Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 52 prej 52
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anėtarėsuar
    25-02-2010
    Postime
    3,776

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    ah femna qe do me pelqente.......oooooo me fjal nuk pershkruhet.....a ka ksajde te tilla a hahahaha

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-08-2014
    Postime
    16

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga FarushProfesori Lexo Postimin
    176 cm

    bionde, kaēurrele

    shqiptare

    te mos rroje gjate

    te rroje shkurt

    gjinj mesatarisht te medha (aq sa Tuna)

    IQ 100 (pasi une kam dalur me 170)

    te urte

    te ndjeshme

    te ngrohte

    te bute

    Kaq.

    Kush kerkon shume, perjashtohet?!

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e CRO
    Anėtarėsuar
    29-12-2013
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    305

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Farushi ishte provokator, nga sa me thane mua.

  4. #44
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-08-2014
    Postime
    16

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga CRO Lexo Postimin
    Farushi ishte provokator, nga sa me thane mua.
    Edhe une tash e ndegjova nga ti.
    Duhet besu?
    Jo, jan shkrimet me e vertetu!




    Lehte eshte te diskutosh me dikend qe rrine ne anen tuaj. Ku po mbete shija?

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e CRO
    Anėtarėsuar
    29-12-2013
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    305

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Ja ca thoshte Farushi:

    Kam degjuar per kete hero. Keshtu, nga ana ime do jete me mijera here i falenderuar. "Viktima" (sikur e quajne mediet shqiptare pro-PERENDIM) qe nje mercenar ēifut i cili pati masakruar nje familje te tere myslimane ne Siri dhe Lavdrimi ka bere shume mire qe i ka hequr koken. Ndryshe nga heroi, une me koken e "viktimes" edhe futboll do luaja. Gjithsesi duke u bazuar ne te dhenat qe kam degjuar ne lidhje me "viktimen".

  6. #46
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-08-2014
    Postime
    16

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga CRO Lexo Postimin
    Ja ca thoshte Farushi:

    Mendim i lire.


    Te merzitem tash une se qka behet ne siri e me ēifut?

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e Elian70
    Anėtarėsuar
    30-07-2006
    Vendndodhja
    Vlorė
    Postime
    1,938

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne



    kush nuk eshte keshtu mos me humbni kohen kot
    Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Sot nji brune, kosovare me tre kalamaqer, sh simpatike dhe nji bionde njitash, sh sexy.
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    shani si te doni po ate kim kardashian e kam ne zemer ashtu si o me femi e kisha martu e kisha thirr gjithe fshatin e forumin ne dasem
    JO SEKS PARA MARTESE

  10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar goldian pėr postimin:

    Busy Girl (19-03-2015)

  11. #50
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    merre gold lyje patinoje lucidoje edhe na i sill neve ahahah
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  12. #51
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Keter Lexo Postimin
    Meqe spo me ze gjumi, them tja filloj vete.

    Ta them qe ne fillim se e kam fjalen per djalin qe do martohem e jo per djema per te kaluar kohen.
    Ne radh te pare dua te them se me intereson shume shkollimi i nje djali, dhe sigurisht qe do doja qe ai qe do me bjere mua ne pjese te jet njeri me vlera, i shkolluar i ditur. E di qe titulli nuk e ben njeriun por e mendoj si te domosdoshme qe personi x te jet i diplomuar. Me pelqejne shume djemte qe me bejne te dukem "injorante'' kur ndodhem prane tyre, dua qe ai te dije sa me shume gjera edhe un gjithmon ta pyes e te kerkoj ndihmen e ti per gjera specifike. "Cfare eshte kjo?" "Haet apo pihet ehh..?" Nje nga pikat kryesore eshte vendosmeria edhe te jet punetor. I urrej meshkujt qe pine kafe ne kafene, ose luajn domino cfare bejne ata per jeten e tyre? Pse jo te mos punoje fort e te perpiqet per nje te ardhme me te bukur. Dua te theksoj faktin qe nuk me interesojne leket, POR kjo vlen per kte rast - kur djali perfiton nga prinderit e tij, jo! Kurre nuk do me pelqente nje djal qe ia ka bleri i ati makinen apo mami shtepine. Une dua qe tja filloj cdo gje me forcat e tija edhe te arrije larte, edhe neqoftese te mos behet i pasur dua edhe me duket e nevojshme qe te mundet ti ofroje famijeve tane nje jet te pakten normale. Sa per veten time, besoj se do jem ekonomikisht e pavarur keshtu qe mund te harxhoj rrogen time per nevojat e mija, ngaqe jam e fiksuar me produketet e bukurise edhe blerjet(rroba) besoj qe zgjidhja me e mire eshte te paguaj vet per shpenzimet sepse perndryshe sdo mundem te blej asgjeose do be bertasi e do zihemi

    Edhe nuk dua te me trradhtoje, ashtu sic e mendoj tani per tani eshte se e vetmja arsye qe mund ti falja tradhetine do ishte vetem nese do kisha femije, perndryshe bye bye bitch. Do ti jepja nje mundesi te dyte vetem nese vertet pendohet, por nese del nga rruga e zotit edhe brredh me te tjera ose do largohesha ose do tja merja te gjitha, varet si do tma jepte per momentim. Sa per veshjen, do doja te jet pak mendjehapur tme leri te vidhem si te dua, nuk eshte se do e teperoj por tme thoje mos vish kte edhe ate. Edhe nuk dua te ket shoqe, as bashkepunetore femer. Sepse e di mire se sa e thjeshte eshte te magjespesh nje mashkull, qofte edhe i martuar. Do doja tme qortonte kur bej gabime por jo mte godasi e tme rrahe edhe te mos me turperoje ne syt e te tjereve. Kaqqqq sa per pamjen si bjond edhe brune nuk e kam problem por besoj pak me shume do me plq brun i gjat edhe ti ket pak faqet roze te leht.


    Ju lodha, e? shikoni sa pak kerkoj?? Le qe sbesoj qe kam per ta gjetur ndonjehere ate tipin aty larte. Ahahahaaah sikur te perfundoj me ndonje fshat qe mendon akoma se kemi komunizem e te jet i dhunshem, pertac e pjanec. Me vrit me mire!
    Are you fucking kidding me???
    Te majt shneti se menja te paska lene
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  13. #52
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-12-2014
    Vendndodhja
    FRANCE
    Postime
    151

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
    Are you fucking kidding me???
    Te majt shneti se menja te paska lene
    eh me bussy e sheh pse ngelem beqare ne te rinjte e forumit? hajd e plotesoji te gjitha kriteret qe kerkojn kto ""te rejat"" sot...

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •