Close

Rezultati i Sondazhit: A duhet tė japi dorėheqjen Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė?

Votues
55. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  46 83.64%
 • Jo

  8 14.55%
 • Nuk e di

  1 1.82%
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 54 prej 54
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-06-2008
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  27
  Postime
  396
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Duhet te dorehiqet, por te lejoj edhe hetimin e te fitojne denimin duart qe u futen ne arken e shtetit

 2. #42
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Eshte shume i vonuar ne doreheqjen e tij. Ne ēdo vend normal te botes do ishte gjesti minimal. Psh, ai Guvernatori i FMN, per nje ngacmim pastruesje u dorehoq, u hetua e u denua. Imagjino psh po te zbulohej ne FMN ndonje vjedhje e ketij tipi si ne BSH ēfare do te mund te ndodhte. Imagjinoni pastaj po te vidhej thesari i shtetit Amerikan, se cfare do ndodhte me Guvernatorin.

  Ndersa ne Shqiperine tone te dashur ēfare ndodh? Del kryetari i Opozites dhe u thote njerezve: - O njerez, po lereni mo se genjen ai qe tha kam vjedhur Banken e Shqiperise, vjedhje eshte kjo qe po bejne keta socialistat me marreveshjen me CEZ. Mbulon Diellin me shoshe ky. Ndersa Edvin Kristaq Rama, ANTI-BERISHISTI i perbetuar, vetem ne kete rast nuk behet ANTI-BERISHIST, perkundrazi, mbron siē duhet Guvernatorin e Thesarit te Vjedhur.

  Domosdo, Zonja Fullani, Zonja Linda Rama, Zonja Erion Veliaj dhe Zonja Arbi Mazniku, kane qene berthama e SOROS, madje zonja Fullani ka qene Drejtoresha e Pergjitheshme e ketij fondacioni.

  Nje tjeter fakt i rendesishem. Prokurori i ēeshtjes eshte as me shume e as me pak se Ramadan Troci. Mbase mund te duket emer i panjohur dhe anonim. Vertet ashtu eshte. Sepse pikerisht te tille persona duhen per te "hetuar" te tilla ngjarje, si kjo e vjedhjes se Bankes apo edhe ajo e "21 Janarit". Pra, eshte i njejti prokuror qe ka "zbardhur" 21 Janarin dhe tani do te zbardhe edhe vjedhjen e bankes. Por, qe deri me tani nuk ka mare asnje prove materiale dhe as qe ka bere akoma kqyrjen e vendit te ngjarjes, pra kqyrjen e Thesarit.

  Dhe ē'eshte me e bukura, per hetimin e nje ngjarje te tille, kemi vetem 1 prokuror, a thua se eshte nje vjedhje banale ne urbanet e Tiranes.

  Keshtu pra, ketu kemi te bejme vetem me majen e Ajsbergut, pasi vjedhja eshte shume me e madhe se shifra e bere publike. E kjo duket edhe nga ēmimet ne Shqiperi, te cilat levizin si ne asnje vend tjeter te botes. Nderkohe qe ky lajm behet publik vetem disa dite pas vrasjes se bankierit Artan Santo, per te cilin nuk flet me askush.

  Ktu ka tradhti burra...
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Na fal Fullhajn se te tunduam ...!!!

  Na fal Fullhajn sepse je i vetmi nen akuzen tone.

  Ne e dijme mjaft mire qe ti vodhe te pasurit (Banken) per tu dhen Politikes per te mbrojtur u rreshtuan bashke me ty...!!

  Na fal Fullhajn per vjedhjet tuaja ne ishim gati te protestonim.

  Ngritem tezgat per te firmosur pedicionin e shkarkimit tuaj.


  Na fal Fullhajn se te ram ne qafe ty dhe vetem ty, ku mund ta benim per te gjithe bashkeHajnat tuaj.

  Na fal fullhajn se shpetndame fotografin tuaj si Rob ne Kerkim.

  Na fal Fullhajn se morem neper goje djalin tuaj, ai i gjori i djersitur nga puna e shumte dhe ne xhep nuk gjente nje facolete qe te fshinte djersen u detyrua te perdorte 500 euroshen ...!!!

  Na fal per orat e djalit qe publikuam pasi atij i duheshin te shikonte orarin e punes,ne menyre qe pronari mos ta shfrytezonte jashte orarit te punes.

  Na fal Fullhajn se publikuam dhe shperndame siligonat e vajzes tuaj e detyruar ti bente per te qen ne nivelin e vajzave te Sheikeve.

  Na fal se te shqetesuam dhe prishem pushimet Fullhajn, dhe te detyruam te dalesh dy her para kamerave, te na njoftoje se u vodhen vetem 713 milion a miliard lek a dollare se ne nuk kuptojme.

  Na fal Fullhajn qe u detyruam te conim Arvizune ne vizite tek ju, por frika jone ishte mos kryeje ndonje akt vetevrasje.

  Fullhajn, nese ke nevoj per ne ne jemi ketu, ashtu sic ishim te bashkuar kundra teje, jemi gati te te shpallim "Fullhajni For Nobel Prize"...!!!

  (web)

 4. #44
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Nje skandal i madh ka dale ne drite ne javet e fundit, ku ne Banken e Shqiperise, ne thesarin e saj, mungojne disa miliona dollare, te cilat rezultojne te vjedhura. Per kete skandal mund te informoheni ne temen e hapur per kete qellim ne forum me poshte. Prokuroria po heton dhe fakte te reja po dalin ne drite:

  http://www.forumishqiptar.com/thread...3-milionė-lekė

  E hapem kete sondazh duke ju drejtuar ju disa pyetje, per te pare reagimin tuaj ndaj kesaj ceshtje:

  - A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise, si drejtuesi i ketij institucioni?
  - A mendoni se vjedhja ishte ordinere apo e orkestruar nga vete drejtuesit e Bankes?
  - Ke beni ju me faj per kete vjedhje te thesarit te shtetit?
  - A keni besim se prokuroria do te zbardhi kete skandal te plote?
  - A keni besim ne sistemin bankar shqiptar dhe a mendoni se depozitat tuaja ne banka jane te sigurta?  Si ne cdo sondazh tjeter, vota dhe mendimi jane personale. Hidhni voten dhe jepni mendimin tuaj ne vazhdim ne lidhje me pyetjet e mesiperme, pa qene nevoja qe te komentoni e replikoni mendimin e njeri-tjetrit.

  Albo
  Qe ne momentin kur doli ne drite kjo vjedhje, Fullani duhej te shkarkohej direkt, dhe duhej te ishte ose ne qeli ose ne arrest shtepie por gjithmone nen mbikqyrjen e rrepte te hetuesve/policise.

  Qelborilindasit ne bashkpunim me derdimenodemokratet e lane ne detyre qe te "rregullonte" situaten....

  Pergjegjesit e vertete nuk do preken...

  ............


  Per kronike,
  Kjo skeme perdorur me vite e vite....
  Me leket e shqiptareve politikanet i kane perdorur edhe per tregti droge, duke i nxjerre dhe futur ne banke sa here kane dashtur...
  Jo vetem ne Tirane, por kjo praktike esht perdor ne te gjitha rrethet...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Governatori i Bankes se Shqiperise dhe Keshilli Mbikqyres duhet te shkarkohen menjehere nga Kuvendi Popullor per arsyet e meposhteme:

  1. Politike monetare e gabuar

  2. Mungese transparence per kursin e kembimit

  3. Shpenzime marramendese ne menaxhimin e Bankes se Shqiperise

  4. Paga 60 here me te larta se paga me e ulet ne vend.

  5. Pagesa te pajustifikuara per punonjesit e Bankes se Shqiperise per leje lindje, martesa, ditelindje, vizita turistike jashte shtetit, etj

  6. Pakesimin e rezerves ne flori si pjese e pasurise se popullit shqiptar

  7. Mosrespektim i legjislacionit per prokurimet publike

  8. Pagesa per qera te ndryshme e shpenzime te tjera te pajustifikuara per objekte e punime ndertimi

  9. Perpjekje monstruoze per t'ja vene fajin Ministrise se Financave dhe te Ekonomise e dikastareve te tjera per gjendjen e mjeruar ekonomike te vendit.

  10. Megalomanine e sjelljen fodulle ndaj institucioneve te shtetit dhe sjelljen percmuese ndaj popullit qe kerkon llogari per gjendjen e krijuar ne Banken e Shqiperise

  11. Vjedhjen e parave te popullit nga objekti i sigurise ne Sauk e kam vene te fundit edhe pse per kete kane nenshkruar mbi 10.000 persona peticionin, sepse sa me lart jane shume me te rendesishme se sa vjedhja...

  12. Koha vertet qe eshte e maskarenjve, por Shqiperia ka qene, eshte dhe do te mbetet e shqiptareve

  (web)

 6. #46
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Citim Postuar mė parė nga ATMAN Lexo Postimin
  12. Koha vertet qe eshte e maskarenjve, por Shqiperia ka qene, eshte dhe do te mbetet e shqiptareve

  (web)

  Deri tashi, shqiptarve nuk u kan lan gja...

  Ah po, borxhet...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Mitrush Kuteli, anetar i Komisionit (Bordit) Mbikqyres se Bankes se Shqiperise, 1943:

  "Kam punuar pa interes vetjak, bile kundėr interesit vetjak. Nuk kam ndjekur kurrė pasurimin tim, sepse ky pasurim mund tė bėhej vetėm me dy mjete: me vjedhje (ka njė mijė e njė mėnyra vjedhjeje dhe unė s’kam pėrdorur asnjėrėn), dhe me tradhėti, duke u shėrbyer tė huajve pėr tė grabitur vendin dhe duke marrė para pėr kėtė shėrbim. Zgjodha rrugėn e kundėrt: luftėn kundėr atyre qė donin tė grabisnin, atyre qė grabisnin. Nuk i ndala dot tė tėra, jo se s’desha, jo se kisha interes, po se s’munda. Kaq munda, kaq bėra. Kundėr grabitjeve italiane, kundėr grabitjeve gjermane, kundėr grabitjeve jugosllave. Nuk zgjodha kurrė udhėn e rehatit vetjak, udhėn “urtė e butė e lugėn plot”

  M.Kuteli, fragment nga “Testamenti”

  (web)

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Lista e Zeze e Bankes dhe miliardereve..
  Nuk dihet nese jane 53 apo 64 politikane te zhytur ne krim..

  Sigurisht kjo eshte histori e thelle dhe emrat jane konkrete ne listat e sherbimeve financiare..Ndoshta te FMN apo Bankes Boterore, te sherbimeve partnere, te cilet ne kohe e krizes kane pasur akses te dhenash edhe ne erresiren e kasetave, te llogarive bankare, apo edhe te aseteve te mbivendosura neper shume vende te botes. E ne keto sekrete per shumicen e qytetareve shtrihen hijet e pushtetit politik ne Shqiperi. Jane 53 apo 64 emra politikanesh shqiptare pronare te qindra milione eurove, sipas te dhenash te mundesuara nga burimet financiare ne rrenjet e parase ne Bote, aty ku tregjet kane nje inventar. Ndoshta lista e Ballkanit u "dekonspirua" disi edhe nga deklarata muaj me pare e kryediplomatit amerikan John Kerry, teksa lajmeronte renien e demomracise ne vendet e Ballkanit, rritjen e autoritarizmit, blerjet e politikes dhe te medias. Pa u tjerre shume ne fantazi nese keto 53 apo 64 emra te pasurish i perkasin Shqiperise sipas gjasave, natyrisht veprimet nuk kane kaluar pa kene gjurme ne Banken e Shqiperise. Kjo eshte nje dosje e madhe ku telashet duan njerez per ti mbuluar. E ndaj duhet menduar se ne kete vjedhje eshte zbuluar nje parcele e vogel ne perpjekjen per te mbuluar plantacionet. Prokurori i Pergjithshem ks wene certifikuesi zyrtar i pasurise se politikaneve kater vite me heret. Ne nje situate te re ai do nete ne kontradikte me veten dhe punen e tij cka mund ta kushtezoje te na binde per njeren nga periudhat. Qytetaret me normale jane te bindur se ne kete Liste nuk jane te zakonshmit, oor agallaret e politikes dhe pushteteve ne keto 24 vjet. Urojme qe partneret me serioze e te forte SHBA te hapin kartat dhe atehere madheshtia e vjedhjes mund te rrezohet e ndeshkimi te gjeje autoret. Nese do mbetet vetem nje histori shqiptare, fatkeqesia ne pritje te zgjimit te qytetareve, do te beje me shume dem se sa mendja sjell..Nese Zoti rastis te flase nje ore shqip te lexoje keto emra dhe te rrefeje keto mekate te pashembullta financiare. Pastaj Lutjet do bejne te tyren mbi cdo Mekatar..Nje liste qe ka nisur te trembe shume emra..e sigurisht ne kete histori ka shume flokeperpjete qe e pandehin veten te medhenj e te forte, ka te tjere qe nuk lahen por hedhin gel flokeve per te qene njeperdorimsh..Harrojne se kane nje Gjykates te pameshirshem Zotin, qe mbron njeriun dhe jo fotokopjen e njeriut...

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  si te japi doreheqjen kur eshte al fresku fresku...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Nė njė intervistė pėr gazetarin Ilirian Agolli tė Zėrit tė Amerikės, analisti Fatos Lubonj shtron dyshimet dhe dilemat e tij pas arrestimit tė guvernatorit tė Bankės sė Shqipėrisė, Ardian Fullani. Ē'do tė thoshte ky arrestim? Cila ishte intriga prapa? A punon drejtėsia kėtu apo ėshtė politika qė e shtyn? Janė kėto disa nga pikėpyetjet qė ka nė kokė Lubonja pas kėsaj ngjarje. Sipas tij ky arrestim mė shumė se sa njė akt i drejtėsisė sė pavarur ėshtė produkt i presioneve dhe lojės politike. “Ndoshta Fullani ishte njė pikė e dobėt, qė mundet tė sakrifikohej “si njė kokė turku” pėr tė krijuar diēka”, thotė Lubonja.

  Mė poshtė intervista e plotė:

  Zėri i Amerikės: Zoti Lubonja, si e pritėt lajmin pėr arrestimin e guvernatorit tė Bankės sė Shqipėrisė, Ardian Fullani, ēfarė menduat ēastin e parė?

  Fatos Lubonja: E papritur u duk. Vėrtet e papritur. E papritur sepse jemi mėsuar tashmė qė drejtėsia nuk vepron nė kėto raste. Me shumė pikėpyetje nė kokė, me shumė pikėpyetje tė pazgjidhura; ja kjo ishte mbresa ime e parė. Ē'do tė thoshte ky arrestim? Cila ishte intriga prapa? A punon drejtėsia kėtu apo ėshtė politika qė e shtyn.

  Zėri i Amerikės: Arrestimi i zotit Fullani ishte kulmimi i njė lajmi mėse njėmujor i kronikės sė zezė. Si e keni pėrcjellė, si e keni menduar vjedhjen e Bankės sė Shqipėrisė?

  Fatos Lubonja: Kjo nuk ėshtė shifra mė e madhe qė i ėshtė grabitur publikut shqiptar. Grabitja e pronės publike dhe e parasė publike ėshtė sporti kryesor i politikės nė pėrgjithėsi. Por kjo ishte, si tė thuash, mbushja e kupės, pika qė derdh kupėn, sepse ėshtė institucioni qė, nė fund fare, duhet tė jetė simbol i shtetit. Nė njėfarė mėnyre, mundet tė kesh lėshime kėtej andej, por aty nuk duhet tė ndodhin. Kur ndodh edhe atje, shteti nuk ekziston, ka rėnė shteti. Ēėshtja e dytė, qė vlen shumė tė analizohet, ėshtė e gjithė kjo shoqėri qė kemi ndėrtuar, ku paraja e fituar lehtė, me ēdo kusht, sa mė shpejt, sa mė shumė, pėr tė krijuar njė status social. Kjo kulturė konsumiste groteske nė Shqipėri ka arritur pika kulmore.

  Zėri i Amerikės: Cili ėshtė mendimi juaj mbi ndikimin qė qarqet politike mund tė kenė patur nė arrestimin e zotit Fullani dhe nė tėrėsi pėr zbardhjen e vjedhjes sė Bankės?

  Fatos Lubonja: Ėshtė e vėshtirė tė besosh se ky ėshtė njė rast qė flet pėr njė rimėkėmbje tė drejtėsisė. Ose as mėkėmbje, se nuk di a ka qenė ndonjėherė drejtėsia nė Shqipėri e pavarur. Ne nuk kemi historikisht njė drejtėsi tė pavarur, qė vepron jashtė pushtetit politik dhe jashtė pushteteve financiare korruptive mė vonė, siē ka ndodhur kėto 20 vjet. Pra, ėshtė e vėshtirė tė besosh qė ėshtė njė akt i drejtėsisė i pavarur nga atmosfera politike, nga presionet politike, nga loja politike. Arrestimi i Fullanit dhe mosprekja e politikanėve, dhe veēanėrisht mosprekja e askujt qė ėshtė nė pushtet, sepse kanė dalė akuza tė tmerrshme ndaj maxhorancės pėr vrasės nė parlament etj., tė bėn tė mendosh qė ndoshta Fullani ishte njė pikė e dobėt, qė mundet tė sakrifikohej “si njė kokė turku” pėr tė krijuar diēka. Plus kėsaj, rasti konkret mund tė ketė prova; duhet tė presim drejtėsinė.

  Zėri i Amerikės: A keni diēka pėr tė komentuar lidhur me atė qė quhet shpesh nė Shqipėri kultura e mos-ndėshkimit tė krimit dhe tė korrupsionit?

  Fatos Lubonja: Prova ka patur dhe ka edhe me film me kamera siē i kemi parė dhe i kemi mė tė fuqishėm ata qė janė kapur me kėto prova. Vėshtirė tė thuash qė politika po punon pėr tė ēliruar, pėr ta lėnė drejtėsinė tė veprojė vetė dhe drejtėsia po merr frenat vetė nė dorė. Mė shumė e mendoj si njė lojė politike qė duhet parė me skepticizėm, por mė mirė qė ndodhi nė kėtė mėnyrė ēėshtja e Bankės, sepse ndoshta diēka lėviz dhe opinioni sensibilizohet.

  Zėri i Amerikės: A mendoni qė arrestimi i zotit Fullani do tė ndikojė ndjeshėm nė veprimtarinė e sistemit bankar apo tė tregjeve shqiptare nė tėrėsi?

  Fatos Lubonja: Jo, nuk e mendoj, sepse siē e patė, u vra edhe njė drejtor banke para disa kohėve dhe u tha shumėēka e tillė, por nuk ndodhi ndonjė trazim. Ekonomia shqiptare ėshtė shumė informale, shumė e dyshimtė, ėshtė jashtė sistemit, bursa nuk ka dhe jemi gjithmonė nė krizė. Shqiptarėt mbijetojnė mė shumė nė njė mėnyrė informale, mė sė shumti, pa transparencė. Kėshtu, nuk besoj se kjo qė ndodhi me Fullanin do tė thellojė ndonjė gjė. Kryesorja ėshtė se ajo qė ne nuk dimė sot, dhe qė lidhet edhe Fullanin, ėshtė pikėrisht gjendja e vėrtetė e ekonomisė tonė. Flitet shumė pėr borxhe dhe kredi tė marra dhe tė pashlyera, flitet pėr biznesmenė pasanikė tė mėdhenj, qė nė fakt janė borxhlinj tė mėdhenj. Flitet pėr para droge qė pastrohen nėpėr banka dhe qė mbushin ekonominė. E gjitha kjo ėshtė njė thashethemnajė e pėrgjithshme. E gjitha kjo tek ne vazhdon tė mbetet e pazbuluar, e paqartė dhe jotransparente. Ikja e Fullanit nuk besoj se do tė hedhė ndonjė dritė pėr kėtė; duhet njė aksion shumė mė radikal.

 11. #51
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-09-2014
  Postime
  165
  Faleminderit
  50
  25 falenderime nė 21 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Pyetja duhet nenshtruar , se per c'fare arsyeje/esh se heqin/shkarkojne nga puna , nese akuzohet per vjedhje lol
  Ne te kundert , me kaq informacion sa kemi ..Jo .

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Andreida
  Anėtarėsuar
  01-04-2013
  Postime
  3
  Faleminderit
  67
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Normalisht qe duhet ta jap doreheqhjen . Nje njeri i zhytur ne zullumin e hajduterise dhe mashtrimit nuk ka se si te qendroje ne nje post te atille e aq me shume
  ne "hetim gjendjeje te lire"....apo "arrest shtepie" ....turp ....tup....per kete vend qe nuk ka per tu bere kurre....
  Turp per politiken mashtruese te perlyer bashke me Fullanin ne sa e sa krime .
  Ndaj them se doreheqja e tij ,qe ne castet e e vjedhjes se bankes se Shqiperise, do t'a tregonte njeri me me shume dinjitet ate vete
  .... kuptohet, ne se do ti kishte mbetur paksa "i tille" nen vete, por eshte ndergjegjia e tij eshte tejet e kalbur dhe ngjyer ne pajtim me krimin.
  Rilindja qe prisnim ....eshte teresisht nje "klik" e tere manipulimi, vrasje nga dita ne dite , heqjet e padrejta nga puna ,.....dhe Fullanit me keto nuk i takon kurr Liria...kurrr

 13. #53
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  A e ngjut recitimin e Braces sot?

  Aaaa specialista aaaaa, spektakel bani, sua kalon kush, jo si derdimeno-demokratet qe s'dinin sa bejne 2+2...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Hiqeni me kte sondazh se fullani e pa te veten
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •