojnė pjesmarrsit pėr gabimet apo pėr keqkuptimet e temės, por jo t'i ndalohet pjesmarrja kategorikisht. Antarve duhet t'i ndalohet diskutimi nėse qėllimi i tyre ėshtė tallja apo ofendimet me bashkė-biseduesit.
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  214
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: shikoje moderatorin tend

  moderator ben pune e vete si cakton shefi forum

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •