Close

Rezultati i Sondazhit: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

Votues
14. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Dorehiqet si reagim i publikut. Emerohet kryeminister tjeter nga PS

  1 7.14%
 • Zgjedhje te parakohshme, qeveri teknike jashte PS dhe opozites.

  1 7.14%
 • Zgjedhje normale ne afatin e percaktuar me ligj.

  12 85.71%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
 1. #21
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fundi i Edi Rames eshte paksa i komplikuar. Deri me sot ka dy variante:

  1. Varianti Ardian Klosi ku Edi Rama ia heq vetes me overdoze droge. Ardian Klosin Edi Rama e kish "shok per koke" e kur ky ia hoqi vetes, miqte e shoket ne Tirane i rrinin prane Edit se kishin frike se mos u bente ndonje te pabere.

  2. Varianti tjeter dhe varianti me i ngjashem, Edi Ramen e pret fundi i Haxhi Qamilit. Ate do ta varrin tek Ura e Lanes ne Tiranes, gjithe shqiptaret qe preku ne seder ne nje kohe shume te shkurter. Tek Ura e Lanes e varri edhe Esat Pashe Toptani ysmeqarin e vete Haxhi Qamil, i cili ne mungese te tij, beri namin ne Shqiperine e Mesme.

  Nje gje eshte e sigurt, budallai nuk ve mend kollaj, dhe deri me sot shqiptaret i kane hapur rrugen. Por ju garantoj une qe nuk do t'ia hapin shume me gjate. Per dy dite hyn ne fuqi edhe ligji qe shqiptaret nuk duhet te pine me duhan, edhe ligji qe duhet te paguajne 3 here me shume per sigurimin e makinave.

  E me e bukura do te jete, qe situata do te dali jashte cdo kontrolli pasi ai po i prek shqiptaret atje ku nuk mban me, dhe keta nuk do t'ia dine me as per opozite, e as per miqte tane amerikane e evropiane.

  Albo

  P.S Njerezit budallenj nuk dine te japin doreheqje.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 20-08-2014 mė 16:20

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,716
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga CRO Lexo Postimin

  Prandaj qendron ajo qe thote Atman, Rama eshte sa per figure.
  (qe te jem i sinqerte )

  nuk e kam fjalen fare per ato akrobacira politike per te cilat flet ti , keto alenca jane normale per nje demokraci formale ku ben pjese edhe sistemi i korruptuar i tanishem ne shqiperi, aleanca me ilir meten u vendos ne gjirin e lalzit ne ate darken famoze sekrete (ku u perfol edhe ne media)

  edi rama ka bere nje gabim tjeter kur ishte ne opozite sulmoi (apriori) nje subjekt social shpirteror dhe ato entitete hyjnore qe u sulmuan nga edrama e moren e dhe e vendosen aty ku eshte sot per ta diskretituar politikisht

  (ndoshta e kam gabim por kjo eshte ajo qe po ndodh sipas kendveshtrimit tim)

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Sii te thuash ti, ashtu eshte. I ke vene piken muhabetit.

  Ndersa ti pret gjykimin hyjnor ne ketu ne Toke po vuajne nderkohe. Tek e fundit ca rendesie ka te kerkosh te miren ne Toke, me mire dorezohu dhe vrit veten se te pret Parajsa.

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,716
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga CRO Lexo Postimin
  Sii te thuash ti, ashtu eshte. I ke vene piken muhabetit.

  Ndersa ti pret gjykimin hyjnor ne ketu ne Toke po vuajne nderkohe. Tek e fundit ca rendesie ka te kerkosh te miren ne Toke, me mire dorezohu dhe vrit veten se te pret Parajsa.
  ( nuk e di se ku jeton ti)

  por di qe sa here shkoj ne shqiperi gjendja jeteses eshte vertet shume e veshtire nje pjese te fajit (jo te gjithe fajin) e kane edhe vete njerzit qe nuk angazhohen te bejne dicka per ta ndryshuar kete realitet te veshtire

  fundja lideret qe jane aty ne krye te piramides jane pasqyrim i vete popullit shqiptar

  e njejta gje eshte edhe ketu ne it ku jetoj une , ne mos po me keq

  ( kam te drejten te kem kendveshtrimin tim )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ATMAN : 22-08-2014 mė 07:35

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fund me pala, kilt skocez.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #26
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  edvini do rrij ne pushtet 30 vjet si kryeminister.
  mbas tij do vazhdoj diktaturen seli maviste ndonje erion.. brace ose veli ose tau ball.
  pra pa nje 40 vjecar bllokqeneri nuk shpeton shqiperia..
  jan te fort qelbesirat..
  Para ca ditesh mora lajmin se nje person qe e njoh shuuum mire, mori post te rendsishem ne administraten e qelborindasve.
  Trafikant nderkombtar droge mbi 10 vite, i denuar dhe debuar nga CH, i gjithi gjaku i vet s'do ta shohe me sy ket felliqsire...

  Per zgjedhjet e 23 qershorit ka shpenzu mbi 200.000€.

  Tashi ai do 10/20/100 fishin!!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #27
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fundit edi rAmes

  1 millioner si Cdo politikan ne shqiperi
  2 duke tallur ne tv me shqiptaret sic tallet sala
  Partizoni

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  959
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Fundi i EjdirRames eshte si fustani i Fatos Nanos por pa dantellat e nuserise.

 9. #29
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,076
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Uroj qe te largohet me kembet e veta dhe ta mbylle njehere e mire "karrieren" e tij te palvdishme si politikan.

  Ai do te mbahet mend si dikush qe u ul ne nje karrike te gabuar dhe ne nje kohe te gabuar.

  Mejere ata qe u mashtruan prej tij!

 10. #30
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,076
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Kaluan shume vite qe une pyeta anetaresine e forumit se si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Jam shprehur edhe para tri viteve se:

  "Uroj qe te largohet me kembet e veta dhe ta mbylle njehere e mire "karrieren" e tij te palavdishme si politikan.

  Ai do te mbahet mend si dikushi qe u ul ne nje karrike te gabuar dhe ne nje kohe te gabuar.

  Mjere ata qe u mashtruan prej tij!"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 24-02-2019 mė 15:39

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •