Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2014
  Vendndodhja
  Janjeva, (Lipjan)
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Shikoni filmin tim pr korrjn n Janjev, Kosov

  Prshndetje,

  E kam xhiruar nj film t shkurt pr korrjen n Janjev (Lipjan), Kosov. Shikone nese jeni te interesuar dhe me tregoni qfar mendoni.

  Pr tmir!


 2. Anetart m posht kan falenderuar Visar.Berisha pr postimin:

  Brari (08-08-2014)

 3. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-08-2014
  Vendndodhja
  Suedi
  Postime
  51
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Shikoni filmin tim pr korrjn n Janjev, Kosov

  Mire, porse ne vend te makines Mercedez do duhej ta ngisje BMW, ngase kombajnat dhe makinat BMW njera me tjetren perkojne, ndersa Mercedez disi i humbka vleren filmit qe ke bere por jo edhe ngjyrat ne te.

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime

  Pr: Shikoni filmin tim pr korrjn n Janjev, Kosov

  shum bukur. i uroj mbaresi bujqve te kosoves.

 5. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2014
  Vendndodhja
  Janjeva, (Lipjan)
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Shikoni filmin tim pr korrjn n Janjev, Kosov

  Flm pr prgjigje!

  FarushProfesori, lidhjn mes BMW dhe kombajave qe e bon une nuk e kam ndgju ma hert, sht id interesante. Pr film une nuk e kom pas at kontroll, thjesht kam qen aty si observator.

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime n 126 postime

  Pr: Shikoni filmin tim pr korrjn n Janjev, Kosov

  mua me pelqeu ishte shume qetesuese...vetem ne disa raste ku ka levizje dhe mungojne zhurmat ne sfond do te me pelqente nje kenge gjinkallash per te "thyer" paksa monotonine qe te krijohej me embel ideja e veres dhe e korrjeve...dhe larmia te shtohej me shume edhe pse sic thashe me pelqeu. Urime!
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 7. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2014
  Vendndodhja
  Janjeva, (Lipjan)
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Shikoni filmin tim pr korrjn n Janjev, Kosov

  Flm pr komentet gjithmon interesant.

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •