Close

Rezultati i Sondazhit: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

Votues
14. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Dorehiqet si reagim i publikut. Emerohet kryeminister tjeter nga PS

  1 7.14%
 • Zgjedhje te parakohshme, qeveri teknike jashte PS dhe opozites.

  1 7.14%
 • Zgjedhje normale ne afatin e percaktuar me ligj.

  12 85.71%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 34
 1. #1
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,084
  Faleminderit
  57
  45 falenderime nė 44 postime

  Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Si e parashikoni fundin e Edi Rames?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 17-08-2014 mė 14:19

 2. #2
  Pa_Prespektive Maska e KNFC
  Anėtarėsuar
  01-12-2004
  Vendndodhja
  N'shpi_Time
  Mosha
  39
  Postime
  422
  Faleminderit
  8
  45 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Piktor ... ashtu si ishte para se ta merrte Fatos Nano e ta fuste ne politike !!!
  THINK SMALL LIVE SMALL DIE SMALL

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga KNFC Lexo Postimin
  Piktor ... ashtu si ishte para se ta merrte Fatos Nano e ta fuste ne politike !!!
  Pėrpara se ta merrte Nanoja, EdRama ishte endacat nėpėr rrugėt e Parisit.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar CRO pėr postimin:

  melisa b (19-08-2014)

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Votova zgjedhje normale, sepse individėt qė pėrbėjnė popullin nuk janė shumė tė zgjuar, sidomos ata qė votojnė pėr PS. Jam i bidnur se do shkojnė edhe kundėr interesti tė tyre, por nuk do ankohen pėr gjendjen katastrofike ku po pėrfundon vendi...

 6. #5
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Si e parashikoni fundin e Edi Rames?
  Mė madhėshtor se dėshtaku para tijė
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 7. #6
  Veritas liberatis Vos
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Postime
  2,206
  Faleminderit
  74
  51 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Ke kini pare ju te ddorehiqet pa revolucion? lol do ike dhe rama kur ti vije koha
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 8. #7
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  ... do ikė o do ikė, po ja sa tė rregullojė pak atė ēėshtjen e vijės bregdetare qė katranosi Berisha
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  120 falenderime nė 110 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  edvini do rrij ne pushtet 30 vjet si kryeminister.
  mbas tij do vazhdoj diktaturen seli maviste ndonje erion.. brace ose veli ose tau ball.
  pra pa nje 40 vjecar bllokqeneri nuk shpeton shqiperia..
  jan te fort qelbesirat..

 10. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Brari pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Korcar-L1 (18-08-2014),melisa b (19-08-2014),skender76 (23-08-2014)

 11. #9
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  25
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Edi Rambon e parashikoj si IL grande Salusho. Do dali n pension plak i thinjur e i krimbur n lek. I krimbur aq shume sa edhe ster-ster-ster-ster-sternipi i sternipit do ta uroje e falenderoje.

 12. #10
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  25
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  edvini do rrij ne pushtet 30 vjet si kryeminister.
  mbas tij do vazhdoj diktaturen seli maviste ndonje erion.. brace ose veli ose tau ball.
  pra pa nje 40 vjecar bllokqeneri nuk shpeton shqiperia..
  jan te fort qelbesirat..
  Pastaj do kemi edhe nja 30 vjet te tjera tranzicion nga ndonje 'demokrat' i flakte, pas renies se diktatures mavizte

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar JuliusB pėr postimin:

  melisa b (19-08-2014)

 14. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,719
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Si e parashikoni fundin e Edi Rames?
  Nuk e di se si do jete fundi politik i edrames ,por di qe eshte vene aty ku eshte (si kryeminister) per tu diskretituar si personash (politik) dhe di qe do kete mesatarisht peshqesh nje here ne cdo tre apo gjashte muaj si dhurate nje (mega) skandal

  (shqiperia eshte nje vend me problematike shume te gjere dhe te gjesh nje skandal per ta bere dhurate edrames nuk eshte ndonje detyre e veshtire)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ATMAN : 19-08-2014 mė 09:01

 15. #12
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga ATMAN Lexo Postimin
  Nuk e di se si do jete fundi politik i edrames ,por di qe eshte vene aty ku eshte (si kryeminister) per tu diskretituar si personash (politik) dhe di qe do kete mesatarisht peshqesh nje here ne cdo tre apo gjashte muaj si dhurate nje (mega) skandal
  Fiks. Qeveria do zgjasi sepse qeveria rri ne kembe fale votave te LSI. Rama dhe PS kane ekzaktesisht te njejtat vota si ne 2009. Pa LSI nuk e benin dot qeverine.
  LSI nuk eshte nje kembalec i thjeshte, sic ishte ne kohen e Berisha 2 (sepse Berisha i kishte 71-72 deputete + Ata te LSI i duheshin per perforcim). LSI tani me qeverine Rama eshte themeli i qeverisjes.
  Nese nuk do Meta ligjet nuk kalojne, nese do kalojne, sepse Rama nuk ka as 70 vota!!

 16. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  under the sun
  Postime
  1,288
  Faleminderit
  5
  9 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Nje korrigjim te vogel.
  Berisha 2 kishte 70 vota dhe LSI nuk i duhej per perforcim por ishte domosdoshmeri pasi nuk arrinte te bente dot qeveri.
  Prandaj i dha ministri dhe drejtori aq te rendesishme.
  Per pjesen tjeter ke te drejte dhe mendoj qe kjo qeveri do rrije ne pushtet deri sa LSI te kete vota mjaftueshem per te zgjedhur Kryeministrin (qe mendoj se do ja propozoje PD-ja pas nja 8 vitesh).
  When pleasure remains, does it remain a pleasure?

 17. #14
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Nejse, nuk ndryshon gje. Ne ate pike LSI ose bashkohej me PD ose shkohej ne zgjedhje te parakohshme meqe askush nuk formonte dot qeveri.

  Qeveria Rama qendon ne detyre sepse do Meta. Nese Meta do te behet kryeminister behet kryeminister. Nese Meta do te te marri nje ministri, e merr ate ministri. Pa votat e Metes qeveria dhe maxhoranca nuk ekziston me.

  Prandaj qendron ajo qe thote Atman, Rama eshte sa per figure.

 18. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-08-2014
  Postime
  6
  Faleminderit
  6
  3 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fundi i Rames!?
  Sa populli te zgjohet nga gjumi............

 19. #16
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fundin e rames do e shofim me 28 gusht kra per krah markelit si perfaqsus i krejt ballkanit perendimor


  Interesant se si ky lajm asht anashkalu ne ket forum pedeist
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar derjansi pėr postimin:

  goldian (20-08-2014)

 21. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  under the sun
  Postime
  1,288
  Faleminderit
  5
  9 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  Fundin e rames do e shofim me 28 gusht kra per krah markelit si perfaqsus i krejt ballkanit perendimor


  Interesant se si ky lajm asht anashkalu ne ket forum pedeist
  Ke te drejte. Ai lloj lajmi te mos pasqyrohet asgjekundi?
  Qe eshte gjeja me pozitive qe mund te na ndodhte ne lidhje me marredheniet me BE?
  Ndoshta ka shume qe nxijne nga inati per kete pozicionim te ri te Shqiperise karshi Europes.

  Apo ishte dhe lajmi per ca kulla 20 kateshe ngjitur me digen e liqenit artificial qe jane gati per tu ngritur?
  Cudi su interesoka me betonizimi i Tiranes ashtu sic u interesonte para 3 vitesh.
  When pleasure remains, does it remain a pleasure?

 22. #18
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,300
  Faleminderit
  175
  121 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fundi i Rames,aq sa e parashikon mandati dmth per 4 vjet.. dhe shpresoj ta fitoj perseri

  Ju qe flisni kaq me inerci per kete Kryeminister,si duket ju ka pelqeyer maloku per 8 vjet..
  Silence is golden.

 23. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-08-2014
  Postime
  6
  Faleminderit
  6
  3 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Merkel jo Markel atehere Berisha ishte krah per krah Hillary Clinton....Me keto do masim punet e kryeministrit!?

 24. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  Fundin e rames do e shofim me 28 gusht kra per krah markelit si perfaqsus i krejt ballkanit perendimor


  Interesant se si ky lajm asht anashkalu ne ket forum pedeist
  Nuk eshte anashkaluar aspak, u hap direkt tema e ketij turpi qe na beri Rama

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •