Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  494
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Krimet e diktatures komuniste..

  A nuk do te ishte mire qe FSH te kishte nje pjese te dedikuar mbi Diktaturen Komuniste dhe krimet e saj ten nenforumi i Historise shqiptare, apo si nenforum me vete?...
  Une do te isha i gatshem, madje do te ftoja dhe ndonje mik, qe te mblidhnim dhe te postonim te gjitha materialet e mundshme nga rrjeti.
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,269
  Faleminderit
  86
  825 falenderime nė 673 postime

  Pėr: Krimet e diktatures komuniste..

  Citim Postuar mė parė nga Do Not Tread On Lexo Postimin
  A nuk do te ishte mire qe FSH te kishte nje pjese te dedikuar mbi Diktaturen Komuniste dhe krimet e saj ten nenforumi i Historise shqiptare, apo si nenforum me vete?...
  Une do te isha i gatshem, madje do te ftoja dhe ndonje mik, qe te mblidhnim dhe te postonim te gjitha materialet e mundshme nga rrjeti.
  Je i lire te sjellesh materiale historike tek forumi i historise. Ka plot materiale mbi ate periudhe ne ate forum, dhe mund te sjellesh edhe tema te reja qe nuk jane ne forum. Temave mund t'iu shtosh nje fjale kyce si "diktatura_komuniste" dhe kur klikon mbi te, te dalin te renditura te gjitha temat ne fjale.

  Nese materialet jane te shumta dhe me interes per anetaret e forumit, mund te hapim e kalojme ato tema ne nje nenforum te vecante tek historia. Arsyeja perse nuk e bejme kete gje eshte pasi sa me shume nenforume krijohen, aq me i veshtire behet frekuentimi i forumit nga anetaret e vizitoret.

  Albo

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  494
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Krimet e diktatures komuniste..

  E kuptoj. Do te bej sic thua. Tek temat rendesishme i vendos gjithnje fjalet kyce.
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •