Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1

  Klubi i babve - Brokullat e fmijve tan...

  Klubi i babve - Brokullat e fmijve tan...
  Le te hapim nje klub per babate, si ai qe kane mamate, Jo per gje por meqe jemi kunder diskriminimit.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-08-2014
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  9

  Pr: Klubi i babve - Brokullat e fmijve tan...

  sot do shkoj me cunin e madh tek nje ndeshje boxi diku ne periferi te qytetit. ishte ngrit qe ne pik te sabaut dhe kishte vesh mbathjet e boxierit te preferuar. me ato do vi tha.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •