Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Si mendoni ???

  A mund ta ngreme edhe 1 here serverin Irc.albasoul.com ????


  normalisht jo si njihere e ne 1 kohe ku kishte 400 user
  por te pakten 100-150 user ???
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  para pak ditesh kishte vendosur FIRMEN e 15 vjet internet,humbja me e madhe ishte chati...
  Mos i shto vitet e punes
  Silence is golden.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Citim Postuar mė parė nga ASSAS|NS Lexo Postimin
  A mund ta ngreme edhe 1 here serverin Irc.albasoul.com ????


  normalisht jo si njihere e ne 1 kohe ku kishte 400 user
  por te pakten 100-150 user ???

  po te kam zili per kohen e lire qe e ke...!!
  All religions, arts and sciences are branches of the same tree.

 4. #4
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Mirė tė tha Lazo !
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 5. #5
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin
  A mund ta ngreme edhe 1 here serverin Irc.albasoul.com ????


  normalisht jo si njihere e ne 1 kohe ku kishte 400 user
  por te pakten 100-150 user ???
  Akoma s'je martu mer Vinjol ? Dhe chati t'ka ngel mangut
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 6. #6
  Resistant!!!! Maska e Klevi
  Anėtarėsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  33
  Postime
  234
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Citim Postuar mė parė nga Sherri Lexo Postimin
  Akoma s'je martu mer Vinjol ? Dhe chati t'ka ngel mangut

  Ka harruar
  It's nice to be important, but it's more important to be nice...!

 7. #7
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Une nuk kam kohe per veti se jam tan diten ne chat
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 8. #8
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  36
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Albasoul iku per dhjam qeni :P

 9. #9
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Citim Postuar mė parė nga PaToSaRaK Lexo Postimin
  Albasoul iku per dhjam qeni :P

  TI e shkaterrove Mamun :P
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Ja po jam dhe une nje mendim edhe pse nuk kam hyre te chati i albasoul. Dikur ka patur pjesemarrje me te gjere se ka qene fillimi. Gjithmone dicka e re, e panjohur, terheq. Plus, qe eshte me kryesorja, nuk ka patur shume rrjete sociale sa ka tani. Dhe per me teper, ata/-ato qe kane marr pjese dikur jane rritur, pjekur, krijuar familje... dhe cdo gje eshte me moshe. Mendoj qe asnjehere nuk ka per te qene si dikur.
  Feelings change - memories don't.

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  MARGUS (11-10-2014)

 12. #11
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Si mendoni ???

  Nuk kam hyre kurre ne chat. Me duket humbje kohe te flasesh me njerez qe nuk di se kush jane , qe tani mund te kene nicname dhe pas 5 min nje tjeter.

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ksanthi pėr postimin:


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •