Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: iPhone 6

 1. #1
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  583

  iPhone 6

  Si do te duket iPhone 6

  Ende nuk dihet data e sakt por supozohet te jete 9 Shtator, kesaj rradhe do te jene tri modele, vazhdimi i iPhone 5C, iPhone 6 dhe iPhone Air.
  Pritet me kushtru diku rreth 966 $ per modelin me ekran 5.5-inch dhe 858 $ modeli 4.7-inch.
  Lidhje me dizajnin edhe kesaj rradhe fotot e para rrejdhin nga Jimmy Lin i cili pate postu foto te iPhone 5C vitin e kalum.

  Emri: 1.jpg

Shikime: 1249

Madhėsia: 106.8 KB

  Ky i perngjan shume dizajnit te brendshem te iPhone 5

  Emri: 2.jpg

Shikime: 1215

Madhėsia: 47.5 KB

  Emri: 3.jpg

Shikime: 1129

Madhėsia: 127.7 KB
  Nothing comes from nothing

 2. #2
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  583

  Pėr: iPhone 6

  Emri: 4.jpg

Shikime: 1179

Madhėsia: 116.6 KB

  Emri: 5.jpg

Shikime: 618

Madhėsia: 101.8 KB

  Emri: 6.jpg

Shikime: 660

Madhėsia: 96.9 KB
  Nothing comes from nothing

 3. #3
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  583

  Pėr: iPhone 6

  Emri: 7.jpg

Shikime: 617

Madhėsia: 14.9 KB

  Emri: 8.jpg

Shikime: 630

Madhėsia: 35.0 KB

  Emri: 9.jpg

Shikime: 700

Madhėsia: 28.9 KB
  Nothing comes from nothing

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •