Close
Faqja 4 prej 7 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 124
 1. #61
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga Noellag Lexo Postimin
  Problemi eshte qe PD ka qene e lidhur me krimin ne fillim por ne fund te gjithe qelbesirat u bahkuan me Edi Ramen per te rrezuar Sali Berishen. Kur deri dje PD bente drejtor kriminelin, PS e ben sot deputet. Edhe sikur PD ta godase pabesisht kriminelet qe ka bashkepunuar , i lumte sepse i denoncon kriminelet qe ka pasur ne gjirin e vet. Te vazhdoje te denoncoje kshu... Ne njeri qe eshte akuzuar per trafik pronstitucioni nuk meriton te mbrohet ashtu sic e justifikon ti... Per krimet qe ka bere i ka shlyer borxhet me drejtesine por a e ka shlyr borxhin me familjen qe kishte trafikuar vajzen per prostitucion ? Nese ti do kishte nje moter do ja falje borxhin ?

  Mos u merr c'ka ber ish qeveria por c'po ben qeveria.. Ky kriminel meriton te shporret nga shoqeria e jo me te hyje ne parlament.
  Mos e ēo diskutimin ne keto drejtime, sepse un nuk te ndjek pastaj...

  S'ka njeri pa gabime, diskush me shume e dikush me pak.
  Nese do vlersimin tim, Arben Ndoka esht e keqja me e vogel ne parlament.

  Qe Arben Ndoka nuk duhet te beje pjese ne parlament, ia kam thene edhe nje mikut tim te ngushte kur me kerkoi ndihmen e familjes time per ti dhene votat per Arbenin, por atehere nuk degjonte ne ate vesh dhe i mbet njeēik hatri....

  Une kam parimet dhe arsyet e mia qe per PS-ne nuk do votoj kurre.
  Por me pelqen e verteta ashtu siē esht, dhe ne ket rast esht e hidhur miku im...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #62
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Mos e ēo diskutimin ne keto drejtime, sepse un nuk te ndjek pastaj...

  S'ka njeri pa gabime, diskush me shume e dikush me pak.
  Nese do vlersimin tim, Arben Ndoka esht e keqja me e vogel ne parlament.

  Qe Arben Ndoka nuk duhet te beje pjese ne parlament, ia kam thene edhe nje mikut tim te ngushte kur me kerkoi ndihmen e familjes time per ti dhene votat per Arbenin, por atehere nuk degjonte ne ate vesh dhe i mbet njeēik hatri....

  Une kam parimet dhe arsyet e mia qe per PS-ne nuk do votoj kurre.
  Por me pelqen e verteta ashtu siē esht, dhe ne ket rast esht e hidhur miku im...

  Ti thua meqe ka qene me PD nuk duhet denoncuar qe publiku mos ta njohe kush eshte . Une them meqe ka qene me PD duhet denoncuar qe publiku ta njohe kush eshte, do kuptoje se si ka qene i lidhur me te dyja palet
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 12-07-2014 mė 11:24
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 3. #63
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga Do Not Tread On Lexo Postimin
  Cdmth e nxori PD nga burgu?
  Pertej pyetjes, perse jane prishur me pas? Apo kaloi me pushtetin/fituesin ky trafikanti?

  Ligjin e ben Maliqi, kjo do t'thote qe e nxorri nga burgu....

  U prishen me PD-ne qe para zgjedhjeve, sepse Ndokajt paten disa kerkesa qe PD-ja nuk i pranoi.
  Biles, sapo u acaruan marrdhenjet PD-ja urdheroi shkarkimin e te gjithe antareve te fisit Ndokaj neper institucione...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. #64
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga Noellag Lexo Postimin
  Ti thua meqe ka qene me PD nuk duhet denoncuar qe publiku mos ta njohe kush eshte . Une them meqe ka qene me PD duhet denoncuar qe publiku ta njohe kush eshte, se si ka qene i lidhur me te dyja palet
  Noellag,

  nese lexon postimet e mija t'mesiperme, kupton qe edhe Arben Ndoken ta kem perpara i them qe nuk esht per parlament.
  Ket se lun topi.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. #65
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Ja ēfare publikon Arben Ndoka para 2 minutash ne faqen e tij te FB:


  Pasi mė nė fund u kuptua qė opozita e paska pasur fjalėn pėr mua, pasi shumė kriminelė dhe vrasės komisionerėsh i ka nė krahun e saj, doja tė sqaroja disa momente pėr opinionin publik qė tė shmangen abuzimet e qėllimshme nga elementė tė caktuar.
  Opozita ka publikuar njė vendim gjykate pėr mua duke vazhduar nė kėtė mėnyrė pėrpjekjet e saja pėr tė bėrė pis emrin dhe figurėn time. Po ju jap disa fakte nė lidhje me publikimet e opozitės, pėr tė sqaruar elektoratin i cili mė ka votuar, dhe pse shumica prej tyre mė njohin shumė mirė dhe e dinė historinė e jetės time si dhe tė gjithė opinionin publik tė cilin po pėrpiqet tė manipulojė opozita.
  Nė moshėn 18 vjeēare, si shumica e shqipėtarėve dhe rinia Lezhjane, pjesė ė tė cilės isha dhe unė, emigruam pėr njė jetė mė tė mirė nė shtetin Italian ku na sistemuan pėr disa muaj nė njė kamp pėr emigrant nė Monopoli dhe mė pas jam sistemuar nė qytetin e Perugias ku kam qėndruar dhe punuar disa muaj.
  Ngjarja tė cilės i referohet vendimi i publikuar nė media nga opozita ėshtė pikėrisht pėr kėtė periudhė tė qėndrimit tim nė shtetin Italian. Gjatė kėsaj periudhe mė ka ndaluar policia italiane dhe pasi janė bėrė sqarimet pėr ngjarjen nė fjalė me tė cilėn nuk kisha aspak lidhje, siē e vėrteton dhe fashikulli hetimor, kam vazhduar i qetė rutinėn e jetės time nė atė qytet. Mė pas vendosa tė kthehem nė vėndin tim ku kam vazhduar normalisht jetėn duke punuar gjithmonė me ndėrshmėri dhe duke investuar nė arsimin dhe kualifikimin tim profesional si jurist dhe avokat. Procesi ka vazhduar pa dijeninė time si nė shumė raste nė vėndet fqinje dhe ndaj meje ėshtė marrė njė masė nė mungesė duke, jo vetėm mos u mbrojtur nė proces nga ndonjė avokat por pėrkundrazi duke u abuzuar me mungesėn time nga avokatėt e tė akuzuarve tė tjerė, pėr tė lehtėsuar klientėt e tyrė duke rėnduar pozitėn time. Kėtė e provon dhe fakti qė personat tė cilėt akuzoheshin si autor morėn dėnime minimale ndėrsa ndaj meje, pėr krijimin e lehtėsirave ishte dhėnė njė masė shumė mė e rėndė me tė cilėn jam njohur krejt rastėsisht nė vitin 2002. Gjatė kėsaj periudhe, si para dhe mė pas, kam lėvizur shumė herė nė shtetin Italian dhe nė gjithė europėn pėr arsye pune dhe biznesi, pasi kam ushtruar pėr shumė vite dhe vazhdoj ta ushtroj detyrėn si Sekretari i Dhomės sė Tregtisė tė Qarkut Lezhė, emėrim ky i cili mbante firmėn ė njėrit prej ministrave tė qėverisė Berisha tė asaj kohe. Pasi u ktheva nga shteti Italian kam krijuar familjen time e cila pėrbėhet nga bashkėshortja ime dhe dy vajzat e mia. Njėkohėsisht kam punuar nė Gardėn e Republikės, nė Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Policisė Ndėrtimore dhe nė Drejtorinė e Policisė Qarkut Lezhė ku rezultatet e punės nė instituciuonet e sipėr pėrmėndura janė tė larta dhe mė se tė verifikueshme. Mė pas, nė Inspektoriatin Ndėrtimor Urbanistik Kombėtar, u riktheva sėrisht si Drejtori i Drejtorisė tė Ekzekutimeve dhe mė pas si Drejtor i Drejtorisė Teknike deri nė momentin e kandidimit si deputet, duke pasur kėto emėrime firmėn e ministrit tė qeverisė Berisha dhe Sekretarit Pėrgjithshėm tė Partisė Demokratike. Krahas punės nė institucionet shtetėrore kam arritur me mund tė ngre dhe biznesin privat ku prej vitesh bashkpunoj me njė firmė tė fuqishme nė qytetin e Veronės nė Itali. Keto aktivitete janė lehtėsisht tė verifikueshme pėrmes lėvrimeve dhe kredive bankare.
  Pėr tė konkluduar, kėtė fatkeqsi timen tė ndodhur nė adoleshencė pėr lapsus tė sistemit tė drejtėsisė italiane opozita po pėrpiqet ta trasformojė nė njollė dhe nė tė kaluar kriminale me fjalėt mė tė rėnda pėr dinjitetin tim personal dhe tė familjes time e cila nuk i pėrket rracės shnjerėzore as tė Strazimirit, as tė Ristanit apo Berishės etj pėr tė cilėt do tė flas mė vonė gjėra tė cilat nuk janė dėgjuar kurrė nga shqiptarėt dhe pse disa mund ti dinė por nuk marrin guximin qė ti thojnė. Kėto janė strategji tė vjetra tė Berishės tė cilat i ka pėrdorur me fise nė verilindje tė Shqipėrisė dhe brėnda llojit si nė rastin Meksi, Hajdari etj. Por unė dua ti kujtoj opozitės se nė ndryshim nga shumė deputetė tė saj, un nuk kam zgjedhur tė kandidoj nė ndonjė qytet tjetėr por pikėrisht nė qytetin ku jam rritur dhe ku mė njohin tė gjithė. A mund tė mė thoni si mund tju kėrkoja unė votėn dhe mbėshtetjen popullit tė lezhės nėse nuk do tė isha ballė hapur para tyre? A mund tė arrihej ai rezultat rekord i cili u arrit nė qytetin e Lezhės nėse unė do tė pėrfaqsoja atė qė pretendon opozita? Kėtė sqarim e bėj pėr mbarė opinionin publik dhe jo pėr njė pjesė tė flliqėsirave tė PD tė cilėt i njoh mirė dhe mė vjen turp qė i kam nė krah, duke i kėrkuar ndjesė pjesės tė shėndoshė tė saj. Ju mund tė mundoheni sa tė doni tė bėni pis emrin tim por lezhjanėt do mė njohin gjithmonė si “Beni” qė ju ėshtė gjindur gjithmonė pranė nė hallet dhe problemet e tyre me aq mundėsi sa kam pasur, shumė mė parė se tė merrja mandatin e deputetit.


  .......................
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. #66
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  Kot per dijeni a me jep kush informacion meqe u shkru 5 here me te madhe
  Tom doshi eshte fut ne poliktike nga bota e krimit
  une e kam mik mund ta di per ckrim bahet fjale?????????
  per tjeret qe u permenden si njoh dhe smundem me fol
  cil krim ka ba doshi?nese mundeni nje pergjigje te sakte e te shkurt jo literatura qe u tha u ba u pa u akuzu u mendu u deshiru
  Goldi,

  un du me t'besu ty, por duke qen se politika shqiptare esht ēerdhe gangsterash/kriminelash, me trego ti sesi arriti Toma aty ku asht.

  Me ndershmeri apo me merit??
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #67
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  Kot per dijeni a me jep kush informacion meqe u shkru 5 here me te madhe
  Tom doshi eshte fut ne poliktike nga bota e krimit
  une e kam mik mund ta di per ckrim bahet fjale?????????
  per tjeret qe u permenden si njoh dhe smundem me fol
  cil krim ka ba doshi?nese mundeni nje pergjigje te sakte e te shkurt jo literatura qe u tha u ba u pa u akuzu u mendu u deshiru
  Goldi, e ke mik ne FB?

  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  kjo eshte shqiperia e sales dhe e fatosit na perfaqsojne keta plehrat qe kan bere burg, e kam pas ne kamp kete tipin po ashtu edhe ne perugia e kam njof, un habitem a ka ligj qe thot ne qfte se ke qen i denuar nuk duhet te jesh ne jo ne parlament por edhe punonjes i thjesht ne administrat publike, nejse vari leshte ne shqipri shumica e administrates esht llum krimi dhe parlamentit. pis milet arnaut
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 9. #69
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Keta jane njerezit qe financuan fushaten elektorale te Edi Rames. Ja se nga fijne parate qe finacojne Qeverine, nga trafiku i qenieve njerezore!
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 10. #70
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga xhori Lexo Postimin
  kjo eshte shqiperia e sales dhe e fatosit na perfaqsojne keta plehrat qe kan bere burg, e kam pas ne kamp kete tipin po ashtu edhe ne perugia e kam njof, un habitem a ka ligj qe thot ne qfte se ke qen i denuar nuk duhet te jesh ne jo ne parlament por edhe punonjes i thjesht ne administrat publike, nejse vari leshte ne shqipri shumica e administrates esht llum krimi dhe parlamentit. pis milet arnaut
  jeshem more jeshem....


  Nder te tjera Arben Ndoka ne FB shkruan:

  "Pėr tė konkluduar, kėtė fatkeqsi timen tė ndodhur nė adoleshencė pėr lapsus tė sistemit tė drejtėsisė italiane opozita po pėrpiqet ta trasformojė nė njollė dhe nė tė kaluar kriminale me fjalėt mė tė rėnda pėr dinjitetin tim personal dhe tė familjes time e cila nuk i pėrket rracės shnjerėzore as tė Strazimirit, as tė Ristanit apo Berishės etj pėr tė cilėt do tė flas mė vonė gjėra tė cilat nuk janė dėgjuar kurrė nga shqiptarėt dhe pse disa mund ti dinė por nuk marrin guximin qė ti thojnė. Kėto janė strategji tė vjetra tė Berishės tė cilat i ka pėrdorur me fise nė verilindje tė Shqipėrisė dhe brėnda llojit si nė rastin Meksi, Hajdari etj."


  ................

  Shpresoj shume qe ta bej realitet ate qe ka shkruar.....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Skru,

  ner

  shume i lidhur je edhe ti me kto tribalet e Berish-Rames ...

  kujdes se je vene ne perxhim si nga dea, dia dhe shiki shiki java

  p.s

  ca dallimi kane kto qe shku ti per shit-blerjen e votes dhe atyre te ndragetes, camorres santa corona unites ne Itali?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 12. #72
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Skru,

  ner

  shume i lidhur je edhe ti me kto tribalet e Berish-Rames ...;-)

  kujdes se je vene ne perxhim si nga dea, dia dhe shiki shiki java :-p

  p.s

  ca dallimi kane kto qe shku ti per shit-blerjen e votes dhe atyre te ndragetes, camorres santa corona unites ne Itali?  Le t'me pergjojne, le t'me fusin n'burg per axhitacion e propagandistike, ma mir se me kto probleme qe na ka sjell kriza...

  Masanej dal prej burgu e taaaaak bahem deputet direkt....


  Dallimi esht se knej kriminelat kane limite, jane te specializuar ne llojin e vet, ne esht hajdut vetem vjedh, nese shet mall vetem ate pune ben... nuk i perzijne gjanat...

  Ndersa kta tanet, trafikanti bahet deputet, deputeti plak behet lahper mbertheckash.... no limits..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga skender76 : 12-07-2014 mė 13:24
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 13. #73
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Unė protestoj !!

  Dokumentat janė tė fallsifikuara
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 14. #74
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Nder te tjera Arben Ndoka ne FB shkruan:

  "Pėr tė konkluduar, kėtė fatkeqsi timen tė ndodhur nė adoleshencė pėr lapsus tė sistemit tė drejtėsisė italiane opozita po pėrpiqet ta trasformojė nė njollė dhe nė tė kaluar kriminale me fjalėt mė tė rėnda pėr dinjitetin tim personal dhe tė familjes time e cila nuk i pėrket rracės shnjerėzore as tė Strazimirit, as tė Ristanit apo Berishės etj pėr tė cilėt do tė flas mė vonė gjėra tė cilat nuk janė dėgjuar kurrė nga shqiptarėt dhe pse disa mund ti dinė por nuk marrin guximin qė ti thojnė. Kėto janė strategji tė vjetra tė Berishės tė cilat i ka pėrdorur me fise nė verilindje tė Shqipėrisė dhe brėnda llojit si nė rastin Meksi, Hajdari etj."

  ................
  Shpresoj shume qe ta bej realitet ate qe ka shkruar...
  Dokrra! Ca do thote? Asgje! do recitoje propaganden dylekeshe te Rames. Po te kishte ndonje sekret ky, nuk do mendohej dy here, por do ta thoshte, sidomos tani qe u diskredituar fare... Langaraq burr!

  "shnjerėzore" - shkruan! Ky nuk di shqip! Deputeti nuk di shqip!!
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 15. #75
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga xhori Lexo Postimin
  kjo eshte shqiperia e sales dhe e fatosit na perfaqsojne keta plehrat qe kan bere burg, e kam pas ne kamp kete tipin po ashtu edhe ne perugia e kam njof, un habitem a ka ligj qe thot ne qfte se ke qen i denuar nuk duhet te jesh ne jo ne parlament por edhe punonjes i thjesht ne administrat publike, nejse vari leshte ne shqipri shumica e administrates esht llum krimi dhe parlamentit. pis milet arnaut
  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Unė protestoj !!

  Dokumentat janė tė fallsifikuara
  Po ky xhori m'duket se e ka inat Salin. Apo e bleu Sali dhe ket me shkrujt 2 fjale ktu
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 16. #76
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga xhori Lexo Postimin
  kjo eshte shqiperia e sales dhe e fatosit na perfaqsojne keta plehrat qe kan bere burg, e kam pas ne kamp kete tipin po ashtu edhe ne perugia e kam njof, un habitem a ka ligj qe thot ne qfte se ke qen i denuar nuk duhet te jesh ne jo ne parlament por edhe punonjes i thjesht ne administrat publike, nejse vari leshte ne shqipri shumica e administrates esht llum krimi dhe parlamentit. pis milet arnaut
  Xhor,

  Po ilirin dhe edushken kujt ja le?

  Serbit apo grekit?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 17. #77
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Eshte ironike qe ai qe nxorri dosjet e Ndokes qe mbaheshin ne sirtar per nje dite kur nuk do u duhej me ta perdornin, eshte Ristani, i denuari per shperdorim detyre nga vete Sali Berisha. E them eshte ironike sepse i njejti skenar u ndoq kur u denua dhe Ristani, me dosje qe mbaheshin ne sirtar deri kur erdhi koha qe nuk u hyri me ne pune.

  Ndoka i sherbente me se miri PeDe-se dhe kishte poste te rendesishme qe prej lirimit nga burgu. U fut ne listen e PS i treti ne menyre strategjike per shkak te ndikimit qe ka fisi i tij ne Lezhe ne menyre qe te fitonte votat e PeDe-isteve dhe atyre qe ishin te lekundur.

  Tani e shkuara e Ndokes kur si prishi pune PeDe-se per tete vite perse po ju prishka pune tani qe eshte me socialistet?
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

 18. #78
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin
  Eshte ironike qe ai qe nxorri dosjet e Ndokes qe mbaheshin ne sirtar per nje dite kur nuk do u duhej me ta perdornin, eshte Ristani, i denuari per shperdorim detyre nga vete Sali Berisha. E them eshte ironike sepse i njejti skenar u ndoq kur u denua dhe Ristani, me dosje qe mbaheshin ne sirtar deri kur erdhi koha qe nuk u hyri me ne pune.

  Ndoka i sherbente me se miri PeDe-se dhe kishte poste te rendesishme qe prej lirimit nga burgu. U fut ne listen e PS i treti ne menyre strategjike per shkak te ndikimit qe ka fisi i tij ne Lezhe ne menyre qe te fitonte votat e PeDe-isteve dhe atyre qe ishin te lekundur.

  Tani e shkuara e Ndokes kur si prishi pune PeDe-se per tete vite perse po ju prishka pune tani qe eshte me socialistet?
  Tani ajo qe iku, iku se ishte e keqe.

  Tani ka ardh rilindja. A rilindet duke afruar prane gjirit kriminelat e PeDe-se? Hajdutin me te madh te Shqiptarve sipas Edvin Rames, Ilir Meta? Me pak fjale, a rilindet me gjithe kalbesirat qe e derguan PeDe-ne aty ku eshte sot? Nuk do te te vije fare keq kur te perfundoje ndonje dite dhe partia jote e preferuar ne ate dore dite?

  Dhe, a nuk te vjen keq fare kur je i perfaqesuar nga te tille kriminele ne Tempullin e Fjales se Lire, ne Kuvendin e Republikes se Shqiperise?
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 19. #79
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2014
  Vendndodhja
  BOSH
  Postime
  103
  Faleminderit
  7
  18 falenderime nė 6 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Bėni sherr me njeri tjetrin ju se i rruhet shume si majtas e djathtas. Biles iliri, Edi, Sala, lexojne forumin ketu dhe jane ne merak te madh se ja u ēorret masken.


  bir selman i nenes.


  ps; jane aq keq te ngatarruara dy palet, ne bisnese, apo krushqira, sa nenen do ti lerojne ketij vendi. hakun na japin.

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar NIKOLA TESLA pėr postimin:

  Enkeleu (13-07-2014)

 21. #80
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: PD: 19 depute socialiste jane njerez nga bota e krimit, shteti i kapur nga krimi

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Xhor,

  Po ilirin dhe edushken kujt ja le?

  Serbit apo grekit?
  xhuxh, keta te dy jan neprodukt i atyre te dyve
  ps. per mada..
  jam kundra padrejtesirave qe behen ne kurrizi te popullit nga horrat
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

Faqja 4 prej 7 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •