Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Nji realitet i hidhur me Cunat

  E rrit cunin, e ben 18 vjec. I paguan kurse ne matematike, ne gjuhe te huaj, ne piano.. etj.. Dhe mer vesh qe me ato pike qe ka, mund te studioje vetem ne Universitetin Bujqesor te Kamzes..........

  hahahahaahahhaah


  Respekte per te gjithe prinderit ne kete bote
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Nji realitet i hidhur me Cunat

  Se kush ka reskun e vet. Te jene te mbare fundja.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Pėr: Nji realitet i hidhur me Cunat

  [QUOTE=ASSAS|NS;3755110]E rrit cunin, e ben 18 vjec. I paguan kurse ne matematike, ne gjuhe te huaj, ne piano.. etj.. Dhe mer vesh qe me ato pike qe ka, mund te studioje vetem ne Universitetin Bujqesor te Kamzes..........

  hahahahaahahhaah
  Ky realitet eshte edhe per femrat.
  Po nuk mesoi vete femija , mund te paguash edhe qimet e kokes.....
  Pastaj edhe fakulteti bujqesor nuk eshte keq, me mire aq se sa pa gje
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Nji realitet i hidhur me Cunat

  E di Partia se cfare do studioj cuni...
  Pse ankoheni kot, a donit mbyllje te uni private??
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 5. #5
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Nji realitet i hidhur me Cunat

  Opo tė jenė mire pa edhe shkollės i iku moda !
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2013
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Nji realitet i hidhur me Cunat

  Eshte me te dhene, nuk eshte me te thene .. thote populli. Varet sa fara ka kungulli :P
  “Without music, life would be a mistake.”

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Nji realitet i hidhur me Cunat

  Mos u qani,

  Beheni o shtangist, o piktor.

  Ka shance per kryeminister me vone.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •