Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do te kualifikohet?

Votues
8. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Kosta Rika

  6 75.00%
 • Greqia

  2 25.00%
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 48 prej 48
 1. #41
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/8: Kosta Rika - Greqi

  ...kisha kohė pa kryqėzuar duart dhe t'i lutesha "Zotit" :D

 2. #42
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/8: Kosta Rika - Greqi

  Fitore e merituar, gati nje ore me 10 lojtar!
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/8: Kosta Rika - Greqi

  Kur luan Greqia ka fat se Zoti fle gjumė, por sot Zoti e mbajti njė sy hapur sa pėr penalltitė...
  Pasi kaloi Bregun e Fildishtė, Greqia e falimentuar duhet tė kalonte "Bregun e Pasur",
  por kur hidhesh breg mė breg, do mbytesh njė herė..........

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: BRAZIL 2014, 1/8: Kosta Rika - Greqi

  Citim Postuar mė parė nga Niko_ Lexo Postimin
  Kur luan Greqia ka fat se Zoti fle gjumė, por sot Zoti e mbajti njė sy hapur sa pėr penalltitė...
  Pasi kaloi Bregun e Fildishtė, Greqia e falimentuar duhet tė kalonte "Bregun e Pasur",
  por kur hidhesh breg mė breg, do mbytesh njė herė..........
  Nga anet time thone: po te shkosh hu me hu, hurin ne ..... do gjesh.
  MOS I NDY TEMAT no name

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime

  Pėr: BRAZIL 2014: Kosta Rikai kualifikohet ne Ēerek-Fianle

  greqia qelloji me fat qe vajt deri ne tece!
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2013
  Postime
  242
  Faleminderit
  52
  39 falenderime nė 31 postime

  Pėr: BRAZIL 2014: Kosta Rikai kualifikohet ne Ēerek-Fianle

  U mbush Shqiperia me kostarikane

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2013
  Postime
  242
  Faleminderit
  52
  39 falenderime nė 31 postime

  Pėr: BRAZIL 2014: Kosta Rikai kualifikohet ne Ēerek-Fianle

  U mbush Shqiperia me kostarikane

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe1
  Anėtarėsuar
  19-06-2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  89
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Pėr: BRAZIL 2014: Kosta Rikai kualifikohet ne Ēerek-Fianle

  Ata greket e flliqur sduhet te kualifikoheshin fare as ne tece.
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosni ne profil por jo ne firm. Stafi i Forumit

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •