Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 124
 1. #21
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Pse bejne si te habitur kur e dine shume e mire se jane koke e kembe te lidhur me boten e krimit ? Ne nje vend tjeter me nje akuze e tille , nese nje familjar i nje deputeti eshte i perfshire, deputeti jep menjehere doreheqjen.. Kurse ktu jo vetem qe nuk e jep por vijne edhe militantet duke mohuar e duke folur me ate siguri cinike se partia ka vetem engjejt te kulluar. Kjo historia e fakteve eshte si puna e organizatave mafioze gjate kohesh qe benin veprimtari kriminale , arrestoheshin dhe liheshin te lire se nuk kishin fakte dhe vazhdonin perseri e perseri nuk kishin fakte....

  Persa i perket Tom Doshit , eshte koka e krimit ne Shqiperi kete e dime ne por ju beni sikur se dini se eshte i partise.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 11-07-2014 mė 03:57
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Mua s'me plas fare as me ke ha frroku dhe as per te bo "institucionalin" per prova e fakte etj etj etj.

  E them edhe njehere, te gjithe e dine se Tom Doshi, Arben Noka, Armando Prenga, Mhill Fufi, Mark Frroku e ndonje tjeter kane hyre ne parlament nga bota e krimit. PIK.

  Pastaj kto lojnat e fjaleve me prova e fakte le ti bojne ata ne parlament per kredo politike.

  Ajo qe di te them une eshte se: per sa kohe kishim sistem mazhoritar, ku njerzit zgjidhnin drejt per se drejti deputetet, nuk kemi pas ne parlament nga ky soj dhe as kandidate te ketij sorollopi, sepse te tille kandidate humbisnin turpshem dhe turperonin partite. Ndersa tani kriminelin e zgjedh kryetari deputet, ta vendos aty ne krye te listet dhe ti do votosh per partine.

  Nje pyetje kam, perse u largua Tom Doshi nga PD-ja?
  Ore cfare di ti na trego? Nga e di? Ke degjuar llafe rruges? Ke degjuar Berishen apo ndonje tjeter te llafose neper media? Ku eshte burimi i informacioni po te pyes qe flet me kaq bindje?

  Tom Doshi u largua nga PeDe-ja sepse Berisha nuk donte te kishte deputete biznesmene gjoja atehere, por kur erdhi puna jo vetem biznesmene por edhe socialistet vuri ne lista!

  Sa per informacion Tom Doshi mandatin e pare e ka marre ne sistem mazhoritar ku ka marre gati 55% te votave ne 2005.
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Noellag Lexo Postimin
  Pse bejne si te habitur kur e dine shume e mire se jane koke e kembe te lidhur me boten e krimit ? Ne nje vend tjeter me nje akuze e tille , nese nje familjar i nje deputeti eshte i perfshire, deputeti jep menjehere doreheqjen.. Kurse ktu jo vetem qe nuk e jep por vijne edhe militantet duke mohuar e duke folur me ate siguri cinike se partia ka vetem engjejt te kulluar. Kjo historia e fakteve eshte si puna e organizatave mafioze gjate kohesh qe benin veprimtari kriminale , arrestoheshin dhe liheshin te lire se nuk kishin fakte dhe vazhdonin perseri e perseri nuk kishin fakte....

  Persa i perket Tom Doshit , eshte koka e krimit ne Shqiperi kete e dime ne por ju beni sikur se dini se eshte i partise.
  une nuk e kam te partise tomen se e njof para se mu njoft si deputet i PS
  prap nuk na the gja mik i nderum
  Tom doshi eshte koka e krimit ?????me mbush mendjen me nje fakt te vetem kjo nuk asht akuze
  edhe une mundem me than lul basha a koka krimit vecse me teket mu
  JO SEKS PARA MARTESE

 4. #24
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin
  Ore cfare di ti na trego? Nga e di? Ke degjuar llafe rruges? Ke degjuar Berishen apo ndonje tjeter te llafose neper media? Ku eshte burimi i informacioni po te pyes qe flet me kaq bindje?

  Tom Doshi u largua nga PeDe-ja sepse Berisha nuk donte te kishte deputete biznesmene gjoja atehere, por kur erdhi puna jo vetem biznesmene por edhe socialistet vuri ne lista!

  Sa per informacion Tom Doshi mandatin e pare e ka marre ne sistem mazhoritar ku ka marre gati 55% te votave ne 2005.
  Po ja per ket Ben Noken e at Prengen e Lashit psh, m'kan tregu njerez qe i kan njoft ne Itali e qe edhe kan bo pislliqe me to atyre aneve. Nga veriu e din t'gjith se kush jan e ca jan. Vllai ktij Prenges psh, ne Laē, ka nxjerr armet kunder drejtorit te CEZ, ka perplas makinen e CEZ dhe ka kercenu drejtorin e CEZ ne forma te ndryshme, vetem e vetem se pse ky i ka kerku llogari per korrupsionin qe ndodhte atje, pse nuk mbledhin debite nga klientet debitor etj. Dhe ky tashi meqe ka vllain deputet ka dal tu bo si i forte. Dhe ky nuk eshte as informacion mediash e as llafe lart e poshte. Eshte e sigurte.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 5. #25
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Hė mo , do na sillni ndonjė fakt-akuzė apo bla bla bla si lideri juaj shpirtror
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 6. #26
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,780
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Wordless, xinxo, doni fakte ju??

  Faktet jane milionat e Eurove qe kane rilindasit neper banka/te fshehura dhe pasurite e paluajtshme, spese aty perkthehet ēdo gje!!!

  Tashti, na sillni juve fakte qe si i kan fitu kto rilindas leket.

  Vini ketu e zgerdhiheni duke mbrojt kriminele/trafikante.
  Doni t'mbroni klysht e diktatorve qe na rrenun si komb, vrane shqiptare me shume se gjemani.

  Si nuk ju vjen turp!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #27
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Hė mo , do na sillni ndonjė fakt-akuzė apo bla bla bla si lideri juaj shpirtror
  Edhe sikur t'kem fakte e prova, te jesh i sigurte qe nuk do i sillja as ketu ne forum, as ne polici, as ne prokurorine Shqiptare, se s'jam budalla me shku me kembet e mia si sqapi ke kasapi.

  Ne parlament ka deputete legena psh, si Taulant Balla, Flamur Noka, etj te ketij soji, po kta jane te parrezikshem, jane thjesht llomotites e njerez pa kredibilitet dhe kaq. Ata jane e keqe e perbashket se eshte niveli me i ulet i perfaqesimit per Shqiperine.

  Ndersa kta tipat qe te gjithe i dine se ēfare jane e kush jane, kta jane te rrezikshem, pasi nen forcen e pushtetit dhe imunitetit mund te bejne makabra. Jane njerez pa skrupuj, me ndjeshmeri 0, larg ēdo lloj ideje sociale. Kta jane te ngjashem me hienat.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Wordless, xinxo, doni fakte ju??

  Faktet jane milionat e Eurove qe kane rilindasit neper banka/te fshehura dhe pasurite e paluajtshme, spese aty perkthehet ēdo gje!!!

  Tashti, na sillni juve fakte qe si i kan fitu kto rilindas leket.

  Vini ketu e zgerdhiheni duke mbrojt kriminele/trafikante.
  Doni t'mbroni klysht e diktatorve qe na rrenun si komb, vrane shqiptare me shume se gjemani.

  Si nuk ju vjen turp!!
  Pasurite jane te fshehura apo te deklaruara se spo merresh vesh me veten

  Kur jane te fshehura si i ditke ti e si ditka sheti?

  Po s'jane te fshehura dmth jane te eklaruara dhe te ligjshme!

  P.Sh. Tom Doshi qe e permendnin ju i ka pasur te gjitha leket e deklaruara nga bizneset qe diten e pare qe eshte bere deputet. Kujtoni ju se nese do te kishte parregullsine me te vogel ne deklarime do e lejonte Berisha, qe eshte hakmarresi me i madh, ti bente gjemen ne Shkoder? Berisha ka tentuar me cdo mjet ti shkaterronte bizneset sepse ishte nje force e madhe ne veri per Socialistet!
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  U tha emri apo jo?

 10. #30
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  une nuk e kam te partise tomen se e njof para se mu njoft si deputet i PS
  prap nuk na the gja mik i nderum
  Tom doshi eshte koka e krimit ?????me mbush mendjen me nje fakt te vetem kjo nuk asht akuze
  edhe une mundem me than lul basha a koka krimit vecse me teket mu
  Goldian Kujt po i tregon kto perralla ti....

  Po Tom Doshi duket qe ne surrat qe eshte rrugac mafioz, njeriu me negativ qe ka Shqiperia.. Mos na trego Tom Doshin se ne e dime shume mire ca lloj brum eshte ai... Nga edukata, sjellja dhe paraqitja nuk krahasohet me Lulzim Bashen..

  Tom Doshi me protestuesit kriminele.. Ne nje kohe po goditshein policet ne menyre kafsherore , Tom Doshi zgerdhihet tu qesh me kriminelet e organizuar prej tij
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 11-07-2014 mė 09:30
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 11. #31
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Edhe sikur t'kem fakte e prova, te jesh i sigurte qe nuk do i sillja as ketu ne forum, as ne polici, as ne prokurorine Shqiptare, se s'jam budalla me shku me kembet e mia si sqapi ke kasapi.

  Ne parlament ka deputete legena psh, si Taulant Balla, Flamur Noka, etj te ketij soji, po kta jane te parrezikshem, jane thjesht llomotites e njerez pa kredibilitet dhe kaq. Ata jane e keqe e perbashket se eshte niveli me i ulet i perfaqesimit per Shqiperine.

  Ndersa kta tipat qe te gjithe i dine se ēfare jane e kush jane, kta jane te rrezikshem, pasi nen forcen e pushtetit dhe imunitetit mund te bejne makabra. Jane njerez pa skrupuj, me ndjeshmeri 0, larg ēdo lloj ideje sociale. Kta jane te ngjashem me hienat.
  Qėnke frikacak zotrote Gėshtenjat dashke t'i nxjerrėsh me duart e tė tjerėve ?! Si i nxorre nė shesh akuzat me fakte, si akuzove pa fakte, ėshtė e njejta gjė.. pra, je pėrzier keq aty ku nuk tė takon dhe Mafia tė ėshtė vėn pas.. gjej vrimė e futu

  p.s

  Skėnderit i ėshtė pėrgjigjur xinxifilli njėlloj sikur t'i isha pėrgjigjur unė, prandaj mė fal Skėndo qė nuk po shtoj mė shumė !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 12. #32
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Qėnke frikacak zotrote Gėshtenjat dashke t'i nxjerrėsh me duart e tė tjerėve ?! Si i nxorre nė shesh akuzat me fakte, si akuzove pa fakte, ėshtė e njejta gjė.. pra, je pėrzier keq aty ku nuk tė takon dhe Mafia tė ėshtė vėn pas.. gjej vrimė e futu

  p.s

  Skėnderit i ėshtė pėrgjigjur xinxifilli njėlloj sikur t'i isha pėrgjigjur unė, prandaj mė fal Skėndo qė nuk po shtoj mė shumė !!
  Frikacak s'jam, por kur krimin e mbron shteti ēfare shances mund te kete nje individ? Thuaj ne dac fakte pa fakte erzier perlyer e si te duash, edhe ti vete je i vetedijshem qe ne Parlament kane hyre kriminele. Se s'te pelqen ty ta pranosh tani qe forca qe ti pelqen eshte ne pushtet, tjeter gje, puna jote dhe e gjithe sojit tend.

  Atehere po e them ndryshe. Arben Ndoka, Tom Doshi, Mark Frroku e Armando Prenga (PS + Aleate te PS) jane njerezeit me intelektuale te Parlamentit Shqiptar. Mjafton t'u shikosh edhe CV. Profesore, Doktore, Shkencetar, Akademike.

  Ndersa ai Mhill Fufi te PD eshte Kriminel.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 13. #33
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Frikacak s'jam, por kur krimin e mbron shteti ēfare shances mund te kete nje individ? Thuaj ne dac fakte pa fakte erzier perlyer e si te duash, edhe ti vete je i vetedijshem qe ne Parlament kane hyre kriminele. Se s'te pelqen ty ta pranosh tani qe forca qe ti pelqen eshte ne pushtet, tjeter gje, puna jote dhe e gjithe sojit tend.

  Atehere po e them ndryshe. Arben Ndoka, Tom Doshi, Mark Frroku e Armando Prenga (PS + Aleate te PS) jane njerezeit me intelektuale te Parlamentit Shqiptar. Mjafton t'u shikosh edhe CV. Profesore, Doktore, Shkencetar, Akademike.

  Ndersa ai Mhill Fufi te PD eshte Kriminel.
  Soji im ėė ?! E kush qėnka Soji im sipas teje ? Unė qėnkam i forcės sė Majt ėė ? Po mirė mo i "paanshėm" ato aleatėt kriminelė tė PS-ės, nuk i kishte aleatė Berisha ? A nuk e kishte tė gjithė fuqin e ligjit nė dorė Berisha dhe asnjėrit nuk i'a fshiu pluhurin ?! Po rri o MaDaBeR meru me ndonjė finale botėrori se na kėnaqe andej !
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Cerebro
  Anėtarėsuar
  11-07-2014
  Postime
  125
  Faleminderit
  30
  18 falenderime nė 14 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Nuk ka dyshim fare; magjoranca ka shumė elemente kriminale dhe tė rrezikshme brenda saj...
  Madaberi i ka treguar disa prej tyre. Tė gjithė qytetarėt duhet t'i dėnojnė kėta kriminelėt dhe tė mos u japin asnjė shanc qė tė dalin si tė larė. Kjo ėshtė e rėndėsishme, kriminelit t'i thuhet se je kriminel.
  Tomorrow Never Dies.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Cerebro pėr postimin:

  Do Not Tread On (12-07-2014)

 16. #35
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,780
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin
  Pasurite jane te fshehura apo te deklaruara se spo merresh vesh me veten

  Kur jane te fshehura si i ditke ti e si ditka sheti?

  Po s'jane te fshehura dmth jane te eklaruara dhe te ligjshme!

  P.Sh. Tom Doshi qe e permendnin ju i ka pasur te gjitha leket e deklaruara nga bizneset qe diten e pare qe eshte bere deputet. Kujtoni ju se nese do te kishte parregullsine me te vogel ne deklarime do e lejonte Berisha, qe eshte hakmarresi me i madh, ti bente gjemen ne Shkoder? Berisha ka tentuar me cdo mjet ti shkaterronte bizneset sepse ishte nje force e madhe ne veri per Socialistet!
  Xinxo,


  Parate/pasurite e deklaruara:
  - Nje pjese e mire e rilindasve apo edhe e derdimenve-demokrate, ligjerisht nuk i justifikojne. Ke nga ato qe justfikojne te ardhurat nga emigrazioni i familjarve, arrin kulmin kur japin si justifikim dhurime nga biznesmene...  Parate/pasurite e fshehura:
  - Ne llogarite qe kane rilindasit ne Zvicer.
  - Ne llogarite e t'afermve t'rilindasve brenda dhe jashte shtetit.
  - Pasurite e luajtshme/paluajtshme te t'afermve te rilindasve brenda dhe jashte shtetit.


  Me emra nuk merrem, ta kam thene edhe me heret, nuk esht puna ime.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 17. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Cerebro Lexo Postimin
  Nuk ka dyshim fare; magjoranca ka shumė elemente kriminale dhe tė rrezikshme brenda saj...
  Madaberi i ka treguar disa prej tyre. Tė gjithė qytetarėt duhet t'i dėnojnė kėta kriminelėt dhe tė mos u japin asnjė shanc qė tė dalin si tė larė. Kjo ėshtė e rėndėsishme, kriminelit t'i thuhet se je kriminel.
  Jam 100% dakort qe kjo te behet pa vonese.

  Kriminelt duhet te identifikohen, arrestohen, gjykohen dhe denohen por jo me llafe kafenesh dhe akuza te pabaza. Me prova!

  Miliardere u bene femijet e Berishes gjate tete viteve qe ishte babai ne pushtet. Pse nuk pyet ndonjeri prej jush ketu si ka mundesi qe si bene me perpara keto leke e pse nuk po i bejne tani?

  Dhe sa per kriminele, vetem Enver Hoxha ka vrare me shume se Sali Berisha!
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

 18. #37
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Soji im ėė ?! E kush qėnka Soji im sipas teje ? Unė qėnkam i forcės sė Majt ėė ? Po mirė mo i "paanshėm" ato aleatėt kriminelė tė PS-ės, nuk i kishte aleatė Berisha ? A nuk e kishte tė gjithė fuqin e ligjit nė dorė Berisha dhe asnjėrit nuk i'a fshiu pluhurin ?! Po rri o MaDaBeR meru me ndonjė finale botėrori se na kėnaqe andej !
  Une s'jam i paanshem, jam me bindje te djathta. Nuk e kam fshehur e as qe do e fsheh kurre.

  E kush po thote qe Berisha s'ka faj per keto? Ka me shume nga te gjithe. Ka faj sepse pike se pari duhet te fuste Ilirjan Meten ne burg pa pyetur per asgje tjeter. Duhet ta fuste ne burg dhe nese i perfshire me Ilirjanin do ishte Shkelzeni. Tek e fundit, qe nga 97 e deri nga 2007 ka ndenjur pa folur me te birin per nje "ēeshtje". Nuk do bente me shume se 10 vite Shkelzeni. Ta quante edhe njehere sikur ishin idhnuar si njehere e nje kohe. E ne ate menyre do i bente sherbimin me te madh ne radhe te pare Shqiperise.

  Megjithate, mosveprimi i Berishes nuk justifikon qeverine e sotme te sillet ne te njejten menyre si ai, te mare prane vetes te njejtat plehra apo edhe te tjera me te ndotura. Nese 23 Qershori ishte sa per te nderruar Blune me Purple, nuk do kete ndonje ndryshim as ne "jeten time" as ne "jeten tende", por vetem sa do zevendesohet Shklezeni me Shkelqimin dhe Argita me Florgiten.

  PS: Kamunistat e Brazilit nuke ndalen dot zhvillimin e Boterorit. Ndersa ne Finale do te kemi nje superfuqi ekonomike si Gjermania e djathte, ndaj socialisteve ne falimentim te Argjentines. Do triumfoje thua socializmi ne falimentim ndaj imperializmit ne majen e ekonomise?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MaDaBeR : 11-07-2014 mė 14:39
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 19. #38
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Diskutime te kota them une.
  Dihet qe vet Rama eshte i lidhur dhe mbahet fort peng nga kokat me te medha te krimit ne Ballkan.
  Ai u jepte firmave te dnertimit leje pa kriter me te cilat edhe u betonizua Tirana, dhe nga cdo leje ndertimi merrte 20% e famshem.
  Dhe ironia eshte se Rama deklaronte vetem 3000 euro ne banke, kur nga ana tjeter po nderton vila sikur te ishte mbret.
  Ku i gjen parate ky? Ku i gjen parate cuni i Aneta Rames, apo ia ka lene Kristaqi, vrasesi komunist, ne trashegimi?

  Nga ana tjeter kemi Ilir Meten, per te cilin llafet jane te teperta.
  Kur te jene keta sy pas hekurave, atehere mund te fillojme te merremi me Tom Doshat dhe kriminele-trafikantet e tjere te PS.

  Eshte e cuditshme se keta kriminelet qe sot kane pushtetin flasin edhe per drejtesi.
  Keta do bejne drejtesi? Bah! Per te qare e per te qesh!

 20. #39
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  PS: Kamunistat e Brazilit nuke ndalen dot zhvillimin e Boterorit. Ndersa ne Finale do te kemi nje superfuqi ekonomike si Gjermania e djathte, ndaj socialisteve ne falimentim te Argjentines. Do triumfoje thua socializmi ne falimentim ndaj imperializmit ne majen e ekonomise?
  Ha ha haa!
  Ne fakt Argentina me populistet qe ka ne krye te shtetit po shkon drejte nje falimentimi te dyte brenda nje 10 vjecari... Sec ka nje problem koke me koke me ca hedge founds amerikane...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Do Not Tread On : 11-07-2014 mė 15:05

 21. #40
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Pėr: PD: Vėllai i deputetit tė PS-sė nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge

  Akuzat e PD, Prenga i PS: Nuk jam dėnuar nė Itali, ftoj Laurėn e Strazimirin tė shkojmė bashkė

  Emri: 87328_1.jpg

Shikime: 206

Madhėsia: 19.5 KB

  TIRANĖ- Deputeti i Partisė Socialiste nė Lezhė, Armando Prenga ka pėrgėnjeshtruar sot deklaratat e zyrės sė shtypit tė PD-sė, tė ciėlt i kėrkonin sot keyeminsitrit tė fliste pėr tė shkuarėn e deputetit nė Itale, ndėrsa hidhnin edhe dyshime qė ai ishte dėnuar nė Itali.

  Por, Armando Prenga nė reagimin e tij thotė se nuk ėshtė dėnuar dhe nuk ka pasur probleme nė Itali, madje nė kėtė shtet mund tė shkojė ēdo fundjavė.

  “Ftoj tė shkojmė bashkė nė Itali, Laurėn, Strazimirin, Jozefinėn dhe Lulin”, shprehet ai mė tej.

  Deklarata e zėdhėnėses sė PD-sė, Laura Vorpsi nė lidhje me Prengen ishte kjo, “Dhe ne sot pyesim sėrish publikisht z.Rama. Cila ėshtė e shkuara e deputetit tė tij tė Lezhės, dhe sa vite ėshtė dėnuar ai nė Itali pėr trafiqe. Njė muaj mė parė, u vetėdenoncua dhe deputeti socialist Armando Prenga, i cili edhe ai dha dėshminė e tij publike, se ėshtė pjesė e pėrfaqėsuesve tė botės sė krimit nė parlament, kur goditi z.Strazimiri, pas njė fjalimi tė ngjashėm me tė djeshmin. E pyesim sėrish sot z.Rama. Cila ėshtė e shkuara e Armando Prengės dhe pėr cfarė e ka ndjekur policia italiane nė vendin fqinj?”

  (m.a/BalkanWeb)

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •