Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do te shpallet Kampion Bote?

Votues
16. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • Gjermania

    11 68.75%
  • Argjentina

    5 31.25%
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 217
  1. #21
    Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
    Anėtarėsuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,016

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Argjentina nuk eshte e interesune me lujt, ajo eshte ma shume e interesune me fitu Argjentina duhet patjeter me fitu se ndryshe... na i prishi bastoret mu po e

  2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lexuesi_ pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  3. #22
    i/e regjistruar Maska e Elian70
    Anėtarėsuar
    30-07-2006
    Vendndodhja
    Vlorė
    Postime
    1,938

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
    AMIN !

    Pėrgjithsisht jam dakord me ēfarė ke shkruar, me pėrjashtim tė paragrafit tė trembėdhjetė

    kush eshte paragrafi 13???
    Papa Ratzinger VS Papa Francesco???

    p.s. hera e pare qe do bej tifo per papen gjerman....
    Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

  4. #23
    i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe1
    Anėtarėsuar
    19-06-2014
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    89

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Forca gjermaniaa!
    Adresat e faqeve personale mund ti vendosni ne profil por jo ne firm. Stafi i Forumit

  5. #24
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-03-2003
    Postime
    10,241

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    #VAMOS

    #VamosArgentina

  6. 3 antarėt mė poshtė falenderuan no name pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

    bsdev (01-03-2017),Kreksi (13-07-2014),Linda5 (13-07-2014)

  7. #25

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Une do te jem me Gjermanine

  8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Do Not Tread On pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  9. #26
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Do jete ndeshje e fort , forca gjermani !
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Izadora pėr postimin:

    Kreksi (13-07-2014)

  11. #27
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,682

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Nje tifoz i vogel i Argjentines kishte ditelindjen dje.
    Le te fitoje skuadra qe luan me mire. S'jam me asnjeren.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 12-07-2014 mė 09:53
    Feelings change - memories don't.

  12. #28

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Argjentina, vend komunisto-populist...

    Shikoni se si i indoktrinojne njerezit femijet e tyre: shembujt me perverse u mesojne.
    Ne vend qe t'i mesojne vlerat e civilizmit u mesojne ato te populisteve dhe paraziteve argjentinas...
    Mahh, bote e cuditshme!

  13. #29
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,877

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
    Do jete ndeshje e fort , forca gjermani !
    Sycke, e shef apo e prek lojen tyve?
    Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

  14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  15. #30
    Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
    Anėtarėsuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,016

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Do ta humbin gjermanet dhe mire te ju bahet sinqerisht fort I kam inat ne futboll. Qysh tani po thojshin na kampjonatin e kemi te fituar veq do shkojm me ba qat formalitet e me marr kupen

    Agjentina do ta mund kshtu qysh ka ardh ne kamjonat do ta mund edhe gjermanin kismet.

  16. #31
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,662

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Argjentina fiton . P.s. U bera kurioze kush jane ato 10 veta qe kane votu Germany dhe 3 'veta' eshte I njejti person qe ka votu 3 here me 3 llagapet e tij. Kinda funny, mbase fitojne. lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  17. #32
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,380

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Pink,

    Sa ekipe ke ndrru deri tani?


    Edhe dashnore ti kishe, sdo kishe ndrru kaq shume

    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  18. #33
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,662

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    Pink,

    Sa ekipe ke ndrru deri tani?


    Edhe dashnore ti kishe, sdo kishe ndrru kaq shume

    Germany iz goin daun!!! Neser !
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  19. #34
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,877

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Pinkeh,
    mos u nxef kot, se deshprohesh me shume kur te fitoje neser Gjermania.
    Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

  20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  21. #35
    i/e regjistruar Maska e CRO
    Anėtarėsuar
    29-12-2013
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    305

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Gjermania se ka mendesi fituese, luan me eficence te madhe, pa lojra dhe ekzibicionizma te teperta.

  22. #36
    i/e regjistruar Maska e Elian70
    Anėtarėsuar
    30-07-2006
    Vendndodhja
    Vlorė
    Postime
    1,938

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Argjentina fiton . P.s. U bera kurioze kush jane ato 10 veta qe kane votu Germany dhe 3 'veta' eshte I njejti person qe ka votu 3 here me 3 llagapet e tij. Kinda funny, mbase fitojne. lol

    kur s'je me Gjermanine pse voton kunder? apo te kane vrare gjyshin partizan?!!

    p.s. Dolfi i kaloi ditet me te bukura ne Argjentine...biles e "vrau veten" aty...
    Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

  23. #37
    i/e regjistruar Maska e Kreksi
    Anėtarėsuar
    20-11-2004
    Vendndodhja
    Francė
    Postime
    5,616

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Njė Mesi kunder gjermanve ?
    ....gjermanet si besojne fort Mesis e as Papes...do ua bejne 8 me 2 edhe Argjentines...Raffffaaaaaaaal !
    Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

  24. #38
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anėtarėsuar
    03-10-2007
    Postime
    7,277

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine    Edhe lepurushit i kam blere bluzen e Argentines ,vetem per finalen e sotme :-)
    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Linda5 pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  26. #39

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
    kur s'je me Gjermanine pse voton kunder? apo te kane vrare gjyshin partizan?!!
    p.s. Dolfi i kaloi ditet me te bukura ne Argjentine...biles e "vrau veten" aty...
    Eksponente te larte argjentinas jane akuzuar vazhdimisht nga SHBA se kane patur lidhje me nazistet. Nazistet, ndryshe nga sa mendojne budallenjte komuniste, jane/ishin socialiste. Jo me kot quheshin NAZI = National Socialist German Workers' Party. Pra Partia Nacional Socialiste e Punetoreve Gjermane. Filozofine e kane patur identike me keta ish-komunistet e djeshem, dmth socialsitet e sotem.
    Prandaj e urrejne akoma Ameriken argjentinasit... dhe madje edhe fajin per kolapset e tyre ekonomike ia hedhin Amerikes...
    'Who is John Galt?'
    To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

  27. #40

    Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

    Per Gjermanine bejne tifo edhe lepurushet...
    Emri:  lepurushe gjermane.JPG

Shikime: 122

Madhėsia:  50.3 KB

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •