Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do te shpallet Kampion Bote?

Votues
16. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Gjermania

  11 68.75%
 • Argjentina

  5 31.25%
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 217
 1. #21
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,015

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Argjentina nuk eshte e interesune me lujt, ajo eshte ma shume e interesune me fitu Argjentina duhet patjeter me fitu se ndryshe... na i prishi bastoret mu po e

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lexuesi_ pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #22
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  AMIN !

  Pėrgjithsisht jam dakord me ēfarė ke shkruar, me pėrjashtim tė paragrafit tė trembėdhjetė

  kush eshte paragrafi 13???
  Papa Ratzinger VS Papa Francesco???

  p.s. hera e pare qe do bej tifo per papen gjerman....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 4. #23
  i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe1
  Anėtarėsuar
  19-06-2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  89

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Forca gjermaniaa!
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosni ne profil por jo ne firm. Stafi i Forumit

 5. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  #VAMOS

  #VamosArgentina

 6. 3 antarėt mė poshtė falenderuan no name pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (01-03-2017),Kreksi (13-07-2014),Linda5 (13-07-2014)

 7. #25

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Une do te jem me Gjermanine

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Do Not Tread On pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 9. #26
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Do jete ndeshje e fort , forca gjermani !
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Izadora pėr postimin:

  Kreksi (13-07-2014)

 11. #27
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Nje tifoz i vogel i Argjentines kishte ditelindjen dje.
  Le te fitoje skuadra qe luan me mire. S'jam me asnjeren.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 12-07-2014 mė 09:53
  Feelings change - memories don't.

 12. #28

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Argjentina, vend komunisto-populist...

  Shikoni se si i indoktrinojne njerezit femijet e tyre: shembujt me perverse u mesojne.
  Ne vend qe t'i mesojne vlerat e civilizmit u mesojne ato te populisteve dhe paraziteve argjentinas...
  Mahh, bote e cuditshme!

 13. #29
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Do jete ndeshje e fort , forca gjermani !
  Sycke, e shef apo e prek lojen tyve?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 15. #30
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,015

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Do ta humbin gjermanet dhe mire te ju bahet sinqerisht fort I kam inat ne futboll. Qysh tani po thojshin na kampjonatin e kemi te fituar veq do shkojm me ba qat formalitet e me marr kupen

  Agjentina do ta mund kshtu qysh ka ardh ne kamjonat do ta mund edhe gjermanin kismet.

 16. #31
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Argjentina fiton . P.s. U bera kurioze kush jane ato 10 veta qe kane votu Germany dhe 3 'veta' eshte I njejti person qe ka votu 3 here me 3 llagapet e tij. Kinda funny, mbase fitojne. lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 17. #32
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Pink,

  Sa ekipe ke ndrru deri tani?


  Edhe dashnore ti kishe, sdo kishe ndrru kaq shume

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 18. #33
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Pink,

  Sa ekipe ke ndrru deri tani?


  Edhe dashnore ti kishe, sdo kishe ndrru kaq shume

  Germany iz goin daun!!! Neser !
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 19. #34
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Pinkeh,
  mos u nxef kot, se deshprohesh me shume kur te fitoje neser Gjermania.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 21. #35
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  305

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Gjermania se ka mendesi fituese, luan me eficence te madhe, pa lojra dhe ekzibicionizma te teperta.

 22. #36
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Argjentina fiton . P.s. U bera kurioze kush jane ato 10 veta qe kane votu Germany dhe 3 'veta' eshte I njejti person qe ka votu 3 here me 3 llagapet e tij. Kinda funny, mbase fitojne. lol

  kur s'je me Gjermanine pse voton kunder? apo te kane vrare gjyshin partizan?!!

  p.s. Dolfi i kaloi ditet me te bukura ne Argjentine...biles e "vrau veten" aty...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 23. #37
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,616

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Njė Mesi kunder gjermanve ?
  ....gjermanet si besojne fort Mesis e as Papes...do ua bejne 8 me 2 edhe Argjentines...Raffffaaaaaaaal !
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 24. #38
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine  Edhe lepurushit i kam blere bluzen e Argentines ,vetem per finalen e sotme :-)
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Linda5 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 26. #39

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  kur s'je me Gjermanine pse voton kunder? apo te kane vrare gjyshin partizan?!!
  p.s. Dolfi i kaloi ditet me te bukura ne Argjentine...biles e "vrau veten" aty...
  Eksponente te larte argjentinas jane akuzuar vazhdimisht nga SHBA se kane patur lidhje me nazistet. Nazistet, ndryshe nga sa mendojne budallenjte komuniste, jane/ishin socialiste. Jo me kot quheshin NAZI = National Socialist German Workers' Party. Pra Partia Nacional Socialiste e Punetoreve Gjermane. Filozofine e kane patur identike me keta ish-komunistet e djeshem, dmth socialsitet e sotem.
  Prandaj e urrejne akoma Ameriken argjentinasit... dhe madje edhe fajin per kolapset e tyre ekonomike ia hedhin Amerikes...
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 27. #40

  Pėr: BRAZIL 2014, FINALE: Gjermani vs Argjentine

  Per Gjermanine bejne tifo edhe lepurushet...
  Emri: lepurushe gjermane.JPG

Shikime: 125

Madhėsia: 50.3 KB

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •