Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  MUltimiliarderi Arab :)

  Nje sheik arab multimiliarder e dergon te birin me studime ne europe.
  Dhe normale kushtet e te birit ishin super luksoze edhe ne europe.
  Mbas ca kohesh kthehet i biri ne arabi per pushimet e semestrit dhe e pyet i ati:
  -he more bir si po te shkon ne europe po pershtatesh.
  -po ja sdi si te them ndihem pak ne siklet.
  -po pse ne siklet???
  -po ja o ba,te gjith jan ne shkolle dhe vijne ne shkolle me tren expres un vij me ferrari e lamburgini,madje edhe profesori vjen me tren expres.
  -mos na turpero bir,blej edhe ti nje tren expres
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: MUltimiliarderi Arab :)

  Nuk ėshtė pėr djalin e multimiliarderit Arab kjo "Batutė" e vėrtetė, por pėr Shkėlzenin e Saliut
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •