Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 108
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  si po rrjedhin ngjarjet ne maqedoni dhe a ka arsyeje qe shqiptaret te jetojne ne nje shtet me maqedonosllavet me nje shtet mizor a duhet qe tash te mendojn seriosisht qe te ndahen nga ky shtet i cili per shqiptret esht mizor dhe dhunues
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-11-2012
  Vendndodhja
  Vojnovc Shtime
  Postime
  412
  Faleminderit
  23
  10 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  Duhet patjeter te rroken armet ,burgjet mawedone jan te mbushura me shqiptar dhe ish ushtar te uck ,denohen me burgim te perjetshum edhe pse skan fakte ,qindra ish ushtar te uck te vrar pas lufte,per qdo dit matretohen familjet shqiptare nga policia

  Nese ndodh lufta shqiptaret duhet ta shfrytzojn rastin qe ti denojn dhe debojn gjith ata politikann qe punun kunder interesave te shqiptarve

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  Citim Postuar mė parė nga Shtimjanii Lexo Postimin
  Duhet patjeter te rroken armet ,burgjet mawedone jan te mbushura me shqiptar dhe ish ushtar te uck ,denohen me burgim te perjetshum edhe pse skan fakte ,qindra ish ushtar te uck te vrar pas lufte,per qdo dit matretohen familjet shqiptare nga policia

  Nese ndodh lufta shqiptaret duhet ta shfrytzojn rastin qe ti denojn dhe debojn gjith ata politikann qe punun kunder interesave te shqiptarve
  inderuar un pajtohem plotcisht me ju shqiptaret ne ILIRID duhet i injorojn politikanet ne pushtet si ne kosove si ne iliris un ju them vllezerve te mi se i vetmi lider shqiptar ne treojet shqiptare qe i mbeshtet shqiptaret me zemer esht ALBIN KURTI por ky ka presojn nga shum politikan ne kosove por prap merr kuxim te perkra hapur protestat e shqiptarve shqiptaret nuk duhet te ndalen ne as nje mnyr

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe1
  Anėtarėsuar
  19-06-2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  89
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  Nuk deshiroj te filloj lufta atje sepse po filloj lufta do te kete shume gjakderdhje nga te dyja palet.

  Shpresojme qe qeveritaret maqedonas ta kuptojne qe me dhune kunder shqiptareve nuk ja ka dal njeri deri sot!
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosni ne profil por jo ne firm. Stafi i Forumit

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  Citim Postuar mė parė nga luleshtrydhe1 Lexo Postimin
  Nuk deshiroj te filloj lufta atje sepse po filloj lufta do te kete shume gjakderdhje nga te dyja palet.

  Shpresojme qe qeveritaret maqedonas ta kuptojne qe me dhune kunder shqiptareve nuk ja ka dal njeri deri sot!
  mu nuk me dhimset nse derdhin gjak maqedonasit qe dote thot se jam per nje luft te mir organizuar nga shqiptaret si gurisht ne gjdo luft ka edhe vikrima por shpresoj dhe dua qe kjo luft te jet nje kob per sllavomaqedionasit

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  luleshtrydhe mendo pak kosoven para lufte se a kuptoj populli kriminel serb ndonje dialog dhe u desht te roken armet per shpetim qe dote thot ne nuk duhet te kemi as nje fije yluzion apo te shohim endrra se sllavomaqedonas apo serbet e kuptojn dialogun kta kuptojn forcen kta duhet ti godasum fort

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe1
  Anėtarėsuar
  19-06-2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  89
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  Ore as mua nuk me dhimbset aspak neqoftese derdhet gjak maqedonasi. Ishalla eshte ashtu sic thoni ju.
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosni ne profil por jo ne firm. Stafi i Forumit

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  ore kush ma sqaron pak pse u denuan keta shqiptaret? U provua fajesia e tyre?

 9. #9
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  Maqedonasit jane edhe me t'keqinj se serbet, vetem se nuk kane me teper takat.

  Shqiptaret e Maqedonise duhet te marrin ate qe u takon duan apo s'duan maqedonasit.

  Deri tashi me dialog nuk doli gje, ka mbet vetem plumbin ballit!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 10. #10
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  A kemi ndonje prononcim te Kryeministrit Rama ne lidhje me ngjarjet ne Maqedoni??
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-11-2009
  Postime
  39
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  Citim Postuar mė parė nga beni33 Lexo Postimin
  si po rrjedhin ngjarjet ne maqedoni dhe a ka arsyeje qe shqiptaret te jetojne ne nje shtet me maqedonosllavet me nje shtet mizor a duhet qe tash te mendojn seriosisht qe te ndahen nga ky shtet i cili per shqiptret esht mizor dhe dhunues
  Mos u lodhni kot me hamendesime te tilla. Maqedonia nuk shkaterrohet derisa te shkaterrohen interesat personale te politikaneve shqiptare. Absolutish eshte e vertete se maqedonine e mbajne ne kembe shqipetaret. Me sakte pjesa politike e shqipetareve te maqedonise eshte paterica qe e mban ne kembe maqedonine. Ne momentin qe kjo elite politike ti thote jo karriges ku ulen bi.then e dhjamosur te tyre atehere maqedonia ka perfunduar si shtet.

  Populli shqiptar ne maqedoni kot ankohet se policia apo xhandarmeria apo ushtrija e maqedonise po i maltraton , po i dennon me burgime te perjetshme apo po i perdhunon. Keto gjera nuk po jua bejne maqedonasit por po jua bejne shqiptaret qe ky popull i votoi per ti qeverisur. Deri dje kemi pase ministra te brendshem dhe te ushtrise me kombesi shqiptare dhe qe as nuk iu eshte ndier zani kur si policia si ushtrija i perdhunonte shqiptaret. Edhe sot ke plot ministra shqiptare ne kete qeverisje keshtu qe populli shqiptar ne maqedoni nuk duhet te ankohet per qeverisje maqedonase por duhet te ankohet per qeverisje perdhunuese shqiptare..

  Dicka me vjen keq per popullin e thjeshte. Akoma nuk e ka kuptuar se politikanet e tyre i ulin breket para cdo kujt vetem e vetem ate bi.the te dhjamosur ta veje ne nje karrige. Shikoje a po i ndihet zani ndonje bit.he-dhjamosuri ne shkup a tetove. Shikoni cka po ben Hashim Thaqi ne Kosove qe se ka problem ti ule breket para cdokujt vetem e vetem me e ule bit.hen edhe nje here ne karrigen e pushtetit. E keni pare edhe ne Shqiperi se si lavrat politikane nuk e kan per gje te perdhunohen cdo dite mjafton ta ken bit.hen rahat ne nje kolltuk.Thjeshte jemi komb lavras.


  Edhe dicka tjeter. Mos sillni komunikata te tilla ushtrish interneti se te beni per te vjelle. Trimat nuk kane nevoje te dalin ne internet. Jemi lodhe ne shqiptaret me ushtri interneti keshtu qe edhe kjo e fundit eshte thjeshte nje po.rdhe ne uje..

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar lusen_uk pėr postimin:

  Enkeleu (07-07-2014)

 13. #12
  Veritas liberatis Vos
  Anėtarėsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,206
  Faleminderit
  74
  51 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Apo shkon maqedonia drejt shkatrrimit dhe aduhet te shkatrrohet ky

  " Sulme te hatashme" -lol sa filma me rambo kane pare keta mer amani

  Si eshte puna e ketyre? Gjykata maqedonase thote se keta jane fajtoret e masakres se atyre 5 te rinjve. Shqipet thone se nuk ka prova te mjaftueshme. Loje si ajo e izraelit me palestinen, futja tja futim, perkrahim krimet ne baze te nacionaliteteve. Hajde dhe me nje IS ne maqedoni.
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 14. #13
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  Te protestojen shqiptaret ne Maqedoni qe cke me te. Po ca te semes kane qe protestojne duke mbajtur neper duar flamuj islamike? Kaq gomere te jene keta? Dhe nese jane provokatore, kaq te paafte qenkan sa te mos jene ne gjendje te eleminojne keta palaco nga protestat?

 15. #14
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Te protestojen shqiptaret ne Maqedoni qe cke me te. Po ca te semes kane qe protestojne duke mbajtur neper duar flamuj islamike? Kaq gomere te jene keta? Dhe nese jane provokatore, kaq te paafte qenkan sa te mos jene ne gjendje te eleminojne keta palaco nga protestat?

  Kjo esht ajo qe mendoj edhe une, por per fat te keq marrdhenjet e keqija nder-etnike kane perfshire ne mes edhe fene. Ndoshta gabohem por edhe ne Kosove ka pase kto nuanca urrejtjesh fetare....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime

  Pėr: Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Te protestojen shqiptaret ne Maqedoni qe cke me te. Po ca te semes kane qe protestojne duke mbajtur neper duar flamuj islamike? Kaq gomere te jene keta? Dhe nese jane provokatore, kaq te paafte qenkan sa te mos jene ne gjendje te eleminojne keta palaco nga protestat?
  Me kto protesta flamujt islamik ishin shum pak pash vetem ni ne shkup (po dhe aty dominonte flamuri kuq e zi) Ne tetov diber gostivar strug kerqov valote vetem kuq e zi
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 17. #16
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  Fare mer Derjans. Nuk duhet te kete fare flamuj arab.

 18. #17
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime

  Pėr: Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  Ehu kapu mas vogelsinave ti o darius. Tash dihet se ne maqedoni shqiptaret jan pak ma te islamizu se ne troje tjera. Kryesorja asht se protestat te xhitha kan pas karakter kombtar

  Te thush qe sduhet te ken asni flamur me karakter islam asht si te me thush mu qe duhet me shkru letrarshe lol. Imposible
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 19. #18
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  Po nuk jane vogelsira mer, ca flet. Prania e flamujve te tille i jep protestes karakter tjeter. Dhe eshte pikerisht loje e sllaveve per ta paraqitur protesten e shqiptareve me karakter fetar. Kaq e veshtire eshte te kuptohet?

 20. #19
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  Arabėve nuk i lejohet lufta nė muajin Ramazan

  Shtyjen pėr mė vonė !
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 21. #20
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime

  Pėr: Apo shkon Maqedonia drejt shkatrrimit dhe a duhet te shperbehet ky shtet

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Po nuk jane vogelsira mer, ca flet. Prania e flamujve te tille i jep protestes karakter tjeter. Dhe eshte pikerisht loje e sllaveve per ta paraqitur protesten e shqiptareve me karakter fetar. Kaq e veshtire eshte te kuptohet?
  Po mir mer darius hajde pra te shkojm na shqiptaret e vertet jo fetaret e te organizojm protesta atje. E tu kallxojm qfar flamuri te majn biles ti detyrojm te rrujn edhe mjekrrat ato qe i kan. Kollaj me dhan kritika e sygjerime neper forume

  Protestat atje po zhvillohen pa asni far organizimi. Partit shqiptare atje jan pro shtetit bullgar. Qeverit e shoqatat e dy shteteve shqiptare veq leshojn deklarata neper facebook. Edhe ktu qe quhet forum shqiptar kto protesta qe ka ni jav qe zhvillohen me zor u qel ni teme dje prej benit. Anashkalim total sepse world cup asht shum ma e rensishme
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •