Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do te kualifikohet?

Votues
12. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Franca

  7 58.33%
 • Gjermania

  5 41.67%
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 50
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  sa inat i kam francezet, shpresoj te humbin, edhe pse nuk eshte se e kam shume qef gjermanine, po ska skuader qe do doja me shume te humbte se sa franca

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Franca ka per ti ba zbor gjermanis
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Franca kunder Gjermanise do luaje ne te njejten menyre sic luajne dhe ekipet e tjera,pra e mbyllur ne mbrojtje duke u perpjekur te shrytezoje kundersulme dhe ndonje gabim te gjermaneve.nuk ka ekip qe luan ndryshe kunder gjermaneve pervec Brazilit dhe deri diku Hollandes,te tjeret perpiqen me teper te mbrohen.
  MOS I NDY TEMAT no name

 4. #24
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  593
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Deutschland zerkleinert Frankreich

  Keto dy kombetare nga 25 takime qe kane pasur 83 gola,(sipas hapsit temes) mesatarja pi vjen diku 3.5, interesant si gjithmone kan tentu me ja rras njera tjetres keto dy shtete.


  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Kemi nje ekip?

  Se dija qe kishte francez nga Saranda. Do jete ndonje lloj i ri hibridi
  Ka mundesi Saranda vend turistik.
  Nothing comes from nothing

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  Franca kunder Gjermanise do luaje ne te njejten menyre sic luajne dhe ekipet e tjera,pra e mbyllur ne mbrojtje duke u perpjekur te shrytezoje kundersulme dhe ndonje gabim te gjermaneve.
  Kjo France nuk eshte skuader qe mbyllet mbrapa! Do jete nje ndeshje e barabarte.

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Franca ka skuader qe luan futboll me te bukur, por nuk e di se sa mund t'ja dale mbane perpara disiplines gjermane. Kalon skuadra e kombeve te bashkuara te Gjermanise, sepse eshte e vetmja skuader qe mund te ndale Brazilin sivjet dhe se eshte shansi i fundit i ketij grupi lojtaresh per te arritur dicka.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Gjermania me ndryshimet ne formacion dhe ne modul duket me e ekuilibruar se ne ndeshjet e deritanishme.Ndeshje mjaft e ekuilibruar.
  MOS I NDY TEMAT no name

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Humelsssssssssssssssssssssssssssssssss!!! Goooooooooooooooooooooooooooooooooool
  MOS I NDY TEMAT no name

 9. #29
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  GooooooooooooooooooooL ja kshtu luhet loja kshtu jepet gola.

 10. #30
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Nojer superlativ.....!!!
  Jarigas

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  pjesa e pare ishte loje e e barabarte. Gjermania shenoi gol dhe Franca kishte 2 - 3 raste te mira per te shenuar.

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Skandaloz anesori qe nuk akordon nje ofsajt prej pothuajse 2 metrash te francezeve.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga freeopen : 04-07-2014 mė 14:20
  MOS I NDY TEMAT no name

 13. #33
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Urime titulli gjermanise

 14. #34
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  :d ...............

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Kishte dhe tifoza me francezet (me mire te themi kunder gjermanise), tashti te gjithe tifoza me brazilin ose kolumbine.
  Prove force e Gjermanise.
  mjafton te vendosesh lojtaret aty ku duhet dhe me e madhja eshte e kryer.
  MOS I NDY TEMAT no name

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Ndeshje me shume disipline dhe vetem per te marre rezultatin. Kombet e bashkuara te Gjermanise po luajne vetem per te ngritur kupen!
  Gjemania ne finale....

 17. #37
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Ikem me koken lart dhe kete nuk na e mohon askush
  Patem rastet por nganjeher fati edhe nuk te ndihmon.. Urime Gjermanise

 18. #38
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Citim Postuar mė parė nga Niko_ Lexo Postimin
  pjesa e pare ishte loje e e barabarte. Gjermania shenoi gol dhe Franca kishte 2 - 3 raste te mira per te shenuar.
  Gjate gjithe ndeshjes Gjermania ishte superiore. Franca nuk bente dot me shume sesa beri.

 19. #39
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Gjate gjithe ndeshjes Gjermania ishte superiore. Franca nuk bente dot me shume sesa beri.
  Edhe Gjermania s'mendoj se beri ndonje gje me te madhe
  Erdhi goli nga qendermbrojtes sepse sulmi ishte per tu ardhur keq.

 20. #40
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/4 - Finale: France vs Gjermani

  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  Humelsssssssssssssssssssssssssssssssss!!!
  Kam shije unė! :D

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •