Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 52
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Keter Lexo Postimin
    Meqe spo me ze gjumi, them tja filloj vete.



    Edhe nuk dua te me trradhtoje, ashtu sic e mendoj tani per tani eshte se e vetmja arsye qe mund ti falja tradhetine do ishte vetem nese do kisha femije, perndryshe bye bye bitch.
    !
    Mund te jesh pak me e qarte pse mund t'ja falesh tradhetine nese ke femije?!
    Feelings change - memories don't.

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e Telegrafisti
    Anėtarėsuar
    04-07-2014
    Postime
    35

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Mund te jesh pak me e qarte pse mund t'ja falesh tradhetine nese ke femije?!
    sepse do jet i sigurt se te pakten nji femi eshte i tiji.
    une per vete nuk do ta falja... sepse tete genjej femra duke te then se eshte femiu yt ndersa rrit nje femi te botes. uuuuuuu sdurohet!!! (se kete implikon tradhetia, se femra konsumon seks me nje mashkull tjeter. seksi ka nji qellim)

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    15-03-2014
    Postime
    122

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Mund te jesh pak me e qarte pse mund t'ja falesh tradhetine nese ke femije?!
    Besoj se do jet negative fakti qe femijet te rriten pa te atin e tyre. Nje djal i vogel ka nevoj per prezencen e te atit, po ashtu edhe vajza duhet te mesohet me sigurine qe i sjell nje mashkull(babi i saj). Femijet kan nevoje per te dy prinderit qe te mos ken probleme me pas ne jeten e tyre.

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    15-03-2014
    Postime
    122

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Telegrafisti Lexo Postimin
    sepse do jet i sigurt se te pakten nji femi eshte i tiji.
    une per vete nuk do ta falja... sepse tete genjej femra duke te then se eshte femiu yt ndersa rrit nje femi te botes. uuuuuuu sdurohet!!! (se kete implikon tradhetia, se femra konsumon seks me nje mashkull tjeter. seksi ka nji qellim)
    Smund te mendoje ndonje gje me OUT se kjo?

  5. #25
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    15-03-2014
    Postime
    122

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
    Te dy bashke burre e grua te kontriboni per shtepine e rritjen e femijeve , nuk ka ne familje kjo eshte kuleta ime dhe ajo e jotja.

    P.s Temen e ke hapur me titullin ''Femrat qe ju pelqejne'' dhe me pas flet per ''mashkullin qe pelqen''. Je jashte teme
    Po a nuk e thash qe be fillim se dua qe ai te jet punetor, njerzit qe punojne e nxjerin lekun nga dheu. Edhe besoj se leket qe do fitoj ai do mjaftojne per te mirembajtur familjen. Per sa i perket rroges time, duhet te blej makine edhe mbase gjera te tjera me rendesi te madhe ose te vogel. Keshtu qe dua ta mar me djersen time. Larg qofte nese ndahemi mund te ma mari apo jo?

    Mesa di un, djemve nuk ju pelqen kur vajzat harxhoj e lek per rroba e bukuri. Nese do haxhoj te mijat nuk do te ket problem fare, edhe nuk thash se do ti bej te gjitha rrush e kumblla natyrisht qe do jet pjesa me e madhe per familjen ne pergjithesi.


    Vura kte titull sps ktu 90% jan djem edhe e shkruajta lart se mund te shkruajne edhe vajzat per mashkullin e endrrave. Le qe pertoja ta hapja tem te re, plus qe sdo kishte me shum se 2-3 komente.

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e hektor.m
    Anėtarėsuar
    08-01-2012
    Postime
    39

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Sa vjece je ? Po shihet se paske imagjinat te zhvilluar nga filmat e animuar .

  7. #27
    ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
    Anėtarėsuar
    16-05-2006
    Vendndodhja
    mEs iLuzionesh te hUmbura
    Postime
    2,718

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
    Do preferoja gjithshka qe te ishte, vetem te mos ishte si ju
    Doc kaq shum te paskan merzit gocat e forumit
    La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
    sur tout quand elle a
    le Diable au corps...
    ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

  8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albela pėr postimin:

    2043 (11-08-2014)

  9. #28
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    05-08-2014
    Vendndodhja
    Suedi
    Postime
    51

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    176 cm

    bionde, kaēurrele

    shqiptare

    te mos rroje gjate

    te rroje shkurt

    gjinj mesatarisht te medha (aq sa Tuna)

    IQ 100 (pasi une kam dalur me 170)

    te urte

    te ndjeshme

    te ngrohte

    te bute

    Kaq.

  10. #29
    i/e regjistruar Maska e Elian70
    Anėtarėsuar
    30-07-2006
    Vendndodhja
    Vlorė
    Postime
    1,938

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    kjo teme eshte nje "gracke" ku qe nga titulli kush jep mendimin e vet e denojne per bigami...

    p.s. Femra qe ju pelqen dhe jo: femrat
    Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

  11. #30
    i/e regjistruar Maska e Ardi-d
    Anėtarėsuar
    11-08-2014
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    3

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Keter Lexo Postimin
    Meqe spo me ze gjumi, them tja filloj vete.

    Ta them qe ne fillim se e kam fjalen per djalin qe do martohem e jo per djema per te kaluar kohen.
    Ne radh te pare dua te them se me intereson shume shkollimi i nje djali, dhe sigurisht qe do doja qe ai qe do me bjere mua ne pjese te jet njeri me vlera, i shkolluar i ditur. E di qe titulli nuk e ben njeriun por e mendoj si te domosdoshme qe personi x te jet i diplomuar. Me pelqejne shume djemte qe me bejne te dukem "injorante'' kur ndodhem prane tyre, dua qe ai te dije sa me shume gjera edhe un gjithmon ta pyes e te kerkoj ndihmen e ti per gjera specifike. "Cfare eshte kjo?" "Haet apo pihet ehh..?" Nje nga pikat kryesore eshte vendosmeria edhe te jet punetor. I urrej meshkujt qe pine kafe ne kafene, ose luajn domino cfare bejne ata per jeten e tyre? Pse jo te mos punoje fort e te perpiqet per nje te ardhme me te bukur. Dua te theksoj faktin qe nuk me interesojne leket, POR kjo vlen per kte rast - kur djali perfiton nga prinderit e tij, jo! Kurre nuk do me pelqente nje djal qe ia ka bleri i ati makinen apo mami shtepine. Une dua qe tja filloj cdo gje me forcat e tija edhe te arrije larte, edhe neqoftese te mos behet i pasur dua edhe me duket e nevojshme qe te mundet ti ofroje famijeve tane nje jet te pakten normale. Sa per veten time, besoj se do jem ekonomikisht e pavarur keshtu qe mund te harxhoj rrogen time per nevojat e mija, ngaqe jam e fiksuar me produketet e bukurise edhe blerjet(rroba) besoj qe zgjidhja me e mire eshte te paguaj vet per shpenzimet sepse perndryshe sdo mundem te blej asgje ose do be bertasi e do zihemi : D

    Edhe nuk dua te me trradhtoje, ashtu sic e mendoj tani per tani eshte se e vetmja arsye qe mund ti falja tradhetine do ishte vetem nese do kisha femije, perndryshe bye bye bitch. Do ti jepja nje mundesi te dyte vetem nese vertet pendohet, por nese del nga rruga e zotit edhe brredh me te tjera ose do largohesha ose do tja merja te gjitha, varet si do tma jepte per momentim. Sa per veshjen, do doja te jet pak mendjehapur tme leri te vidhem si te dua, nuk eshte se do e teperoj por tme thoje mos vish kte edhe ate. Edhe nuk dua te ket shoqe, as bashkepunetore femer. Sepse e di mire se sa e thjeshte eshte te magjespesh nje mashkull, qofte edhe i martuar. Do doja tme qortonte kur bej gabime por jo mte godasi e tme rrahe edhe te mos me turperoje ne syt e te tjereve. Kaqqqq sa per pamjen si bjond edhe brune nuk e kam problem por besoj pak me shume do me plq brun i gjat edhe ti ket pak faqet roze te leht.


    Ju lodha, e? shikoni sa pak kerkoj?? Le qe sbesoj qe kam per ta gjetur ndonjehere ate tipin aty larte. Ahahahaaah sikur te perfundoj me ndonje fshat qe mendon akoma se kemi komunizem e te jet i dhunshem, pertac e pjanec. Me vrit me mire!
    i lexova komentet po me beri pershtypje mendimi i Keterit realishte gjerat deri diku keshtu duhet te jen po ne realitet eshte veshtir te gjeshte kete person qe po ekerkon Keteri sepse jan pak. po ajo qe ka shum rendesi jan kriteret qe ka vendosur , te pakten keshtu mendoj un. Ajo qe i duhet njemashkulli edhte te jete punetor , ta sjell pasurine e tije per gruan dhe femijet, te jete ne rruge te Zotit e jo ne gjera te liga etj.
    Ajo gje do me pelqente tek nje femer eshte sinqeriteti i saj dhe mirkuptimi me temendoj se jane gjera kyqe per nje martes te sukseshme shkollimi gjithsesi maksimal, gjera tjera dytesore jane.

  12. #31
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    e kam gjetur burrin per mua para se te kisha te dashur desha dike qe mund te jem 100 perqind vetevetia…dhe sigurisht jam 100 peqind vetevetia, ma di me mire karakterin se sa familia ime
    desha dike te zgjuar, dhe eshte i zgjuar
    desha dike me humor, dhe ka humor
    desha dike qe eshte doredhenes, dhe eshte i tille
    desha dike qe te mos pij duhan - fail lol
    ama i plotesoj kryesoret
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  13. #32
    i/e regjistruar Maska e shitesi
    Anėtarėsuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    ne frymemarrjen time
    Postime
    1,069

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Femrat qe jane dhe i kane shoqet e mira .
    ...
    Nuk besoj se eshte statike figura e femres qe pelqehet.Mua me pelqejne disa mijra tipe hahaha
    Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

  14. #33
    i/e regjistruar Maska e JuliusB
    Anėtarėsuar
    06-08-2012
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    620

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga FarushProfesori Lexo Postimin
    176 cm

    bionde, kaēurrele

    shqiptare

    te mos rroje gjate

    te rroje shkurt

    gjinj mesatarisht te medha (aq sa Tuna)

    IQ 100 (pasi une kam dalur me 170)

    te urte

    te ndjeshme

    te ngrohte

    te bute

    Kaq.
    Ke dalur me IQ 170 ? Bravo farusho

  15. #34
    i/e regjistruar Maska e Shkenca
    Anėtarėsuar
    29-09-2012
    Postime
    1,424

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Une te paren gje qe shikoj tek nje mashkull, por edhe tek nje femer eshte, higjiena e jashtme...eshte e para gje qe me bien ne sy...
    nuk ka rendesi sa i/e bukur apo simpatik/e eshte nje person, rendesi ka te jete i/e veshur mire, kombinuar mire, krehur e parfumosur sa duhet
    me pas nje person i ketille mund te hyj ne bisede me mua ketu me pelqejne njerezit jo llafazane, qe bejne muhabet ngjit e shqit...i adhuroj te sinqertit dhe personat sa me te thjeshte sepse thjeshtesia te ben te dukesh edhe me i/e bukur se sa c'je ne te vertete...
    nuk duhet te kesh ndonje virtyt te vecante per t'u dukur atraktiv/e, mjafton te jemi vetevetja dhe jo dikush tjeter, sepse ashtu humb origjinalitetin dhe del krejt fallco...
    ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

  16. #35
    i/e regjistruar Maska e Ceni-1
    Anėtarėsuar
    18-10-2012
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    832

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Femrat me karakter te forte , te devotshme nga ana fetare ,dhe te bukura etj , etj . Po te jete ndonjera qe i ploteson keto kushte ne forum , mund te lajmrohet hahaha .
    “Fe e vetme (e pranuar) tek Allahu ėshtė Islami” (Ali Imran, 19).

  17. #36
    i/e regjistruar Maska e Shkenca
    Anėtarėsuar
    29-09-2012
    Postime
    1,424

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Ceni-1 Lexo Postimin
    Femrat me karakter te forte , te devotshme nga ana fetare ,dhe te bukura etj , etj . Po te jete ndonjera qe i ploteson keto kushte ne forum , mund te lajmrohet hahaha .
    hahaah bash te kisha shkuar per shtati ceni por u martova e re ne shikim te pare dukem plot tangarllek ama te hysh ne bisede s'jam e keqe jo
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shkenca : 18-08-2014 mė 11:00
    ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

  18. #37
    i/e regjistruar Maska e Ceni-1
    Anėtarėsuar
    18-10-2012
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    832

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Shkenca Lexo Postimin
    hahaah bash te kisha shkuar per shtati ceni por u martova e re ne shikim te pare dukem plot tangarllek ama te hysh ne bisede s'jam e keqe jo
    Shkenca , e pata fjalen per beqareshat ore ! Se me na lexu ai burri yt , behet kiameti tani hahaha !
    “Fe e vetme (e pranuar) tek Allahu ėshtė Islami” (Ali Imran, 19).

  19. #38
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Shkenca Lexo Postimin
    Une te paren gje qe shikoj tek nje mashkull, por edhe tek nje femer eshte, higjiena e jashtme...eshte e para gje qe me bien ne sy...
    nuk ka rendesi sa i/e bukur apo simpatik/e eshte nje person, rendesi ka te jete i/e veshur mire, kombinuar mire, krehur e parfumosur sa duhet
    me pas nje person i ketille mund te hyj ne bisede me mua ketu me pelqejne njerezit jo llafazane, qe bejne muhabet ngjit e shqit...i adhuroj te sinqertit dhe personat sa me te thjeshte sepse thjeshtesia te ben te dukesh edhe me i/e bukur se sa c'je ne te vertete...
    nuk duhet te kesh ndonje virtyt te vecante per t'u dukur atraktiv/e, mjafton te jemi vetevetja dhe jo dikush tjeter, sepse ashtu humb origjinalitetin dhe del krejt fallco...
    Hej Shkence,
    po m'doket si me pa fole per mu. Se di a po t'doket edhe ty.
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  20. #39
    i/e regjistruar Maska e Shkenca
    Anėtarėsuar
    29-09-2012
    Postime
    1,424

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Ceni-1 Lexo Postimin
    Shkenca , e pata fjalen per beqareshat ore ! Se me na lexu ai burri yt , behet kiameti tani hahaha !
    s'ka gje ceni, jaranin nuk e kam nga Avganistani....vec per nje postim te ketille s'ka per t'u bere ne asnje menyre kijameti

    Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
    Hej Shkence,
    po m'doket si me pa fole per mu. Se di a po t'doket edhe ty.
    fix keshtu sic thua hot vec me nje kusht, nese e ke blere parfumin qe te sugjerova
    ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

  21. #40
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878

    Pėr: Femrat qe ju pelqejne

    Citim Postuar mė parė nga Shkenca Lexo Postimin
    s'ka gje ceni, jaranin nuk e kam nga Avganistani....vec per nje postim te ketille s'ka per t'u bere ne asnje menyre kijameti :-)

    fix keshtu sic thua hot vec me nje kusht, nese e ke blere parfumin qe te sugjerova :-)
    Oh Shkence, Shkence cer m'gjeti.
    Ende nuk pata kohe ta blej parfumin i mjeri une ho. Shkence, mos me thuaj se osht kjo nje shenje prej zoti qe une si meritoj gocat e mira si ti?
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

    2043 (18-08-2014)

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •