Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Post Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Normalisht te thjreshta ne perdorim
  te cfare do lloj kategorie thjesht te postoje
  adresen e webit ketu qe ti jepet dhe mundesia e atyre personave qe duan Dicka interesante
  por nuk dine ta kerkojne
  ta lexojne ketu

  Benseven nga ty presim shume respekte 1-sho
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Vinjol pėr postimin:

  user010 (29-08-2014)

 3. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,243
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Silence is golden.

 4. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Lazo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  DiGiT@LiFE (04-09-2014),Mr-Bledi (24-04-2015),Vinjol (03-08-2014)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fegi II : 01-08-2014 mė 15:48

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar fegi II pėr postimin:

  Vinjol (03-08-2014)

 7. #4
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  1 site i mire per te pare ndeshjet e kampionateve europiane te futbollit ka shume
  per 1 faqe shqiptare dhe shume e mire eshe www.atdhe.al
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 8. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2011
  Postime
  80
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  ScienceBooks Libra falas

 9. #6
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  me falas nuk kish ku te vente...prit gamor te mbije gorrica ke lisi....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 10. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-08-2014
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante


 11. #8
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Citim Postuar mė parė nga beh4R Lexo Postimin
  Te uroj suksese behar por do pak pune te ngrehet si faqe
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 12. #9
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Citim Postuar mė parė nga beh4R Lexo Postimin

  hahahaha..ajo tema Para dhe Pas cfare eshte???? me mire shkruaj Fillimisht dhe Tani se ka me kuptim....pra si ishte Fillimisht dhe si eshte Tani (apo Tashme dicka e tille)

  ...kurse fjalen Tool qe e ke perkthyer Vegla per mendimin tim do ishte me mire Mjete (mjete pune virtuale) pasi veglat jane me reale gje qe bie pak si ne kundershtim (nejse e di qe do thuash qe eshte e njejta gje).

  p.s. per te tjerat te gjitha temat thonin Sorry....si kenga e STivI WoNderIt...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Elian70 : 01-09-2014 mė 11:51
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 13. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime nė 40 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Njė tog softurėsh tė dobishėm pėr kompjutorin personal: shumica e tyre janė softuer tė plotė dhe pa pagesė. Vlen tė veēohet Glary Utilities i cili ėshtė plotėsisht falas pa pagesė dhe qė i ka tė gjitha funksionet e domosdoshme pėr mirėmbajtjen e sistemit operativ si dhe pastrimin e saj nga mbeturinat. Nė rrjet mund tė gjeni produkte tė ngjajshme mirėpo produkti nė fjalė ėshtė dhe ka arrijt ti kalon produktet e ngjajshme sa i pėrket efektivitetit dhe shpejtėsisė sė punės.Poashtu softuer qė meriton tė pėrmendet ėshtė edhe Kingsoft Office Suite Free-softuer pėr shkrim tė teksteve, prezantim tė punimeve etj. Ka ngjajshmėri shumė tė madhe me produktet e Microsoftit-Office paqetėn dhe ėshtė pa pagesė.
  http://www.filepuma.com/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Rrjeti : 01-09-2014 mė 14:13

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Rrjeti pėr postimin:

  Vinjol (02-09-2014)

 15. #11
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Citim Postuar mė parė nga Rrjeti Lexo Postimin
  Njė tog softurėsh tė dobishėm pėr kompjutorin personal: shumica e tyre janė softuer tė plotė dhe pa pagesė. Vlen tė veēohet Glary Utilities i cili ėshtė plotėsisht falas pa pagesė dhe qė i ka tė gjitha funksionet e domosdoshme pėr mirėmbajtjen e sistemit operativ si dhe pastrimin e saj nga mbeturinat. Nė rrjet mund tė gjeni produkte tė ngjajshme mirėpo produkti nė fjalė ėshtė dhe ka arrijt ti kalon produktet e ngjajshme sa i pėrket efektivitetit dhe shpejtėsisė sė punės.Poashtu softuer qė meriton tė pėrmendet ėshtė edhe Kingsoft Office Suite Free-softuer pėr shkrim tė teksteve, prezantim tė punimeve etj. Ka ngjajshmėri shumė tė madhe me produktet e Microsoftit-Office paqetėn dhe ėshtė pa pagesė.
  http://www.filepuma.com/

  Flm per komentin qe ti ke bere
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 16. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-08-2014
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Ajo Para dhe Pas dmth, si duket 1 foto para ndryshim dhe pas ndryshimti me efekte, pra shkruhet Para dhe Pas, nuk shkruhet Fillimi dhe Tana
  Kurse per vegla, e di qe perdoret per pune, po ka vegla ne theksin e softwareve, per ate arsye e kam thene .

 17. #13
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Citim Postuar mė parė nga beh4R Lexo Postimin
  Ajo Para dhe Pas dmth, si duket 1 foto para ndryshim dhe pas ndryshimti me efekte, pra shkruhet Para dhe Pas, nuk shkruhet Fillimi dhe Tana
  Kurse per vegla, e di qe perdoret per pune, po ka vegla ne theksin e softwareve, per ate arsye e kam thene .
  1- Fillimisht dhe Tani ose Origjinali dhe Punimi...kur thua PAS, ndonjerit do t'i vije deshira ta rrotulloje fotografine dhe te shoh letren e bardhe nga mbrapa
  2- Ne shkolle kemi thene mjete mesimore dhe jo vegla mesimore.
  Me mjete nenkupronim letren, fletoren, vizoren, gomen, kompasin, lapsat, furcat (penelat) etj.
  Me vegla nenkuptojme cekanin, sharren, trapanon, matrapyken, betonieren etj.

  p.s. bej si te duash, une thjesht sqarim bera...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 18. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime nė 40 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  ....dhe ju lundroni ēdo ditė nėpėr internet duke besuar qė nuk ka rrezik shfletimi i faqeve tė ndryshme nė internet apo shkarkimi dhe instalimi i softuerėve tė ndryshėm?! Me siguri keni tė instaluar ndonjė antivirus dhe ndjeheni tė sigurt dhe komod?! Nga pėrvoja mbi se 20 vjeēare me kompjuterė, internet dhe softuerė mund t“ju them lirisht qė interneti ėshtė medium i stėrmbushur jo vetėm me informata tė dobishme , edukim dhe arsimim por ka edhe rreziqe tė pa imagjinueshme...Kėto fjalė nuk janė vetėm fjalė pėr t“ju trėmbur por informata pėr t“ju ndihmuar juve si pėrdorues tė kompjutorėve dhe rrjetit.
  Gjatė lundrimit nė rrjet apo shfletim tė faqeve tė ndryshme, ekspertėt apo talentėt e programimit kanė krijuar tė ashuquajtura skripte (p.sh java skript, exe skedar etj) apo tė ngjashme tė cilat pa dijeniė tuaj instalohen nė kompjutorin tuaj dhe aktivizohen me qėllime tė ndryshme:

  Ja disa nga ta:
  Spyware, Adware,Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits...
  Qėllimi apo objektiva e tyre ėshtė;

  1-Vjedhja e informatave personale
  2-Vjedhja e kodeve bankare nėse i keni tė ruajtur nė kompjutor
  3-Marketingu(advertising) i produkteve apo shėrbimeve tė ndryshme
  4-Marrja nėn kontroll tė plotė tė kompjtuorit tuaj qė do thotė se pėrmes kėtyre rreziqeve tė instaluar ata mund tė pėrcjellin ēdo gjė qė shkruani apo ēdo veprim tuaj nė kompjutor...
  5-Spiunimi i informatave tė ndjeshme tė kompanive, produkteve tė tyre etj.
  Kėto rreziqe mund tė jenė tė kamufluara nė mėnyra dhe metoda tė ndryshme.....

  Po antivirus softuerėt a ndihmojnė nė kėto raste?
  Deri diku po, por antivirus softuerėt nuk mund ti parandalojnė kėto rreziqe...

  Andaj nė treg janė shfaqur mjete qė i zbulojnė dhe neutralizojnė edhe kėto rreziqe. Kėto mjete duhet tė pėrdoren sė paku njė herė nė javė pėr tė fshirė apo neutralizuar gati ēdo rrezik tė tillė;
  Ja disa nga ta qė mund ti shfrytzoni falas:
  Testoni kėto mjete:
  https://www.malwarebytes.org/
  http://www.superantispyware.com/
  http://www.tomsguide.com/us/download...301-30962.html
  http://www.spychecker.com/program/roguekiller.html


  Largimi i plotė i softuerėve tė padėshiruar nga kompjutori bėhet me kėtė mjet:
  Iobit uninstaller
  http://www.iobit.com/advanceduninstaller.php
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Rrjeti : 06-09-2014 mė 06:43

 19. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2013
  Postime
  242
  Faleminderit
  52
  39 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Di njeri ku mund ta shohim ndeshjen neser....?

 20. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-08-2014
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Nese ke RTK nga Kosova mund ta shohesh ne internet nje ashtu e jep ,besoj qe edhe ne Shqiperi e japin

 21. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime nė 40 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Njė faqe nga ku mund tė mėsosh programim pėr krijim tė aplikacioneve pėr tablet, celular dhe Windows 8.1. Nevojitet vetėm regjistrim i postės elektronike(email).
  http://www.thesundaytimes.co.uk/sto/...2014-469-0-0-0
  Njė komnet i vogėl; ju lutem leni kėtė hapsirė(temė)pėr vėnien/shkrimin/informimin nė lidhje me faqe interesante, sofuterė...Pėr biseda private hapni njė temė tė veēantė...ky vėnd mund t“ju shėrbejė njerėzve pėr informata tė dobishme...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Rrjeti : 07-09-2014 mė 08:00

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Rrjeti pėr postimin:

  Vinjol (05-02-2015)

 23. #18
  . Maska e nausika
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  Ne kete faqe: www.shitet.net ka lajmerime per shitblerje per shtepi, makina, toka dhe cdo gje tjeter. Eshte falas, dhe eshte per cdo vend qe flitet Shqip!

 24. #19
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kushdo qe deshiron te postoje ndonji website ku ka gjera e programe interesante

  MEqe kemi me pa champions league

  link falas eshte www.atdhe.al

  trasmeton cdo lloj sporti qe ju kerkoni te shihni
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •