Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Talenti Shqiptar nga fieri ne radhet e atletikos se madridit

  Keidi Bare nis stervitjen me kampionet e Spanjes, Diego Simeone "ēmendet" pas 17 vjeēarit fierak.
  Progresi i Keidi Bares te Atletiko e Madridit po rritet me hapa gjigantė. Ish-kapiteni i Kombėtares sonė U-17 ėshtė stėrvitur pėr herė tė parė dje me skuadrėn e tė rriturve, duke u vėnė nė urdhrat e trajnerit Simeone. Talenti shqiptar qė bėn pjesė tashmė nė pėrfaqėsuesen U-19 tė Shqipėrisė ka postuar nė profilin e tij zyrtar nė “facebook” njė foto me kapitenit e skuadrės Gabi duke shkruar: “Me kapitenin nė ditėn e parė tė stėrvitjes me Atletikon”. Bare u bė pjesė e skuadrės sė tė rinjve tė Atletikos sė Madridit vitin e kaluar, ku kaloi me sukses tė gjitha provat. Talenti i tij ėshtė dalluar nga trajnerėt spanjollė dhe e kanė “rekrutuar” nė skuadrėn e tyre. Por pas paraqitjeve mjaft tė mira nė kampionatin e tė rinjve nė Spanjė, Bare ka marrė ftesėn edhe nga Diego Simeone pėr t’u bėrė pjesė e stėrvitjes nė ekipin e madh tė Atletikos. Njė sukses ky pėr lojtarin shqiptar, i cili duket se do tė ketė njė karrierė tė ndritur nė tė ardhmen  Keidi bare Eshte djali i futbollistit te famshem te apolonise Artan Bare
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Talenti Shqiptar nga fieri ne radhet e atletikos se madridit

  Suksese tė mėtejshme !
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •