Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 124
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge, a ka dijeni Edi Rama?

  TIRANE- Partia Demokratike ka deklaruar sot se vellai i nje deputeti te PS-se eshte ne kerkim nga Interpoli ne dy shtetet.

  Ne nje deklarate per media, zedhenesja e PD-se, Laura Vorpsi pa permendur asnje emer ka thene se ”vėllai i deputetit tė Partisė Socialiste ėshtė nė kėrkim ndėrkombėtar, pasi rezulton tė ketė qėnė nė kupolėn drejtuese tė njė organizate ndėrkombėtare dhe tė mirėstrukturuar, qė trafikonte marijuanė, heroinė dhe kokainė”.

  Sipas saj, baza e aktivitetit dhe e lėvizjeve tė tij ėshtė Vlora. “Ne po pyesim sot Kryeministrin e vendit, a ka dijeni ai pėr raporte tė tilla tė Interpolit Ndėrkombėtar? A ėshtė Kryeministri nė dijeni tė faktit se i kėrkuari pėr trafik ndėrkombėtar tė drogės ka pėrfituar shumė lehtėsi dhe imunitet falė vėllait tė tij deputet? Nė ditėt nė vazhdim ne do tė publikojmė fakte tė reja, ndėrsa jemi nė pritje qė Edi Rama tė pėrgjigjet”- tha Vorpsi.

  Panorama

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  si gjeagjeze kjo

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Gje e rende...
  ne fakt jo aq e rende kur ka deputete PS LSI qe jane koke e kembe kriminele dhe koka te krimit te organizuar...

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Emrat? Ku jane emrat dhe provat?
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  nqs eshte vallai trafikant nuk do te thote se edhe deputeti eshte trafikant
  edhe rachida dati ish ministrja e mbrojtjes ne france e kishte vellain trafikant , apo edhe kjo ministra zezaqe qe eshte tani e ka djalin ne burg per trafik dhe njeri nuk i ve ne dyshim kapacitet dhe implikimet e tyre
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,854
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Ku te falin sot kur kane prova te dy palet i shkruajne apo thone emrat me germa te medha dhe ze te larte....

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Jua bene biografine njerezve komunistet e pd-se. Jallah! Kur duan dhe ne vrime te miut futen qe te gjejne dicka qe s 'shkon.. lol
  Feelings change - memories don't.

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  pranvera bica (11-07-2014)

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  cdo Sy-stem qe nderron, gjithmone te shikojne biografine...nese do te shikonin timen, une per fajin e te mive do te isha denuar me varje edhe pse vete s'jam perzier kurre me plehera...

  Demokrat eshte individi dhe jo lagjia...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 10. #9
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  39
  Postime
  918
  Faleminderit
  6
  37 falenderime nė 24 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Nuk e di se per ke behet fjale dhe as mund te arrij ta imagjinoj se per ke diskutohet, ngaqe ne PS ka shume te tille.
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ingenuous pėr postimin:

  Do Not Tread On (12-07-2014)

 12. #10
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Po pse beni sikur na qenkan te gjithe te pikuar nga qielli? E gjithe Shqiperia e di qe:

  Tom Doshi - PS
  Armando Prenga - PS
  Arben Noka - PS
  Mark Frroku - PKD (Aleat me PS)
  Mehill Fufi - PD

  jane deputete qe vijne nga bota e KRIMIT.

  Siē e shikoni, media e meposhtme nuk eshte as Klani, as Top Channel, as News24, etj etj etj...

  http://www.lacapitale.be/898787/arti...ute-en-albanie
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 13. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Po pse beni sikur na qenkan te gjithe te pikuar nga qielli? E gjithe Shqiperia e di qe:

  Tom Doshi - PS
  Armando Prenga - PS
  Arben Noka - PS
  Mark Frroku - PKD (Aleat me PS)
  Mehill Fufi - PD

  jane deputete qe vijne nga bota e KRIMIT.

  Siē e shikoni, media e meposhtme nuk eshte as Klani, as Top Channel, as News24, etj etj etj...

  http://www.lacapitale.be/898787/arti...ute-en-albanie
  Ti si Shqiptar qe je dhe i di te gjitha keto a ke prova? Pse ben gam gam kot atehere?

  Berisha, Topalli, Strazimir Leshi e Preshi ishin 8 vjet ne pushtet. A kishin prova? Pse si perdoren te vinin drejtesine dhe ligjin ne vend? Sepse nje mut kishin

  Frroku doli deklarate dhe tha mediat te mos i referohen spekulimeve por organeve zyrtare Belge. Jam qytetar Shqiptar dhe Amerikan dhe skam pasur asnje proces ndaj meje ne ansje vend te botes.

  Asnje organ i drejtesise Belge nuk ka thene se Frroku eshte ne kerkim, i denuar, i dyshuar etj.

  Pastaj mos harro se me ke drekonte e darkonte Frroku deri dje. Me gjithe kupolen e policise se Shtetit!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xinxerfilli : 10-07-2014 mė 11:49
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xinxerfilli pėr postimin:

  pranvera bica (11-07-2014)

 15. #12
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Fatkeqesisht tani dhe te jene te verteta si merr njeri parasysh. U lodhen me deklarata te tilla prej vitesh. gamgam njeri, gamgam tjetri dhe s'kemi pare te vihet njeri para drejtesise e jo me te denohet. Qe do te thote qe te tilla deklarata, akuza behen vetem per show, perfitime personale, dhe jo se ju behet vone shume te luftojne krimin.
  Feelings change - memories don't.

 16. #13
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Mos e perdridhni muhabetin kot...

  Pse nuk kapet nga policia e Tahirit krimnieli qe esht ne kerkim nderkombtar??

  Nuk kapet sepse esht vellai i deputetit rilindas!!!

  Kjo esht lidhja qe ju nuk e shihni me dashje...


  Mos beni leksione demoktacie ku nuk ja keni haberin fare....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 17. #14
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Nuk arrestohen njerezit vetem me gamgam gamet e Sales. A ka emer ky vellai i deputetit njehere?
  Feelings change - memories don't.

 18. #15
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Ne nje deklarate per media, zedhenesja e PD-se, Laura Vorpsi
  Ja dhe deklarata :


  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 19. #16
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  mos mendoni se kopeja socialsite ka vetem dele...
  delet komentojne neper forume...
  por kopjea ka edhe ujqer...
  po sa ta marr vesh delja e shkret socialiste.... ia kan ber lekuren postiqe...

 20. #17
  i/e regjistruar Maska e IllyrianPatriot
  Anėtarėsuar
  27-06-2010
  Postime
  1,040
  Faleminderit
  52
  54 falenderime nė 41 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  PD ja perse bojkotoj tani kuvendin ? Apo nga qe eshte ceshtja e shqiptareve te maqedonise te cilet protestojne ...

  Po pyes kedo qe ka tru .... A eshte rastesi , apo e vuren padronet serbo sllave Berishovicin te beje punen per te cilen eshte vune ne pushtet ne kurriz te gjakut te shqiptareve ???

  Dicka dinte gruevski kurre i beri presjon Rames qe nuk do jesh kryeminister per shume ... keshtu i thane apo jo ???

  1 edhe 1 bejne 2 ... !

 21. #18
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin
  Ti si Shqiptar qe je dhe i di te gjitha keto a ke prova? Pse ben gam gam kot atehere?

  Berisha, Topalli, Strazimir Leshi e Preshi ishin 8 vjet ne pushtet. A kishin prova? Pse si perdoren te vinin drejtesine dhe ligjin ne vend? Sepse nje mut kishin

  Frroku doli deklarate dhe tha mediat te mos i referohen spekulimeve por organeve zyrtare Belge. Jam qytetar Shqiptar dhe Amerikan dhe skam pasur asnje proces ndaj meje ne ansje vend te botes.

  Asnje organ i drejtesise Belge nuk ka thene se Frroku eshte ne kerkim, i denuar, i dyshuar etj.

  Pastaj mos harro se me ke drekonte e darkonte Frroku deri dje. Me gjithe kupolen e policise se Shtetit!
  Mua s'me plas fare as me ke ha frroku dhe as per te bo "institucionalin" per prova e fakte etj etj etj.

  E them edhe njehere, te gjithe e dine se Tom Doshi, Arben Noka, Armando Prenga, Mhill Fufi, Mark Frroku e ndonje tjeter kane hyre ne parlament nga bota e krimit. PIK.

  Pastaj kto lojnat e fjaleve me prova e fakte le ti bojne ata ne parlament per kredo politike.

  Ajo qe di te them une eshte se: per sa kohe kishim sistem mazhoritar, ku njerzit zgjidhnin drejt per se drejti deputetet, nuk kemi pas ne parlament nga ky soj dhe as kandidate te ketij sorollopi, sepse te tille kandidate humbisnin turpshem dhe turperonin partite. Ndersa tani kriminelin e zgjedh kryetari deputet, ta vendos aty ne krye te listet dhe ti do votosh per partine.

  Nje pyetje kam, perse u largua Tom Doshi nga PD-ja?
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 22. #19
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Tema ka titull bombastik, por me pas kur merr mundimin te lexosh permbajtjen te vjen ndermend ajo shprehjal "na ēau morri serbit!" Ec e lexo perralla me ketra me 3 pale veshe e me 7 kembe...
  E pastaj, le te ankohet(si kofini pas te vjelit), hidhet perpjete, kacafytet me leckat e saj PD-ja, ne lidhje me Pse-ne e Madhe te humbjes se votave ne 23 Qershor 2013.
  Cdo qeveri "qesharake" dikur ne pozite, do te mbetet qesharake edhe ne opozite, ne rast se sulmet ndaj mazhorances, jane thjesht "tablo aktuale e injorances" ne menyren se si tenton te felliqe imazhin e drejtuesve te qeverise, sesa te luaje me seriozitetin me te madh rolin qe i takon!! Ketu kuptoj une se PD-se nuk i intereson mireqenia e popullit me teper se "Zonja Karreklla"

  Albo, urime per temen!

 23. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Kot per dijeni a me jep kush informacion meqe u shkru 5 here me te madhe
  Tom doshi eshte fut ne poliktike nga bota e krimit
  une e kam mik mund ta di per ckrim bahet fjale?????????
  per tjeret qe u permenden si njoh dhe smundem me fol
  cil krim ka ba doshi?nese mundeni nje pergjigje te sakte e te shkurt jo literatura qe u tha u ba u pa u akuzu u mendu u deshiru
  JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •