Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do te fitoje ndeshjen per vendin e 3-te?

Votues
4. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Brazili

  1 25.00%
 • Hollanda

  3 75.00%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Holanda jo qe sonte fitoi po lojen e bukur qe ka luajtur ka merituar te ishte ne finale.....po si gjithmone e pafat....

 2. #22
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, Vendi i 3-tė: Brazil vs Hollande

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Nuk paska te sosur turperimi i Brazilit kete kupe. U bene per faqe te zeze u bene...
  Brazilianet per faqe te zeze?

  Me shkrive! LOL!!

  Ne kete pike vetem najxhirianeve s'ua marrin dot.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe1
  Anėtarėsuar
  19-06-2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  89
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Pėr: BRAZIL 2014: Hollanda vendi i 3-te i Boterorit

  E kapa ne skedine Hollanden 2-2/3+ , tani pres dhe Gjermanin e kam luajtur 1-1/3+ fiton gjermani.
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosni ne profil por jo ne firm. Stafi i Forumit

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: BRAZIL 2014: Hollanda vendi i 3-te i Boterorit

  edhe Skrapari po te impenjohej ca do kishte lozur me mire se brazili....

  p.s. as kupen me persheshin me qumesht nuk mund te fitonin...dhe ne jatruan e tyre...haram bananet dhe kakaua dhe Lory kafe dhe .....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 5. #25
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: BRAZIL 2014: Hollanda vendi i 3-te i Boterorit

  Dalim jashte me koken lart !

  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •