Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-07-2014
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  25

  Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Thyen rekordin pr marrjen e patents, hyn 110 her n provim

  Thyen rekordin pr marrjen e patents, hyn 110 her n provim

  Nj 28-vjeare ka thyer rekordin pr t mar provimin e teoris pr patentn e makins, pasi ka dshtuar pr plot 110 her.
  Ky rast sht unik dhe si i till edhe mund t thyej ndonj rekord, pasi asnj praktikant nuk i sht afruar aspak ksaj shifre.
  Pavarsisht praktikave sht m e vendosur se kurr, pr ta uar deri n fund ndrrn e saj. Ajo ka shpenzuar koh dhe nj shum t konsiderushme, ndonse ende nuk ka kaluar provimin.
  Gruaja nga Southwark, Londra juglindore, ka shpenzuar 3410 paund, n prpjekje pr t treguar se ajo i di rregullat rrugore.
  ekspres.al

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,776

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Citim Postuar m par nga Randal Lexo Postimin
  Thyen rekordin pr marrjen e patents, hyn 110 her n provim  Po per provim praktik kush e mba rekordin di kush gje? Jo per tjeter po se mos e thyej une.
  AUTOCHTHONOUS

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  shyqyr qe paska edhe me keq se une
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 4. #4
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Marya sa here te ka shkuar rekordi ty
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Une jo vetem qe i kam marr me here te pare te dyja por kam marr dhe komplimenta nga instruktori. :P
  I tha burrit, " Eshte shofere shume e mire." Ate dite u gezova me shume per "inat" te burrit. Nuk besonte se une mund ta merrja me here te pare. hehe

  Ka plot qe ngelin shume here. Ka nga ata qe ngelin disa here qe te thone sa ke paguar ke fute se se merr dot vet. Lol
  Feelings change - memories don't.

 6. #6
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  A moj mia une i jam mburrurr te fejuarit 1 muaj rresht edhe akoma i them ti sdin te ngasesh makine
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 7. #7
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,014

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Auu une voziti makinen pa patent hiq qe 12 vite pas lufte

 8. #8
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  pa patente???? si ja ben nga policia
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. #9
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,014

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Nuk me ndalin mua policia ju pervidhem ata duken nuk jan si fantazma te dalin menjehere h ahaha.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,776

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  N'Skenderaj kollaj. Dil n'Dukagjin n'guxofsh! Me patente shoferi edhe sa ta marrin vesh qe je i Drenices te denojne. E gjejne ni gabim patjeter.


  Une teorine e kam dhene qe heren e pare dhe pa asnje gabim. Ne provimin e vozitjes s' kam hyre akoma por bathet nuk tregojne asgje te mire. Me vije turp te them numrin e oreve dhe te shpresojme se me 50 ia dalim. Shpresa vdes e fundit gjithsesi.
  AUTOCHTHONOUS

 11. #11
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Ketu te ne me patente edhe 100probleme une i mora te dyja me te paren tani jam bo nji me makinen timeee love her^_^
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #12
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Ktu e mer pa provim fare !

  ps

  a makine ke ti busy ? M duket sikur t kam ra nj her nga prapa un ty .. Se si e pame m dukesh
  Ndryshuar pr her t fundit nga Wordless : 19-07-2014 m 12:16
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 13. #13
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  BMW X5 kam . ku me ke pa ti muaa moo
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 14. #14
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Citim Postuar m par nga Busy Girl Lexo Postimin
  BMW X5 kam . ku me ke pa ti muaa moo
  iiii sa rren

  Me x5 ti dhe rri gjith ditn n forum

  Ma bj nj xhiro nga kepi rodonit se nuk kam hipur ndonjher n x5
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 15. #15
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Pse duhet te rrej? Pse po nejte ne forum smund te kesh makine ose pune wooow hajde shkence hajde
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 16. #16
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Mir pra, q t besoj, m bj nj xhiro ..po nga kepi ama !
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 17. #17
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Pse mos te dukem taksi
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 18. #18
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  ohuha sa llafe paske ti

  N 20:00 t pres te blue star .. fiks n 20:00 .. se mos vonohesh ?!

  Nuk mund t mos m njohsh, jam m i bukuri aty rrotull

  Mer edhe ca lek me vete se do bj i ik shoping se kam ca vjet q nuk i kam ndrruar rrobat
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,938

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Citim Postuar m par nga Busy Girl Lexo Postimin
  BMW X5 kam . ku me ke pa ti muaa moo
  hahaha te arrijne kembet tek pedali i frenave moj apo palosen te gjithe
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,938

  Pr: Rekord pr marrjen e patents; hyn 110 her n provim

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  ohuha sa llafe paske ti

  N 20:00 t pres te blue star .. fiks n 20:00 .. se mos vonohesh ?!

  Nuk mund t mos m njohsh, jam m i bukuri aty rrotull

  Mer edhe ca lek me vete se do bj i ik shoping se kam ca vjet q nuk i kam ndrruar rrobat
  merr borxh breket e mia sic mi kerkonin shkodranet kur isha ne shkolle...per te vajtur ne disko...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •