Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 124 prej 124
 1. #121
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-09-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Keta te shkretet po i kercenojne tashti. Kur po qeverisnin vete nuk ja u ndjente ***** per kercenimet. Partia demokratike me mire te gjeje forma te ndryshme nga keto se u bene shum te bajatshem si ai femija i keq qe ankohet per gjdo gje. Prap e njejta dhoj politike ju lutem ndryshoni stil mor Digjenerato.

 2. #122
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-09-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Nigjo plako ti je nga Lezha une nga Laēi e dime mire se qfar niveli kane keta qunat ton per te qene pjese e parlamentit shqiptar, por mos harro se ata byh pamuket e jugut nuk jane aspak me te mire, te vetmin favor kane llafollogjine qe keta tonet nuk e kane por kane forcen per tju thyer turinjte legenave, Ne e kemi provuar me deputete te sjellshem dhe nuk kemi fituar asgje as edhe nje qindarke nuk u investua ne asnje qytet te veriut, tani kane ndryshuar punet. Tani per tani ""si te jete veni bahet kuveni"" me mrapa shohim e bejme. Por mos u impresiononi nga mediat shqiptare qe perdoren per byth pamuket e jugut…… Paē fat shoku…..

 3. #123
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,780
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga palush Lexo Postimin
  Nigjo plako ti je nga Lezha une nga Laēi e dime mire se qfar niveli kane keta qunat ton per te qene pjese e parlamentit shqiptar, por mos harro se ata byh pamuket e jugut nuk jane aspak me te mire, te vetmin favor kane llafollogjine qe keta tonet nuk e kane por kane forcen per tju thyer turinjte legenave, Ne e kemi provuar me deputete te sjellshem dhe nuk kemi fituar asgje as edhe nje qindarke nuk u investua ne asnje qytet te veriut, tani kane ndryshuar punet. Tani per tani ""si te jete veni bahet kuveni"" me mrapa shohim e bejme. Por mos u impresiononi nga mediat shqiptare qe perdoren per byth pamuket e jugut…… Paē fat shoku…..
  Palush,

  Ti po tregohesh i sinqert, ke shkrujt at qe mendon dhe ket e vlersoj, sinqerisht.


  Por esht po kjo mnyre e t'mendumi nje nder arsyet qe pse un kam filluar hezitoj te kthehem ne Shqipri. Deri sot mendoja se ishte ceshtje kohe, por kam frike se ne e kemi ne DNA.

  E kam shkrujt edhe me pare, qe per mua Beni derisa ka ber burg e ka shly borxhin ndaj shoqerise.
  Por nga ana tjeter, nuk jam dakort qe te behej deputet

  Ti the me siper qe s'ka njerez te perkrym, dhe te jap te drejte.


  Ndersa per ate pjesen me jugoret, nuk bie dakort me ty.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. #124
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,780
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Iu mbarun deputetet Edit, tash ka fillu me i marr borxh" nga Kosova...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •