Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459

  Nj aplikacion i ri pr lexuesit e revistave dhe pr gazetart/revistat

  S`kam njohuri q kjo tem prket ktu apo diku tjetr, por supozoj q mund t shkruaj edhe ktu dhe sht puna e administartorit ku do e ve temn n fjal.
  Desha t`ju informoj q tani sht krijuar nj aplikacion i ri fenomenal q mund t prdoret si nga lexuesit e rndomt poashtu edhe nga ana e gazetarve respektivisht revistave shqiptare qoft nga Shqipria, Kosova, Fyromi apo revistat q botohen jasht trojeve tona n gjuhn shqipe.
  Cdo revist n gjuhn shqipe mund t botohet n kt aplikacion n form dixhitale dhe prmes aplikacionit mund t shprndahet n tr rruzullin.Prve gazetave me Readly aplikacionin mund t botohen edhe librat nga krijuesit tan n form dixhitale... Aplikacioni i quajtur Readly prdoret prmes celularve android, tablet paisjeve si dhe sistemit operativ Windows 8.1. Abonimi pr lexuesit sht mujor dhe kushton diku rreth 10 euro apo kundrvler n dollar amerikan.Pagesa bhet prmes internetit me Visa/Mastercard.
  N Readly aplikacionin tani pr tani mund t lexohen rreth 530 revista t plota(i njejt me edicionin q del npr kiosqe)

  Shtetet(tani pr tani):
  SHBA-165 revista
  Britania e Madhe-146 revista
  Suedia-180 revista
  India-33 revista n gjuhn angleze
  Pakistani-6 revista mujore n gjuhn angleze

  Aplikacioni mund t prdoret falas pa pages 14 dit me t gjitha funksionet.

  Regjistrohu dhe m pas shkarko pr testim aplikacionin nga kjo adres:
  http://www.readly.com
  https://readly.com/
  https://gb.readly.com/
  https://play.google.com/store/apps/d....readly.client
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rrjeti : 11-08-2014 m 18:01

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,938

  Pr: Nj aplikacion i ri pr lexuesit e revistave dhe pr gazetart/revistat

  error 500
  internal server error.....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459

  Pr: Nj aplikacion i ri pr lexuesit e revistave dhe pr gazetart/revistat

  Krko prmes google ose google app store ....
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rrjeti : 11-08-2014 m 18:36

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459

  Pr: Nj aplikacion i ri pr lexuesit e revistave dhe pr gazetart/revistat

  Aplikacioni pr shkarkim mund t gjindet edhe n google app store si dhe n Windows app store. Deri m tani aplikacioni Readly sht shkarkuar rreth 500.000 her.Burimi i t dhnave Google app store.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •