Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Question Hapja e nj nnforumi t ri pr Mjedisin ~

  N forum gjen do gj ve nj nnforumi mjedisor ! Mjedisi sht nj tem q do shoqri botrore e trajton n vete. Pse i mungon kti forumi nj tematik e till kur Mjedisi sht nj ndr problematikat m t mdha t kti vndi ?!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Hapja e nj nnforumi t ri pr Mjedisin ~

  Nese duhet mendimi im JAM KUNDER per arsyen e thejshte se nuk eshte edhe aq problemi tek nenforumet apo nentemat sa tek cilesia dhe qasja e atyre qe komentojne.
  Shikoj njerez qe sjellin artikuj te plote nga gazetat, cka tregon se i qasen forumit jo per te bere muhabet, pra per t'u perballur, apo shkembyer ide, por per te bere propagande.
  Tema apo artikulli i plote mund te sillet njehere apo dy here, ne krye te temes apo kur ka ndodhi dhe fakte te reja por jo te behet zakon... se duket sikur eshte forumi i mbushur me robote.

  Temat e Mjedisit mund te debatohen fare mire tek problemet shqiptare, apo aktualitete shoqerore.

  Jam kunder edhe per nje arsye tjeter te natyres filozofike te cilen do t'ia them adminit privatisht.
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •