Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do te shpallet Kampion Bote?

Votues
16. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Gjermania

  11 68.75%
 • Argjentina

  5 31.25%
Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 217
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

  shigjeta (13-07-2014)

 3. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Pink,

  Sa ekipe ke ndrru deri tani?


  Edhe dashnore ti kishe, sdo kishe ndrru kaq shume

  ti fol per vete.
  sot argjentina shtrihet poshte gjermanise.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 4. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  ...mendoj qe Argjentina do dali fituese.Kur ke MESSINE ne skuader,domosdo qe skuadren e drejton drejt trofeut...

 5. #44

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Mendoj se do fitoje Argjentina... Vamoss!!!!! Fitore!

 6. #45

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Te fitoje kush ta meritoje. S'me intereson fare.

  Buena suerte!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 7. #46
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Sonte do t'i vė patjetėr $ 200 po nuk di pėr kė ?! Si thoni ju, t'i vė pėr Gjermanėt apo t'i vė kundra Argjentinės ?!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 8. #47

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Per mendimin tim kjo ndeshja "do shkoje" me shtesa...(fiton Argjentina per mendimin tim) se kompanive te basteve u duhen ca lek...  Fiton trofeun e ka goxha me te ulet koeficentin sesa fiton 90 minuta
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #48
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  583

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Per mendimin tim kjo ndeshja "do shkoje" me shtesa...(fiton Argjentina per mendimin tim) se kompanive te basteve u duhen ca lek...  Fiton trofeun e ka goxha me te ulet koeficentin sesa fiton 90 minuta

  Jo kompanit e basteve nuk fitojn me rezultat final por me kombinime, p.sh. un ja kom fut 3 gola epersi per Deutschland...
  Nothing comes from nothing

 10. #49
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Aj aj aj, shtylla.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 11. #50
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,016

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Loje e balansuar eshte ka me duket.
  Por ne fund fiton Argjentina me ato kundersulmet dinake qe i ka Dhe po i bij fukarallakut shkelm

 12. #51
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,314

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga Do Not Tread On Lexo Postimin
  Une do te jem me Gjermanine
  Citim Postuar mė parė nga Do Not Tread On Lexo Postimin
  Argjentina, vend komunisto-populist...

  Shikoni se si i indoktrinojne njerezit femijet e tyre: shembujt me perverse u mesojne.
  Ne vend qe t'i mesojne vlerat e civilizmit u mesojne ato te populisteve dhe paraziteve argjentinas...
  Mahh, bote e cuditshme!
  Citim Postuar mė parė nga Do Not Tread On Lexo Postimin
  Eksponente te larte argjentinas jane akuzuar vazhdimisht nga SHBA se kane patur lidhje me nazistet. Nazistet, ndryshe nga sa mendojne budallenjte komuniste, jane/ishin socialiste. Jo me kot quheshin NAZI = National Socialist German Workers' Party. Pra Partia Nacional Socialiste e Punetoreve Gjermane. Filozofine e kane patur identike me keta ish-komunistet e djeshem, dmth socialsitet e sotem.
  Prandaj e urrejne akoma Ameriken argjentinasit... dhe madje edhe fajin per kolapset e tyre ekonomike ia hedhin Amerikes...
  Citim Postuar mė parė nga Do Not Tread On Lexo Postimin
  Mendoj se do fitoje Argjentina... Vamoss!!!!! Fitore!
  Kjo e fundit eshte subkoshienca me siguri e?

  Pjesa e pare e ekuilibruar. Sot me shume se ēdo here tjeter Messi po vuan per bashkepunimin me Di Marian. Nuk ka me ke t'luaj. Mu be qejfi se t'pakten ate Humels me gjith Nojer i legenosi komplet.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 13. #52
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Kta argjentinasit, gjithe para golles vet po rrin, si grekt.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 14. #53

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Ah mėr Palacio, c'rast qe humbe!

 15. #54
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,016

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga BOKE Lexo Postimin
  Ah mėr Palacio, c'rast qe humbe!
  Bishtaleci eshte ka ja merr anen haha.
  Me rendesi argjentina po e merr kupen :P

 16. #55
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Gooooollllllllll
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 17. #56
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  305

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Mė ne fund ua treguan vendin pisave nga Argentina... qe po luanin duke bere falle cdo pese minuta.
  Dominim loje i Gjermaneve, mungonte vetem nje gol!!! Nje gol!!
  S'kam qene kurre tifoz i Gjermanise, por sot, perballe ketyre zagareve dhe pisanjozeve argjentinas... Bravo Gjermani! Tregojua vendin!!

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar CRO pėr postimin:

  freeopen (13-07-2014)

 19. #57
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  305

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Qurrashet si Mesi nuk duken gjekundi... fantazma... lol

 20. #58
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  305

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Loje e balansuar eshte ka me duket.
  Por ne fund fiton Argjentina me ato kundersulmet dinake qe i ka Dhe po i bij fukarallakut shkelm
  Pjesen e dyte ishte dominim total i gjermaneve. Rastet ne porte ishin pothuaj barazim... Por dominimi i lojes ishte totalisht Gjerman!

 21. #59
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,016

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Gooooollllllllll
  More nazist Urime urime

 22. #60
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,016

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga CRO Lexo Postimin
  Pjesen e dyte ishte dominim total i gjermaneve. Rastet ne porte ishin pothuaj barazim... Por dominimi i lojes ishte totalisht Gjerman!
  Yes yes urime tifozave gjermon ma prishen bastoren

Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •