Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Filmi "Atlas Shrugged"

  Atlas Shrugged, eshte nje adaptim kinematografik i romanit te famshem filozofik te shkrimtares-filozofe Ayn Rand.
  Perbehet nga tre pjese prej te cilave deri tani kane dale vetem dy te parat.
  Pjesa e trete e trilogjise pritet te dale kete fund-viti.

  Po e hap kete teme per ata qe jane te interesuar, mbase shkembejme disa mendime.

  Atlas Shrugged (1)

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Filmi "Atlas Shrugged"

  Atlas Shrugged (2) Trailer

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Filmi "Atlas Shrugged"

  Wow... ke hapur teme shume interesante dhe njkohesisht provokative. Do sjell ndonje material keto dite, por me duhet ta perkthej me pare. Megjithse qe tani mund te them se filmi i trete do jete nje bombe se kam lexuar do kete shume figura te ndritura te politikes dhe biznesit amerikan brenda.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •