Close
Faqja 0 prej 27 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 525
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Dhjet persona t dashur t dits

  1. E panjohura,
  2. Hoti,
  3. Tetovarja,
  4. Poeti,
  5. Nete,
  6. Eduardi,
  7. Etna,
  8. Toni,
  9. Rigerta,
  10. Lexuesi...

 2. 4 antart m posht falenderuan Agim Metbala pr mendimin e shprehur n kt postim:

  e panjohura (11-10-2014),EDUARDI (23-06-2014),tetovarja87 (10-03-2015),toni54 (25-10-2014)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Shef,
  tu rrite ndera e ta ndegjofsha t'miren.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 4. Anetart m posht kan falenderuar hot_prinz pr postimin:

  Agim Metbala (25-06-2014)

 5. #3
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  45
  Postime
  1,946

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  1. E panjohura,
  2. Hoti,
  3. Tetovarja,
  4. Poeti,
  5. Nete,
  6. Eduardi,
  7. Etna,
  8. Toni,
  9. Rigerta,
  10. Lexuesi...
  Te faleminderit zoti Agim qe me kujton.. Je unik....
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 6. #4
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Per mu jeni te gjithe te dashur. Nuk mundem me ju vecu. puthje dhe perqafime miqt e forumit shqiptar
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 7. Anetart m posht kan falenderuar Wordless pr postimin:

  Agim Metbala (25-06-2014)

 8. #5
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  1. Busy Girl,
  2. Skenderi,
  3. Shkenca,
  4. Toni,
  5. Xhenet q humbi,
  6. Hoti q humbi,
  7. Orhideja q humbi,
  8. Shen,
  9. Pirate of Love,
  10. Atman...

 9. 4 antart m posht falenderuan Agim Metbala pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Busy Girl (13-11-2014),hot_prinz (04-09-2014),Shkenca (30-09-2014),toni54 (25-10-2014)

 10. #6
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Shef cake njo iher,
  Shef ku ke ndegju se mundet me humbe i humburi?
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 11. #7
  i/e regjistruar Maska e Beni94
  Antarsuar
  08-12-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  521

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Mirembrema miqte e mi,dhjete personat me te dashur jane:

  1. E panjohura,
  2. Hoti,
  3. Tetovarja,
  4. Poeti,
  5. Nete,
  6. Eduardi,
  7. Etna,
  8. Toni,
  9. Rigerta,
  10. Lexuesi...

 12. 4 antart m posht falenderuan Beni94 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  e panjohura (11-10-2014),hot_prinz (12-11-2014),tetovarja87 (10-03-2015),toni54 (25-10-2014)

 13. #8
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  1. Yllza*,
  Riza ATO,
  3. E panjohura,
  4. Beso,
  5. Sorkadhe_Klcyr,
  6. Beni 94,
  7. Busy Girl,
  8. Toni 54,
  9. Shigjeta,
  10. Elian 70...

 14. 3 antart m posht falenderuan Agim Metbala pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Busy Girl (13-11-2014),toni54 (25-10-2014),Yllza* (28-10-2014)

 15. #9
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  DI_ANA
  Agim Doci
  Xhuxhmaku
  Agim Metbala
  Broken_smile
  Gloreta
  Besoja
  Tenta Vera
  e panjohura
  Shigjeta
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  Agim Metbala (26-10-2014)

 17. #10
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  skender76
  Xhuxhumaku
  hot_prinz
  Agim Metbala

  nuk me behen 10 emra sot

 18. 2 antart m posht falenderuan broken_smile pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Agim Metbala (26-10-2014),hot_prinz (12-11-2014)

 19. #11
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,776

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  1. Busy Girl,
  2. Skenderi,
  3. Shkenca,
  4. Toni,
  5. Xhenet q humbi,
  6. Hoti q humbi,
  7. Orhideja q humbi,
  8. Shen,
  9. Pirate of Love,
  10. Atman...
  flm shume Zotri Agim....te ngelemi borgj shume i nderuar

 20. Anetart m posht kan falenderuar toni54 pr postimin:

  Agim Metbala (27-10-2014)

 21. #12
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,776

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Beni94 Lexo Postimin
  Mirembrema miqte e mi,dhjete personat me te dashur jane:

  1. E panjohura,
  2. Hoti,
  3. Tetovarja,
  4. Poeti,
  5. Nete,
  6. Eduardi,
  7. Etna,
  8. Toni,
  9. Rigerta,
  10. Lexuesi...
  Beni flm shume ...

 22. #13
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,119

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  aqifi
  bexheti
  asllani
  bedriu
  zylfia
  reshide
  zymbyle
  xhevrije
  mahmut
  mahmute

  hahahahahhaha
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 23. #14
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  e panjohura, bac Agim, projekti21,Endless, Teta Vera,tetovarja 87.symphony, broken_smile, Gentianin_gr,aushin
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 24. 2 antart m posht falenderuan Xhenet.M.S. pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Agim Metbala (30-10-2014),e panjohura (29-10-2014)

 25. #15
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  1. Shigjeta,
  2. Hoti,
  3. Broken_smile,
  4. Skenderi,
  5. Xhnet,
  6. Poeti,
  7. Tetovarja,
  8. Lexuesi,
  9. Rigerta,
  10. Eduardi...

 26. Anetart m posht kan falenderuar Agim Metbala pr postimin:

  hot_prinz (12-11-2014)

 27. #16
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  1. Linda 5,
  2. Endless,
  3. Pranvera Bica,
  4. Adem GASHI,
  5. Tetovarja,
  6. aushi,
  7. Symphony,
  8. Ataman,
  9. Ksanthi,
  10. USA NR.1 q humbi fare...

 28. #17
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Xhaxhi Gimiiii <3 pash nja dy lista me lart qe mes tyre isha dhe une nuk para e vizitoj kete teme sepse nuk mendoj qe me don ndonje gjate dites se tij
  Shume flm per mua gjithnje mbetesh nje person i dashur
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 29. #18
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Busy Girl Lexo Postimin
  Xhaxhi Gimiiii <3 pash nja dy lista me lart qe mes tyre isha dhe une nuk para e vizitoj kete teme sepse nuk mendoj qe me don ndonje gjate dites se tij
  Shume flm per mua gjithnje mbetesh nje person i dashur
  Oj mi Buse,
  po pse mi goce mendon, se dikush mendoka per ty vetem gjate dites?
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 30. #19
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Si nuk e pash emrin tim me asnje list

  jazek ju qofte se gjithmon e dashur kam qen me ju , vetem me armiqt e rrept
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 31. Anetart m posht kan falenderuar Izadora pr postimin:

  aushi (15-11-2014)

 32. #20

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Iza nuk eshte e rendesishme te jesh ne liste, por cfare vendi ze ne te ...
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

Faqja 0 prej 27 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •